folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Ankarada Kadın Bir Arkdaşımı Takip Etmişler.

Ankarada Kadın Bir Arkdaşımı Takip Etmişler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Şimdi aradı kendisi, sitenin yöneticisi o sırada güvenlik kamerasına bakıyormuş orada farketmişler.

Adamın biri gelip giderken takip etmiş sürekli. Arkadaşım tek başına yaşadığı için korkmuş ağlıyordu.

Bu gece için onu oradan alıcak bir arkdaşı var fakat önümüzdeki süreçte ne yapılabilir bir bilgisi olan vamrı?

poliside arayacak ama bir sorayım dedim

eryamanda bu arada

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

Şimdi aradı kendisi, sitenin yöneticisi o sırada güvenlik kamerasına bakıyormuş orada farketmişler.

Adamın biri gelip giderken takip etmiş sürekli. Arkadaşım tek başına yaşadığı için korkmuş ağlıyordu.

Bu gece için onu oradan alıcak bir arkdaşı var fakat önümüzdeki süreçte ne yapılabilir bir bilgisi olan vamrı?

poliside arayacak ama bir sorayım dedim

eryamanda bu arada

Polis falan hikaye bence. Anlar kaçar gider, başkasına musallat olur. Bu bayan arkadaş bir akşam daha yalnız eve gidecek. Sizde 3-4 kişi pusacaksın. Geldi mi tekrar, hesabını göreceksiniz orospu çocuğunun.

Florenzi tarafından 25/Nis/17 20:52 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

ben izmirdeyim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

ben eryamandayım eryamanın neresinde oluyor bu olay?

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

eryamanın neresi abi ? 

mühit olarak yakın sayılırım oralara , lakin bizim buralarda hiç olmuyor öyle şeylere

eryamanın neresi 

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

valla şimdi 7 yıl önce bende eryamanda oralarda kaldım. tam tarifini bilemiyorum fakat şöyle söyleyeyim optimumun hizasından yukarı doğru çıkınca bir müddet ilerlediğinizde oralarda.

eryamanda olanlar anlamıştır sanırım.

geçen 6 7 ay önce gittim bir pastane gibi birşey vardı içinde şelale filan oldukça büyük biryerdi. self servis gidip simidini filan aldığın oralara yürüme mesafesiydi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

tunahan mahallesiymiş

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek

Hepbirlikte toplanıp gidelim anasını gondiklemeye adamın. 

Dante_
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Dante_ bunu yazdı

Hepbirlikte toplanıp gidelim anasını gondiklemeye adamın. 

eskişehirden gelmeye hazırım.....

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

karakol birşey yapamayız demiş, taciz yok laf atma yok takipsizlik çıkar sadece demişler.

( buraya kadar bence doğru, yani hukuksal olarak evet no problem)

fakat görüntülerde bariz takip ettiği belliymiş, kız korkuyo ve ağlıyor. memura sinsi bir şekilde takip ettiği belli bu daha korkutucu değilmi diyor oda birşey olmadan işlem yapamayacaklarını söylüyor. 

( bence bundada sorun yok hiç birşey olmadan kısıtlı imkanlarla şikayet olayı olsaydı ülkece bokunu çıkarırdık)

ama be amq ülkemizi biliyoruz. kadınların düştüğü durumu biliyoruz, çıkan haberleri biliyoruz, kadın ortda ağlıyor. Karakol olarak ya bir güzel söz söyle bir güven ver amq .

insana resmen yanlızsın duygusunu hissetirip baştan salıyorlar. bu yanlış.

ya tabiki gönülde ister olması gerekende odur ki ,belki bir kaç gün şöyle bir memur filan yoklar eder belki evden çıkışında. ama ülkeyi biliyoruz böyle bir beklentimde yok.

ulan söz söyle söz söz.

2002 yılında erzincanda sevgilimin "ÖZ" babası kendi "ÖZ" kızına cinsel istismarda bulunduğu dönem kız arkdaşım  hallerden hale girerken

ben gitmiştim karakola. nöbetçi memurlar oturmuş

öz olmasa olabilir ama öz baba yapmaz bizde babayız bizimde kızlarımız var diye yollamışlardı  suratlarına tükürdüklerim.

o zamanlar ya bu kadar olay olmuyordu yada bu kadar çok ensest olmuyordu. Şu an sürekli bu tarz olayları okuyoruz.

amq bu ülkeden para alıyorlar. maaş alıyorlar.

dövelim edelimci arkadaşlar, duyarlılığınız içinde desteğiniz içinde teşekkürler. Bunu bilmek güzel. fakat ben bu tarz olaylarda dahi bunu doğru bulmuyorum. Başka arkdaşlarında konularında söyledim kendi başıma gelincede söylüyorum.

O takip eden elemanın niyeti bozuk olabilir. Ve bir meme ye dokunmak için kendi canınıda başkasının canını namusunada gözden çıkarmış olabilir. kudurmuş ipini koparmış bir it gibi.

Ama bizler  nacizane aklı başında adamlarız. Böyle dalyarak kekolar yüzünden ölmek sakat kalmak yaralanmak tarzı durumlar bana marionun ilk bölümünde daha ilk çukurda düşp game over olmuş hissi verir.

O yüzden sabır .

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Dayak cennetten çıkmadır. Aklı başında insan olsak bile aklı başında olmayan bir insan ile medeni ilişki kurmayı beklemek komik olur. Zaten beyniyle düşünen bir adam olsa bu hareketleri yapmaz. Anlayacağı tek dil sopa ezgisidir.

Bak bu durumun içinde ben olsam ciddi olarak söylüyorum, o adamı tenhada filan olması da icap etmiyor, öyle bulduğum yerde kıstırır bir güzel göz dağı veririm.

Beyni sadece "Bünye acıktı, birşeyler yemelesin" sinyali göndermeye yarayan organizmalar ile ne gibi medeni ilişkiler kurmayı bekliyorsun?

Türk usülü olacak hocam: Bam bam bam!

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 4586 Toplam Mesaj: 38
takipl