Animeci Müridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

günaydın müridler. okul bitti artık akşamları vakit öldürecek bir şeyler arıyorum. eskiden sık sık anime izlerdim. tekrar bir geçiş yapayım dedim ama pek kafama yatan bir şey bulamadım.

aradığım tür genellikle doğa üstü güçleri konu alan fantastik animeler. yani böyle robotlu animeler filan sevmiyorum. izlenmesi keyifli, sıkmayan güzel şeyler arıyorum.

gintama serisi var aklımda ilk olarak ama pek çözemedim bu animenin olayı nedir tam bilen var mı ?

bunun dışında fantastik türde, özel güçlerin olduğu doğa üstü olayların kol gezdiği anime tavsiyelerinizi bekliyorum. diğer müridlerde faydalanır en azından.

bleach, naruto, op, FMA, death note, code geass, kuroko no basket, darken than black vs. izlediklerim arasındaki animeler.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

hentai izle hentai :D 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

akama ga kill e başladım güzel gidiyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Darker than black II var izlemediysen. İlk serinin devamı.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Full Metal Alchemist, Fate Stay Night, Fate Zero nedense ilk aklıma gelenler oldu. Hellsing ve Hellsing Ova da izlenebilir. Bu aralar çevremdeki herkes One Piece izliyor. Eğer izlemediysen One Piece izleyebilirsin. Hajime no Ippo, Ao no exorcist, Elfen Lied de izleyebilirsinz.

Not : Belki istediğiniz gibi animeler önermemiş olabilirim ama izleyip de hoşuma giden animelerin hepsini yazdım. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

izlediğin animelere yakın one piece var izlerken sıkılmazsın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bende yeni başladım anime izlemeye, şu an death note bitirmek üzereyim hayatımda bu kadar sağlam zeka ile yazılmış bir senaryo daha görmedim, bugüne kadar bitirdiklerim, Berserk, Shigurui, yakında izlemeye başlıyacağım. Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

izlediğin animelere yakın one piece var izlerken sıkılmazsın

op yazmiş zaten

Freedoom is not free.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Bende yeni başladım anime izlemeye, şu an death note bitirmek üzereyim hayatımda bu kadar sağlam zeka ile yazılmış bir senaryo daha görmedim, bugüne kadar bitirdiklerim, Berserk, Shigurui, yakında izlemeye başlıyacağım. Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin,

sorma ben anime dünyasına death note ile girdim bi daha hiçbir animeyi başlayıp da bitiremedim. anime hayatım bitti. asla ilk animeniz deathnote olmasın.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Akame ga kill

Tokyo Ghoul

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hunter x Hunter a başla abi, seni yarı yolda bırakmaz.

Ama yeni serisine başla 2011 olanı.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2522 Toplam Mesaj: 29