Ankaradaki Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    korayozrak bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    RebelliouS_SouL bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Alkol alana "yasaklansın iyi olmuş", öpüşene "öpümesin iyi olmuş". Ondan sonra hoşgörü dini islammış. Siktirin gidin hocam göz göre göre yalan yaşıyorsunuz ya. 

Göz göre göre ahlaksızlık yapın sonra islam hoşgörü dini değil diyin. Bu batı özentisi zihniyeti anlamıyorum zaten.

Benim fikrim batılı gibiyse özenti oluyorum, lakin sen doğu özentisi olmuyorsun yani?

Sonra haksızlıktan, hoşgörüden bahsediyoruz bu adamlara...

Büyük bir perspektif sorununuz var ya, empati kuramıyorsunuz. Faşistsiniz, yapınız gereği dikta hayranısınız, dikte etmeye meyillisiniz.

Hocam faşistliklerinin bir sebebi çocuklarının da bu "atayiz"lere özenmesinden korkmaları.Çocuğum bunlar gibi mi olacak diye tırsıp bizi de engellemeye çalışıyorlar.Umarım çocuğunuz bizden (sizin bakış açınıza göre ) beter olur da azcık çağdaşlık öğrenirsiniz belki.

Saçmalamayında şu dini tartışmayı bırakın artık ya. Laf çarpmadan bir tartışma bile dönmüyor direk dine döndü konu. Herkes kendi dinini yaşasın hocam dil uzatmayın el uzatmayın bırakın şunu artık.

dininizi yaşarken, kendi inandığı ve istediği şekilde yaşayanlara saldırmazsanız bu gibi problemler çıkmaz. sadece müslümanlar için değil diğerleri için de geçerli...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

"Bir kadını sokak ortasında dövebilir hatta öldürebilirsin. Ama öpersen toplum buna tepki gösterir. Çünkü değerleri olan bir toplumuz."

İbretlik tespit. 
    Ek:"caiz değil hocam".

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unchain
    unchain's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı
    korayozrak bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    RebelliouS_SouL bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Alkol alana "yasaklansın iyi olmuş", öpüşene "öpümesin iyi olmuş". Ondan sonra hoşgörü dini islammış. Siktirin gidin hocam göz göre göre yalan yaşıyorsunuz ya. 

Göz göre göre ahlaksızlık yapın sonra islam hoşgörü dini değil diyin. Bu batı özentisi zihniyeti anlamıyorum zaten.

Benim fikrim batılı gibiyse özenti oluyorum, lakin sen doğu özentisi olmuyorsun yani?

Sonra haksızlıktan, hoşgörüden bahsediyoruz bu adamlara...

Büyük bir perspektif sorununuz var ya, empati kuramıyorsunuz. Faşistsiniz, yapınız gereği dikta hayranısınız, dikte etmeye meyillisiniz.

Hocam faşistliklerinin bir sebebi çocuklarının da bu "atayiz"lere özenmesinden korkmaları.Çocuğum bunlar gibi mi olacak diye tırsıp bizi de engellemeye çalışıyorlar.Umarım çocuğunuz bizden (sizin bakış açınıza göre ) beter olur da azcık çağdaşlık öğrenirsiniz belki.

Saçmalamayında şu dini tartışmayı bırakın artık ya. Laf çarpmadan bir tartışma bile dönmüyor direk dine döndü konu. Herkes kendi dinini yaşasın hocam dil uzatmayın el uzatmayın bırakın şunu artık.

Hocam adam kendi kendine dinini yaşasa kimsenin problemi yok zaten.Adam kendi yaşadığı dini başkalarına dikta etmek istediği için bunları tartışıyoruz.

Eğer öyle birşey varsa uzatmak yerine verdiği cevabı görmezden gelin veya sildirin uzatmayın hocam iyice çirkinleşiyor olay. Biri dedi diye başka biri mevzuyu uzatınca hepten dağılıyor mevzu.

