folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Anne-Babaya Almalık Telefon Önerileri - Maksimum 1.000 TL

Anne-Babaya Almalık Telefon Önerileri - Maksimum 1.000 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu başlıkta alo desin, Whatsapp'a girsin, torunun fotoğraflarını çekebilen telefon önerilerini yazacağım.

Honor 8A :

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/honor-8a.html

https://www.hihonor.com/tr/products/smartphone/honor8a/

Huawei'nin yan markasıdır. Huawei TR bakıyor garantiye. Ahize kısmıda hoparlör oluyor. Yani cihazda streo hoparlör var. Ayrıca sesi çok yüksek. Cihaz ayrıca kablosuz radyo çalabiliyor. Tarlada, bahçede iş yaparken arkaplanda ses olsun derseniz şahane.

Honorların bir diğer artısı Huawei baz istasyonu alanında lider markalardan olmasının avantajını kullanmış. Telefonlara çift anten koyuyor ve diğer telefonların çekmediği yerlerde 1-2 dişte olsa çekebiliyor. Yani tam Anadolu telefonu.

----------------------------

Asus Zenfone 4 Max :

https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-4-Max-ZC554KL/

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/asus-zenfone-4-max.html

Eski bir model ama hala gideri var. En iyi tarafı bataryası büyük ve metal kasa.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Hocam bu Zenfone 4un Android sürümü nedir şuan?

2 yıl bankacılık islemlerinide götürür mü? 

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

HONOR 9 Lite

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Konu başlığındaki Maksimum kelimesini nasıl değişik yazabildin ki ?

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Genel olarak yazacağım. Herkes gerekli kısımları üstüne alınabilir.

Nokia 5 eski bir cihaz. Sonradan işlemcisini güncelleyip 5 Plus diye bir versiyonunu çıkardılar ama Nokia Türkiye'den çekildiği için bulmak sıkıntı.

Zenfone 4'te bildiğim kadarıyla en son Android 8.1 var. Bankacılık işlemlerinden korkunuz olmasın. Root yapmadıkça veya dışarıdan APK yüklemedikçe hacklenmezsiniz.

Honor 9 lite'ta çok iyi bir cihaz ama konunun amacı ucuz cihaz. Honor 9 Lite şuan A101'in sitesinde 1.100 lira. Zamanında hem 1.000 liraya hemde üstüne 100 lira hediye çekiyle satılmışlığıda var.

Konu başlığına gelecek olursak TBT Premium almanız gerekli. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Annemin telefonu yere düşerek bozuldu, kendisine akıllı telefon hediye ettim ama akıllı cihaz ile pek anlaşamadı ve bu yüzden tuşlu telefon arıyorum ama akıllı telefon adaptörleri ile şarj edilebilmeli. Hepsiburada n11 gibi yerlere baktım ve orada satılan telefonların ses sorunu gibi problemler olduğu veya cihazların bozuk olduğuna dair yorumlar var. 2.el tuşlu telefon bakayım dedim ama bataryası veya adaptörü yok yada kasaları kullanılmayacak kadar eski ve pis görünüyor v.s.. Ne yapsam acaba ?

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

General mobile'nin telefonları da dahil edilebilir buna 

Gm8 1000 lira seviyesinde iş görür

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Annemin telefonu yere düşerek bozuldu, kendisine akıllı telefon hediye ettim ama akıllı cihaz ile pek anlaşamadı ve bu yüzden tuşlu telefon arıyorum ama akıllı telefon adaptörleri ile şarj edilebilmeli. Hepsiburada n11 gibi yerlere baktım ve orada satılan telefonların ses sorunu gibi problemler olduğu veya cihazların bozuk olduğuna dair yorumlar var. 2.el tuşlu telefon bakayım dedim ama bataryası veya adaptörü yok yada kasaları kullanılmayacak kadar eski ve pis görünüyor v.s.. Ne yapsam acaba ?

Senin çaren Samsung B310. Piyasada çok çakması var ama orjinal bulursan ömürlük cihaz. Şarj girişi mikro usb.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    OverLord bunu yazdı

General mobile'nin telefonları da dahil edilebilir buna 

Gm8 1000 lira seviyesinde iş görür

General Mobile iflasa giden bir firma. Kaldıki tüm telefonlarında kronik sorunlar var. O yüzden kimseye önermiyorum. Sonra kulaklarım çınlar. :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

1.000 tl bandina yakin LG Q60 var gecen gün a101 de 1.150 tl ye verildi sanirim. Nasildir sence is is görür mü?

.
Toplam Hit: 25047 Toplam Mesaj: 108
adfdsfsfs