folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Ankarada Kadın Bir Arkdaşımı Takip Etmişler.

Ankarada Kadın Bir Arkdaşımı Takip Etmişler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun. Polisi arayın kamera görüntülerin verin.

Bütün cevapları takip edilen bayan verebilir. Şuan ne konuşşak boş olur.(

Martech tarafından 26/Nis/17 20:00 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şuan için en köklü çözüm üzerinde bibergazı taşıması olur bitane edinip açık boş bir alanda bunu kullanmayı öğrensin hatta kamera görüntülerini izletmeyen kapıcıya sıkarak etkisini test edebilir :)

arkadaşının oturduğu bölgeye yakınım ve oraları çok iyi biliyorum (herife dalmaya gelebilirim)
    bahsettiğin o binalar hep kendi evinde saatlik çalışan hayat kadınları ile dolu ve pek giren çıkan belli olmaz kısacası tekin biyer değil
    taşınma imkanı varsa elvankentin oraları tercih etmesi makul olur çünkü eryamanın hemen heryerinde böyle işler bulunur

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucitlik
    mucitlik's avatar
    Erkek

Hocam destur ver bir akşam vakti ansızın arkadaşın binaya girerken takip eden şahsiyeti yakın arkadaş olan haydarlı geceler ile tanıştıralım. Bikaç yorumda gelmeye niyetli müritlerde var. Sonra yansın geceler...

54
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Hocam İstanbul'dayım ama olay devam ederse Ankara'ya gidip dalma taraftarıyım, maksat vukaat olsun.

arbeit macht frei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

İstanbul'dayım, yol param gidiş dönüş karşılandığı takdirde (öğrenciyim abi) ben de dalma taraftarıyım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Bunu bilmek güzel herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. şimdilik bir sıkıntı yok . İhtiyaç olursa yardımcı oalcak müridlerin olduğunu bilmek sevindiri

:)

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Hocam hatunun ailesinin yaşadığı yere yakın sayılır tunahan mah., civarını az çok biliyorum.
    Dalmadan etmeden önce gidelim 1-2 gün soteye yatalım, senin arkadaşın geleceği saatlerde oralarda olalım biz de elemanı takip edelim. Kimmiş neymiş öğrenelim. 

ekleme : konuyu açtığın tarihte de Eryaman daydım hatta keşke konuyu görseydim.

MaviGozluDev tarafından 27/Nis/17 10:15 tarihinde düzenlenmiştir

.
Toplam Hit: 4555 Toplam Mesaj: 38
takipl