folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankara'da Eve Çıkmaya Müsait Yer

Ankara'da Eve Çıkmaya Müsait Yer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gokcan bunu yazdı

Odtu demis kizilay demis varsa yoksa emek uygun tabi butce ve arastirman lazim

Hocam sen Emek'te 1 gün kaldın mı ? Ankara'nın en pahalı semtlerinden Emek.

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Hocam kızılaya yakınlaştıkca fiyat artar.

Odtü için en uygun lokasyonlar, Eryaman sonra Etimesgut sonra sincan veya istanbul yolu üzerinde olan Turkuaz veya Etimesgut

Etimesgut ve Sincan üzerinde 1+1 bulman zor, genellikle oradaki apartman yapısı 2+1 3+1 şeklindedir.

Eryamanda 1+1'ler genellikle kız öğrenciler tarafından tutulduğu için, hemen hemen fiyatları 2+1 ler ile birlikte ve en az 400'ü gözden cıkartman gerekir. Aidat buna dahil olmamakla birlikte merkezi ısıtma olduğu için en az 100 tl aidatıda eklemen gerekli.

Bu noktada 100 tl daha ucuza olacak şekilde etimesgutta daha eski evleri bulabilirsin.

Tek vasıta ile eryamandan 541 ile 55 dakika da kızılay, 25-30 dakika arasında ODTU'desin. (Sabah trafiğini saymaz isek.)"

Tavsiyem yanına ikinci bi erkek arkadaş bulup, Eryaman'da 2+1 bir eve cıkman.

Hocam eryamanda sabah trafiği ile birlikte odtüye gelmen 45 dakika. Sana etimesgut merkezi tavsiye ediyorum. Tren istasyonu karşısındaki duraktan sincandan emirlerden vs. gelen bütün otobüslere binebilirsin. Trafikle birlikte en fazla 30 dkya a1desin. Gün içerisinde dönerken de hangi otobüs demez istediğine biner gidersin. 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı
    renegadealien bunu yazdı

Hocam kızılaya yakınlaştıkca fiyat artar.

Odtü için en uygun lokasyonlar, Eryaman sonra Etimesgut sonra sincan veya istanbul yolu üzerinde olan Turkuaz veya Etimesgut

Etimesgut ve Sincan üzerinde 1+1 bulman zor, genellikle oradaki apartman yapısı 2+1 3+1 şeklindedir.

Eryamanda 1+1'ler genellikle kız öğrenciler tarafından tutulduğu için, hemen hemen fiyatları 2+1 ler ile birlikte ve en az 400'ü gözden cıkartman gerekir. Aidat buna dahil olmamakla birlikte merkezi ısıtma olduğu için en az 100 tl aidatıda eklemen gerekli.

Bu noktada 100 tl daha ucuza olacak şekilde etimesgutta daha eski evleri bulabilirsin.

Tek vasıta ile eryamandan 541 ile 55 dakika da kızılay, 25-30 dakika arasında ODTU'desin. (Sabah trafiğini saymaz isek.)"

Tavsiyem yanına ikinci bi erkek arkadaş bulup, Eryaman'da 2+1 bir eve cıkman.

Hocam eryamanda sabah trafiği ile birlikte odtüye gelmen 45 dakika. Sana etimesgut merkezi tavsiye ediyorum. Tren istasyonu karşısındaki duraktan sincandan emirlerden vs. gelen bütün otobüslere binebilirsin. Trafikle birlikte en fazla 30 dkya a1desin. Gün içerisinde dönerken de hangi otobüs demez istediğine biner gidersin. 

Valla 3 senedir binmedim otobüse, ondan dolayı birşey diyemeyeceğim trafik konusunda.

1998'den beri eryamandayım 541 o sürede gidiyordu en son bıraktığımda

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

yapracığa git, kışın yakıt parası vermemek için sıfr 3+1 evleri 250-300 liraya veriyolardı. eşyayla birlikte 340 liraya oturdum. ev sıfırdı. ancak şu sorunları var. odtüden tam 50 dakika sürer otobüsle. 

otobüs 20 dk. bir geçiyor. tek numara 120 geçiyor. odtüden gelip gidenler çok var. köymüş toki konut yapmış buraya. market sayısı az. gittikçe gelişen bir yer. araba olsa 20 - 25 dk. da gidersin

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

@rene   oha her gun eryaman-golbasi? aylik benzin masrafin ve harcadigin vakit ne kadar?

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek

dikmen

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

gel keçiörene yardımcı oluruk :)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

mesafe önemli arkadaşlar, uzaktan gelen arkadaşlar çok şikayetçi. ben de ömrümü yolda harcamak istemiyorum yani

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı

mesafe önemli arkadaşlar, uzaktan gelen arkadaşlar çok şikayetçi. ben de ömrümü yolda harcamak istemiyorum yani

Elvankent e gel dostum,5 senedir oturuyorum,ortam olarak iyi,ulaşım olarak iyi, 30-35 dk da en geç Odtü de olursun.

Herşey elinin altında,ne ararsan bulabileceğin büyük bir caddesi var.

Etimesguta bağlı fakat etimesguttan çok daha iyi burası.

Düşünürsen sana buralardan ev bulmana yardımcı olurum,dolaşırız beraber :)

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı

Elvankent e gel dostum,5 senedir oturuyorum,ortam olarak iyi,ulaşım olarak iyi, 30-35 dk da en geç Odtü de olursun.

Herşey elinin altında,ne ararsan bulabileceğin büyük bir caddesi var.

Etimesguta bağlı fakat etimesguttan çok daha iyi burası.

Düşünürsen sana buralardan ev bulmana yardımcı olurum,dolaşırız beraber :)

hocam oraları bilmiyorum da merak ettim şimdi. biraz daha bilgi verebilir misin ücretler falan

Toplam Hit: 2263 Toplam Mesaj: 21