Ankaradaki Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

14 yaşındaki çocuğa 20 kişi tecavüz ediyor sonrada çocuğun rızası vardı deniyor.Bu elemanlar öpüşenlere satırla saldıracaklarına gitsinlerde o 20 kişiyi salan adliyeye saldırsınlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Arkadaş 5 vakit namaz kılan birine göre bunun ahlaksızlık olması normal

İçki , cigara , hap Sigara içen kafasına göre takılan birine göre bu gayet normal bişey .

Öpüşmek . iyidir önemli olan yatakta bitirebilmek buda benim görüşüm.

cigara da hapta kullanmadım, kullanmıyorum da.. ama yinede bana göre de normal bişey bu.. el ele tutuşmak günahtır deyip yan yana gezen sevgililerde normal bana göre, öpüşe koklaşa gezen sevgililerde normal..
    bunun namazla hapla bi alakası yok. bu tamamen insanın kendini bi gruba/toğluluğa ait hissetme ihtiyacı sonunda doğan , o topluluğun ve kendi fikrini herkese kabul ettirme çabasıdır. başka bişey değil..

zaten faşist kelimesinin anlamıda ordan gelir.. bizim memlekette olduğu gibi sadece sağcı faşist değldir. kendi düşünceisni etrafa kabul ettirmeye çalışan kişidir faşist.. malesef ülkemizde de gün geçtikçe artan bi değer oldu faşizm.. 

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    konpi bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

5 vakit namaz kılmayan adam içkici, hapçı, cigaracı mı oluyor? Adam hayatında sigaraya, alkole bulaşmamış, sadece "seviyor" olamaz mı? Ayrıca bulaşsa ne yazar? Bu konuyla ne alakası var?

Ne oldu gelişmiş ülkeler de böyle yapıyor diyenlere?

Kusura bakma hocam bence de senin görüşün ahlaksızlık. Seni de yasaklayalım.

Haklısın hocam, mesela ben tecavüz kelimesine de karşıyım. Adam seninle ilişkiye girmek istiyor. Niye reddediyosun, bu kadar geri kafalı olmayın artık. Namus iki bacak arasında değil. Her şey zihinde bitiyor. Önemli olan insanlık.

Ne alakası var müdürüm şu yazdığının?

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Alkol alana "yasaklansın iyi olmuş", öpüşene "öpümesin iyi olmuş". Ondan sonra hoşgörü dini islammış. Siktirin gidin hocam göz göre göre yalan yaşıyorsunuz ya. 

Bırak hocam ya kime neyi anlatıyorsun adamlar 1400 sene geriden geliyor.

@Krypt... Alkol yasaklanmadı, sadece alkol için bir düzenleme yapıldı...

Sen kime s.ktr çekiyorsun? Biraz adaplı ol..

@Sokoban.. Müslümanlar 1400 sene geriden geliyorsa, o çok özendiğiniz özgür yaşam biçimli avrupa 2000 sene geriden geliyor..

Bunu da dikkatine sunarım..

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hoop konu öpüşmekten geldi mi gene dinlere, dinleri mukayese etmeye.. 3. sayfayı göremeden cortladı konu :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Alkol yasaklandı demiyorum hocam, alkolle ilgili yasağı refere ediyorum. Madem bu kadar hoşgörülüsünüz neden bu kadar batıyor? Gelip sizi de öperler diye mi korkuyorsunuz? Günahı sana mı, bana mı? Arzunuz tavan mı yapıyor öpüşen görünce sikiniz mi kalkıyor? Sen kim olup benim hayatıma karışıyorsan, ben de bu olup sana siktiri çekiyorum.

Sokakta öpüşeni bıçaklayan zaten en ahlaklı müslüman.

Hey gidi hey...

2000 sene geriden gelen Avrupa yorumunda günüme neşe kattı gerçeken. 

krypt tarafından 26/May/13 13:00 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Alkol alana "yasaklansın iyi olmuş", öpüşene "öpümesin iyi olmuş". Ondan sonra hoşgörü dini islammış. Siktirin gidin hocam göz göre göre yalan yaşıyorsunuz ya. 