Yaptığım onca iyiliğin tek yanlışta unutulduğunu gördüğümden beri kötü biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı
    SerYolcu bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Bırak hocam ya kime neyi anlatıyorsun adamlar 1400 sene geriden geliyor.

@Krypt... Alkol yasaklanmadı, sadece alkol için bir düzenleme yapıldı...

Sen kime s.ktr çekiyorsun? Biraz adaplı ol..

@Sokoban.. Müslümanlar 1400 sene geriden geliyorsa, o çok özendiğiniz özgür yaşam biçimli avrupa 2000 sene geriden geliyor..

Bunu da dikkatine sunarım..

O 2000 sene önceden gelen adamların teknolojisiyle burada atıp tutuyorsun hocam kusura bakma da kimin geriden geldiği belli.

Din ile teknolojik gelişmenin birbiri ile bağlantılı olduğuna inanan bir cahil daha... Hem de tahribatın içinden çıktı !

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Alkol yasaklandı demiyorum hocam, alkolle ilgili yasağı refere ediyorum. Madem bu kadar hoşgörülüsünüz neden bu kadar batıyor? Gelip sizi de öperler diye mi korkuyorsunuz? Günahı sana mı, bana mı? Arzunuz tavan mı yapıyor öpüşen görünce sikiniz mi kalkıyor? Sen kim olup benim hayatıma karışıyorsan, ben de bu olup sana siktiri çekiyorum.

Sokakta öpüşeni bıçaklayan zaten en ahlaklı müslüman.

Hey gidi hey...

2000 sene geriden gelen Avrupa yorumunda günüme neşe kattı gerçeken. 

Benim yazdığım ilk mesajı okuyup anlamamışsın...

Sana başka ne anlatsam hoş...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı
    SerYolcu bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Bırak hocam ya kime neyi anlatıyorsun adamlar 1400 sene geriden geliyor.

@Krypt... Alkol yasaklanmadı, sadece alkol için bir düzenleme yapıldı...

Sen kime s.ktr çekiyorsun? Biraz adaplı ol..

@Sokoban.. Müslümanlar 1400 sene geriden geliyorsa, o çok özendiğiniz özgür yaşam biçimli avrupa 2000 sene geriden geliyor..

Bunu da dikkatine sunarım..

O 2000 sene önceden gelen adamların teknolojisiyle burada atıp tutuyorsun hocam kusura bakma da kimin geriden geldiği belli.

Din ile teknolojik gelişmenin birbiri ile bağlantılı olduğuna inanan bir cahil daha... Hem de tahribatın içinden çıktı !

Din ile teknolojik gelişmenin birbiriyle bağlantısı yok o yüzden Arabistan Mars'a tur düzenliyor haklısın hocam :) 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Haydi el ele verelim ve birilerine rant sağlayalım. Hopaa  !

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Yorum yapılamayacak kadar rezil bir konu..

Sokak ortasında bıçakla doğranan kadını kurtarmazlar, telefonla videoya çekerler çünkü karı koca arasına girilmez, ama öpersen döner bıçağıyla seni kesmeye gelirler.  

"cehalet" kelimesini her gün yeni bir çıtaya taşıyoruz emeği geçen herkese teşekkürler.

Annesini bacısını öptüğü için sokakta birbirini doğrayan yobazlar artıp zamanla kendi soylarını da mantıkları gibi tüketseler de kurtulsak..

Ehl-i Byte
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

amk... siyasileri memleket sorunlarıyla uğraşacaklarıyla neler le uğraşıyor

biri gider gece 10 dan sonra alkolü yasaklar,biri ahlaktan öpüşmekle ilgili yasaklardan bahseder

size ne amk...larım

mademki türksün systeme göster ürksün
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

ülkücülerin yaptığı bir tane doğru düzgün iş söyleyin lütfen.

yaptıkları şeye bak. türkiyede o kadar çok şey oluyor fakat tepki gösterdikleri olaya bak. 

nasıl öpüşürler ahlakımızı bozuyorlar.

ahlakınızı sikeyim.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
Toplam Hit: 10793 Toplam Mesaj: 101