folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Anonymous'tan Dünya Kupası Tehdidi

Anonymous'tan Dünya Kupası Tehdidi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bir süredir sesi çıkmayan dev hacker grubu Anonymous, Dünya Kupası'nı ciddi ciddi tehdit etti.

Brezilya'da bu akşam başlayacak olan Dünya Kupası, ünlü hacker grubu Anonymous'un hedefinde. Brezilya'nın çok fakir bir ülke olduğunu ve insanlarının sefalet içinde yaşadığını ancak buna rağmen turnuvaya para aktarılmasına tepki gösteren Anonymous, Dünya Kupası'na sponsor olan firmaların online servislerine 23:00 iitbariyle saldıracaklarını açıkladı. Şu anda Adidas, Budweiser, Coca-Cola ve Emirates Airline, hacker grubunun kara listesinin tepesinde bulunuyor.

Söz konusu firmaların online servislerindeki açıkları bulduklarını ve bu servisleri çökertmelerinin an meselesi olduğunu açıklayan Anonymous, firmaların Dünya Kupası'na reklam vermek için milyonlarca dolar harcayacakları yerde Brezilya'da zor şartlar altında yaşayan fakir insanlara yardım edecek organizasyonlar düzenlenmelerini istiyor.

Anonymous geçen hafta da Brezilya Dış İşleri Bakanlığı'nın e-posta sunucularına sızarak, bazı e-postaları halka açıklamıştı. Bakalım, karşılaşmalar sırasında Anonymous'un dünyanın gözü önünde gerçekleştireceği saldırıları olacak mı?

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Anony

Bunu yapabilecek kapasitede insanları barındırıyor ama yedirirlermi bilinmez.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

diyelim yaptı. dediği siteleri uçurdu.

bence çözüm olmaz yani yaptığıyla kalır en fazla anonymos falanca siteleri çökertti haberi olur bi fayda sı ? 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

önden uyarmaları çok nazik bir davranış

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Yaparsa sağlam gövde gösterisi olur..

Not:

DDOS u basit duruma düşürecek yorum atana çok pis söverim..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

bence çözüm olmaz yani yaptığıyla kalır en fazla anonymos falanca siteleri çökertti haberi olur bi fayda sı ? 

Diyelim yaptı ne mi olur? Hocam olayın ciddiyetini kavrayamamışsın herhalde. Örnek ; Emirates Airline hava yolunun online servis sunucularını kitlediklerini bir düşünsene ? Online bilet satışları, rezervasyonlar milyon dolar kaybedecekler. Emirates Airline en fazla zararlı çıkacak firma diye düşünüyorum.

Ve böyle şeyler şart.

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    HowL bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Diyelim yaptı ne mi olur? Hocam olayın ciddiyetini kavrayamamışsın herhalde. Örnek ; Emirates Airline hava yolunun online servis sunucularını kitlediklerini bir düşünsene ? Online bilet satışları, rezervasyonlar milyon dolar kaybedecekler. Emirates Airline en fazla zararlı çıkacak firma diye düşünüyorum.

Ve böyle şeyler şart.

bak o dediğin firmalar bence dokunamazlar . 

sonuçta haksızlığın önüne geçmek isterken binlerce insanı madur edecekler kendileriyle çelişecekler .

en fazla coca cola ya index atarlar .

tmm bu adamlar sağlam yaptıkları ortada ama o tür hareketler adamın xötünden kan aldırtır.düşünsene haksızlığa karşı savaş verirken 500 kişilik bi uçak piste inemediği için dşüyor 

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    HowL bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Ve böyle şeyler şart.

sonuçta haksızlığın önüne geçmek isterken binlerce insanı madur edecekler kendileriyle çelişecekler .

tmm bu adamlar sağlam yaptıkları ortada ama o tür hareketler adamın xötünden kan aldırtır.düşünsene haksızlığa karşı savaş verirken 500 kişilik bi uçak piste inemediği için dşüyor 

uçağın piste inememesiyle ne alakası var hocam anlayamadım? Online bilet alımını engeler sadece. Uçaktaki hiçbir sistem dışardan mudahaleye açık değildir. Kaldıki FADEC'i çökse, Tüm elektronik aksamı yansa da, sadece statik göstergelerle gayet rahat inebilir uçak.

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    erdemcakmak bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    HowL bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Ve böyle şeyler şart.

uçağın piste inememesiyle ne alakası var hocam anlayamadım? Online bilet alımını engeler sadece. Uçaktaki hiçbir sistem dışardan mudahaleye açık değildir. Kaldıki FADEC'i çökse, Tüm elektronik aksamı yansa da, sadece statik göstergelerle gayet rahat inebilir uçak.

Hocam Anonymous'da  öyle senin gözünde büyüttüğün firmaları al aşağı edebilecek bir grup. En azından zarar verebilirler. Bundan eminim. Adamların amaçları zaten ezilenden yana olmak, onlar öyle bir şey yapar ki bütün zarar sadece ve sadece firmalara gelir.

Adamlar haklıda bence Brezilya'nın fakir kesimininden hiç kimse maça gidemiyor. Biletler o kadar pahalaı kapitalizm havalarda uçuyor. Zengini fakiri bu kadar ayırmamalılar. Bariz bir şekilde hemde.

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Ben o firmaların sahibi ve içimde zerre iyilik barındırmasam. Varsın siteler çöksün derim hatta siteleri kapatırım under cons. Yaparım daha iyi. Ordaki fakirleri doyurmak mı pahalı iş websiteden kayıp mı. Empati kurarsak bu böyle kimse kusura bakmasın bi sike yaramaz.

Şu işe yarar mesela ben gıcığımdır bu anony falana. Bi sik yapabileceklerini düşünmüyorum. Holycat istediği kadar küfretsin ddostan öte bi sik yapamazlar diye düşünüyorum. Ama saygımı kazandılar.

Helal olsun anony

Derim ve dedim.

Başka bi işe yaramaz. 

iyibu! yeniden..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Ben o firmaların sahibi ve içimde zerre iyilik barındırmasam. Varsın siteler çöksün derim hatta siteleri kapatırım under cons. Yaparım daha iyi. Ordaki fakirleri doyurmak mı pahalı iş websiteden kayıp mı. Empati kurarsak bu böyle kimse kusura bakmasın bi sike yaramaz.

Şu işe yarar mesela ben gıcığımdır bu anony falana. Bi sik yapabileceklerini düşünmüyorum. Holycat istediği kadar küfretsin ddostan öte bi sik yapamazlar diye düşünüyorum. Ama saygımı kazandılar.

Helal olsun anony

Derim ve dedim.

Başka bi işe yaramaz. 

Hocam oradaki fakirleri doyurmak daha karlı bir iş bence.. Adamlar tarihe geçer,reklam yapmış olurlar. Reklamdan bile o paralarını çıkartırlar. Ve saldırıyıda yedikleri zaman insanların gözünde daha da düşeceklerdir. 

Toplam Hit: 1493 Toplam Mesaj: 12