folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ankara'da 2 Kişi Kredi Çekip Ev Almak İstiyoruz, Tavsiye İstiyorum.

Ankara'da 2 Kişi Kredi Çekip Ev Almak İstiyoruz, Tavsiye İstiyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kiracı kirayı ödemezse, sorun çıkarırsa sen ve arkadaşın birbirinize girersiniz demedi deme.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

https://www.instagram.com/reel/C1f3CP7J-ut/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==

bunu al :p

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Kardeşinle düşman olmak için iyi bir yöntem bulmuşsunuz.

Arsa alın.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Biri diyordu, ortak malın olacağına ortak karın olsun diye, durum o derece kötü. 

Bir çokları gibi ben de tavsiye etmiyorum bu işi. Bugünkü şartlar böyle görülebilir ama yarın bir durumlar değişir.

Ben de çocukluk arkadaşımla hiç düşünmeyeceğim problemler yaşadım. O yüzden şuanda böyleyiz hep böyle gidecek diye düşünmeyin.

Biraz daha zorlayıp, her ikiniz de ayrı ayrı almanız çok daha mantıklı.  müteahhitle/ev sahibi ile konuşup iki ev için indirim vs alabilirsiniz (o işler nasıl yürüyor tam bilmiyorum) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

konuda yeni mesaj görünce girip bakıyorum güzel muhit vs öneren olacak mı diye hep adama akıl vermişler ortaklık yapma diye.

adamın 15 senelik arkadaşını adamdan iyi mi tanıyacaksınız.

bir sürü sorunsuz yürüyen ortaklık gördüm , 

adam gelmiş bişeye karar vermiş ve yapacak. kendi parası kendi tercihi. niye adamı soğutuyosunuz ki ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

1 artı 1 2 tane alın Kırıkkale de  8 liradan kiraya verin hem Ankara ya yakın ileride sıkıntı olur da kişi başı 2 tane 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

1 milyon daha ekleyin tır alın ayda 200 getiri sağlayın 14 le takılmayın

tanıyor olsam balıklama dalardım ama ortak iş sıkıntı  her detayı yazılı prosüdürlü yap

kiracı ödememe eve zarar verme durumu var 

taekwondo tarafından 27/Oca/24 22:00 tarihinde düzenlenmiştir

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı

gölbaşı konut stoğu konusunda sıkıntılı kiralar aselsan ökk polis koleji gibi sebeplerden hızla yükseliyor ve geleği parlak ilçelerden tavsiye ederim yalnız incek bölgesindeki 1+1 lerden uzak durun kira için sağlıklım dönüş alamazsınız.

Tam dediğin yerden 2+1 aldım hastanenin ordan şu an 14ten kirada. Çok hızlı gelişen bir bölge. Aynı binada şu an müteahhitte bir daire daha var 2.650 yazmış sanırım ilana. Arkadaşa alalım dedik ama kredi ancak 500k çektirebilirim diyor. Ev mantıklı iş ama kredi çekilebilirse mantıklı bence.trink parayı eve bağlamak mantıklı gelmiyor kredi çekilirse kira zaten ödüyor krediyi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Bana kalırsa kredi işine bulaşmayacak şekilde arsa alın hem gözünüze görünmez sonra da katlarsınız parayı 

daire işi saçma geliyor bana

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

Birkaç arkadaş ortak olma yorumu yapmış ama o konuda bir derdim yok, tüm param çöp olsa da sorun edecek birisi değilim. Kredi ile almaktaki amacım, 28 yaşıma kadar idealist büyüdüğümden dolayı borç yapmadan birşey sahip olmak gerektiğini düşündüm, sonra Türkiye gerçeğini ve enflasyonu gördüm. Şuan 1.3 miyon arkadaş da var 1 miyon+nakit ile bende borca girip, ilerideki gelecek maaşın erimesini engellemek amacıyla almak istiyorum. Fikrî arkadaşım getirdi zaten. Paraya çok ihtiyacı olan insanlar değiliz, dediğim gibi Türkiye gerçeğinden dolayı pişman olmamak için böyle bir iş yapalım diyoruz. Tır fikride güzel ama ben tır dan anlamam, ama bunun gibi alternatif iş modeli önerisine varım. Ev almanın güzel yanı bankadan kredi imkanı olması, diğer tüm işlerde nakit bulmak zor olacak ve banka kredi vermeyecek gibi geliyor, yine de tavsiye bekliyorum.

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
Toplam Hit: 1423 Toplam Mesaj: 26
ankara yatırım ev almak