Bırak hocam ya kime neyi anlatıyorsun adamlar 1400 sene geriden geliyor.

@Krypt... Alkol yasaklanmadı, sadece alkol için bir düzenleme yapıldı...

Sen kime s.ktr çekiyorsun? Biraz adaplı ol..

@Sokoban.. Müslümanlar 1400 sene geriden geliyorsa, o çok özendiğiniz özgür yaşam biçimli avrupa 2000 sene geriden geliyor..

Bunu da dikkatine sunarım..

O 2000 sene önceden gelen adamların teknolojisiyle burada atıp tutuyorsun hocam kusura bakma da kimin geriden geldiği belli.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

Ahlak denen bir şey var...

Ahlak, kurallarını toplumdan alır..

Toplumun büyük çoğunluğunun uygun görmediği şey, ahlaken de uygun değildir.

Başka ülkelerde sokak ortasında öpüşmek normal karşılanabilir, ama bu olay Türkiye için geçerli değildir.

Sokak ortasında dudak dudağa öpüşmek, ülkemizde ahlaksızlıkdır.

Gelelim eyleme..

4 küsür milyonluk Ankara da topu topu 20 çift gelmiş bu eyleme..

Yani bu öpüşme eyleminin Ankara da tutmadığını gösterir.

Ne kadar öpüşme meraklısı var ise, gitsin dört duvar arasında evinde ne halt yiyecekse yesin.

Son not: Her gördüğümüz haberi TBT Foruma yazacaksak... Oohooo.. Bu işin sonu gelmez...

Burası teknoloji forumu.. Bunu da unutmayın..

Hoca tek bir soru sorucam sana, şimdi sokakta öpüşülmesine şahsen ben de karşıyım bu şahıslara her daim uyuz olmuşumdur, hatta tokadı basasım gelmiştir ancaak, belli sınırlar içinde beni fiziken rahatsız etmediği müddetçe müdahil olmamışımdır ki birbirini çok seven iki insan birden bire öpüşebilir normal karşılamasan da katlanmak zorundasın çünkü sana bir zararı yok. En fazla kafayı çevirip geçersin.

Burada garip olan şey Habervaktim denen vahşilerden oluşmuş kabile sitesinin ki kendi yazarlarının bir kısmı doğrudan sübyancıdır; sokakta öpüşenlere karşı toplana toplanalım fikridir, toplanıp da ne yapacaksıni bu sokakta öpüştü bak bu da sokakta öpüştü diye dövecek misin? Bunun adı açıkça cadı avıdır sonu da pek hayırlı değildir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Göz göre göre ahlaksızlık yapın sonra islam hoşgörü dini değil diyin. Bu batı özentisi zihniyeti anlamıyorum zaten.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

Ahlak denen bir şey var...

Ahlak, kurallarını toplumdan alır..

Toplumun büyük çoğunluğunun uygun görmediği şey, ahlaken de uygun değildir.

Başka ülkelerde sokak ortasında öpüşmek normal karşılanabilir, ama bu olay Türkiye için geçerli değildir.

Sokak ortasında dudak dudağa öpüşmek, ülkemizde ahlaksızlıkdır.

Gelelim eyleme..

4 küsür milyonluk Ankara da topu topu 20 çift gelmiş bu eyleme..

Yani bu öpüşme eyleminin Ankara da tutmadığını gösterir.

Ne kadar öpüşme meraklısı var ise, gitsin dört duvar arasında evinde ne halt yiyecekse yesin.

Son not: Her gördüğümüz haberi TBT Foruma yazacaksak... Oohooo.. Bu işin sonu gelmez...

Burası teknoloji forumu.. Bunu da unutmayın..

Gimme Some Tits
Toplam Hit: 10799 Toplam Mesaj: 101