Animeci Müridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnknownGod
    UnknownGod's avatar
    Erkek

izlediklerini söyleseydin daha bi yardımcı olabilirdim

Doğal seçilim, evrimin kör saatçisidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    UnknownGod bunu yazdı

izlediklerini söyleseydin daha bi yardımcı olabilirdim

bleach, naruto, op, FMA, death note, code geass, kuroko no basket, darken than black vs. izlediklerim arasındaki animeler.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

cowboy bebop ve tengen toppa guren lagann.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Hocam, anime izleme gibi bir alışkanlığım yok fakat.

"Canım sıkılıyor kısmına hitaben"

Belgesel öneriyorum, ufuk açar :|

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

hunter x hunter animeler arasında çok kaliteli cizimleri olan ve konusu çok iyi olan bir anime tavsiye ederim ama animesine ara verildi 148 bölüm toplam 2011 serisi tabii ki.

one piece öneririm bir de :D

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

"shingeki no kyojin"  tavsiye ederim 2012 ya da 2013 de çıkmış olması gerekiyor. 2013 te baya ödül toplamıştır. +18 biraz şiddet kan içerir.

Konusu;

Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikayelerdeki gibi, uzun, zekadan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile sütkardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin bir dev tarafından canlı canlı yenilişini izlerler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Naruto yer yer sıksada anime dünyasının başında gelir. Onunda sonundaym her hafta 1 20 dakika için beklemek ölüm geliyor

http://yanduvar.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dragon ball z candır gerisi heycandır 

http://www.youtube.com/watch?v=14TAP9zfZJg#t=29

ustura tarafından 30/Ağu/14 22:32 tarihinde düzenlenmiştir

itsin oglum sen adam degilsin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    ustura bunu yazdı

dragon ball z candır gerisi heycandır 

Z Kai derim ben. gereksiz kısımlarının kırpılmış hali. Z Kai izleyecem derken bir iki kere yanlışlıkla Z izledim ömrümden ömür gitti.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek

Hajime no ippo harika otesi hocam.bu animeyi izledikten sonra spor salonuna yazilman olasidir ona gore basla

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
Toplam Hit: 2495 Toplam Mesaj: 29