Android TV Box Kullananlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    vesselam bunu yazdı

kanal geçişleri yavaş değilse sipraiş vereyim hocam, kodi beklediğim performansı vermedi. 15-20 sn kanal geçmesini bekliyorum kodi de. senden aldığım listeyi açsın hızlı kanal geçişi olsun başka bir şey istemiyorum.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexelebek
    alexelebek's avatar
    Erkek

Birde soyle birsey var;

https://www.icoolgadgets.com/products/amlogic-smart-tv-m?variant=42303471951

Another day another death another sorrow another breath...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    vesselam bunu yazdı

kanal geçişleri yavaş değilse sipraiş vereyim hocam, kodi beklediğim performansı vermedi. 15-20 sn kanal geçmesini bekliyorum kodi de. senden aldığım listeyi açsın hızlı kanal geçişi olsun başka bir şey istemiyorum.

Ben de IPTV izliyorum bununla 

Kanal geçişi hızlı çok güzel makina 

Telegram @WVesselam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

apple tv kullanıyorum smart tv miz olmadıgı için her işimi görüyo , apple tv almasam chrome cast alırdım niye android tv box alıyorsunuz

PanxeR tarafından 03/Ara/17 15:42 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

apple tv kullanıyorum smart tv miz olmadıgı için her işimi görüyo , apple tv almasam chrome cast alırdım niye android tv box alıyorsunuz

Hocam chromecast neden alayım aslında :) telefondan yönlendirmek istemiyorum @vesselam dan iptv aldım evde raspberry vardı kodi kurdum oradan izliyorum (tv seg smart tv ama android tabanlı değil yani ben uygulama yükleyemiyorum kendi modülüde yok) ancak raspberryi olduğu için mi kodi olduğu için mi kanal geçişleri çok yava 15-20 sn bekletiyor farklı şeyler baktım beceremedim, pc i bağlıyorum hdmi ile öyle izliyorum daha hızlı geçiyorum ama pc i bağlamış oluyorum bu seferde yalandan. Raspberry e tvbox kuruluyor ama uygulama yükle işi karışık, ben minimum çaba sarf ederek maximum verim almak istiyorum kısaca :))) tvbox alırsam bazılarında kendi iptv modülü oluyor en kötü ben uygulama yüklerim kumandası da olur kanal geçişleri hızlı olsun yeter. normal tv izler gibi izleyeyim istiyorum. yoksa 2-3 cihazı birbirine bağlayıp oradan ona bundan ona yoruyor artık.

özetle böyle hocam

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

apple tv var bende zamanında belçikadan almıştım. türkiyeden olsa almazdım. gereksiz icat :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

912 liler cikti.bundan al aliexpreste daha ucuz

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_416057.html

912 cihazin 3 GB ramlisi var bende.. Forumdaki arkadastan IP tv de aldim 4 k tv de gram sikinti cikarmiyor.. Stabil 

yok biSi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Hocam chromecast neden alayım aslında :) telefondan yönlendirmek istemiyorum @vesselam dan iptv aldım evde raspberry vardı kodi kurdum oradan izliyorum (tv seg smart tv ama android tabanlı değil yani ben uygulama yükleyemiyorum kendi modülüde yok) ancak raspberryi olduğu için mi kodi olduğu için mi kanal geçişleri çok yava 15-20 sn bekletiyor farklı şeyler baktım beceremedim, pc i bağlıyorum hdmi ile öyle izliyorum daha hızlı geçiyorum ama pc i bağlamış oluyorum bu seferde yalandan. Raspberry e tvbox kuruluyor ama uygulama yükle işi karışık, ben minimum çaba sarf ederek maximum verim almak istiyorum kısaca :))) tvbox alırsam bazılarında kendi iptv modülü oluyor en kötü ben uygulama yüklerim kumandası da olur kanal geçişleri hızlı olsun yeter. normal tv izler gibi izleyeyim istiyorum. yoksa 2-3 cihazı birbirine bağlayıp oradan ona bundan ona yoruyor artık.

özetle böyle hocam

apple tv de ip tv desteği varda gerek yok bende digiturk netflix blutv var bi dinya youtube izliyorum izlediklerime bile yetişemiyorum işten güçten birde ip tv fazla gelir :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi'nin cihazını kullanan var mı ? Yorumları nedir ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 5055 Toplam Mesaj: 30
xiaomi android tv box android tv