Antalya'da Tek Başına Tatil ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    blmrt bunu yazdı

hocam markantalya karsısında 40 tl ye kalabilecegin pansiyon var yönlendirebilirim seni  

bu arada uzmanlık alanlarımız aynıymıs :))

50ye buldum hocam exporoyal diye bir yer rezervasyon yaptırdim.  

tamam hocam bulduysan iyi 10 lira çokda farketmez en azından bulmussun 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

O bahsettiğin yer çarşıya araçla 3-5 dk kadar.Ancak aracı dışarda bırakmanı pek tavsiye etmem.Biraz karışık bölge diyebilirim.Antalya da gezilecek o kadar cok yer var ki :)))  Mobilde olmasam güzel bir liste yapardım.

Kabaca düden şelalesi, düden park,kurşunlu,kaleiçi,kemer,kaleiçinde saatlik turlar var.Fazla para isterler onlara bakma 5 tl ye götürüyorlar :)) Aklıma gelirse eklerim yine

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

O bahsettiğin yer çarşıya araçla 3-5 dk kadar.Ancak aracı dışarda bırakmanı pek tavsiye etmem.Biraz karışık bölge diyebilirim.Antalya da gezilecek o kadar cok yer var ki :)))  Mobilde olmasam güzel bir liste yapardım.

Kabaca düden şelalesi, düden park,kurşunlu,kaleiçi,kemer,kaleiçinde saatlik turlar var.Fazla para isterler onlara bakma 5 tl ye götürüyorlar :)) Aklıma gelirse eklerim yine

Tamam eyvallah hocam ekledim hepsini listeye

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ya ben bir hafta kalmıştım Konya altında, Arabada yatıyordum, iki günde bir hamama giderdim, üç günlük giysi giyinirdim, sonra giysileri mağazada yeniler çıkardım. :) Otel ya da pansiyonlara vereceğim parayı elbiselere harcıyordum yine de artıyordu.. :) 

İyi eğlenceler.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Ya ben bir hafta kalmıştım Konya altında, Arabada yatıyordum, iki günde bir hamama giderdim, üç günlük giysi giyinirdim, sonra giysileri mağazada yeniler çıkardım. :) Otel ya da pansiyonlara vereceğim parayı elbiselere harcıyordum yine de artıyordu.. :) 

İyi eğlenceler.

Teşekkürler ben de öyle yapmayı dusunuyorum yanımda hiç giysi getirmedim buradan alıcam. Ama pansiyonda değil de dışarıda bankta yatmayı dusundum otobüsten iner inmez. Çok sıcak çok :)

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

@ShockMan ^^D`)

@DadasAdam,
    Açık renkli Şemsiye, kısmen durumu çözer.

Bir de yerden sıcaklığı emmeyecek,erimeyecek, TermoTaban terlik yada ayakkabı. Arada bir serinletici içecek, veya seyyar buz kasası(Termos vâri çift katlı).

Birde uçan kanatlılar için, cibinlik, yada sprey.

Açıkçası , bizde araçta yattık kalktık. ^^D`) sahil şeridi şahane. AltınOluk, Patara, Çeşme, Marmaris, Ama en önemlisi, tuzlu suya girdikten sonra Duş almak önemli. ^^D`)

RitmFarbRacourci tarafından 23/Haz/18 15:22 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Yarin orda olup pazartesi checkout yapacak sekilde booking hotels hostelworld vs baktim, fiyat performansi en iyi olan yer surasi bence: erkan pansiyon

Edit. Burasi konyaalti degil kaleici. Ve istedigim linki yapistiramisim clipboarddaki sey gelmis duzeltip yazacagim pardon.

Bu sitelerden kendin de bakabilirsin, bookingden alacaksan vpn kullanman lazim, bir de adamlari telefonla arayip sorsan iyi olur sorun edene ben denk gelmedim ama olmayacak sey degil gidince acikta kalma.

Airbnb dusunursen ve uye degilsen refsiz uye olma, refli olunca 30$ 40$ vb indirimleri oluyor refe gore. Simdi baktigimda uygun fiyatli guzel bir yere denk gelmedim ama hepsine bakmadim sen bak istersen.

bu nasıl bi yardımseverlıktır Allah'ım hangi partıye oy vereceksın yarın bende ona vereyım bu zihniyetteki insanlar kazansın :)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 2322 Toplam Mesaj: 18
antalya konyaaltı