folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Apandisit Ameliyatı Oldum !

Apandisit Ameliyatı Oldum !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek
    geçmiş olsun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

bende vakti çocukluğumda geçirmiştim o ameliyatı :) .::bişi sorucam .::ben ameliyata gireceğim zaman ameliyat için kesilicek bölgeyi biliyosun ..gördün .yaşadın vs vs .::şimdi sorum şu ameliyat öncesi hemşire gelmişti ve ameliyat olacağım bölgenin yanı sıra göğüs hizamdan başlayarak dal-taşak tentürdiyotlamıştı beni a.q :o ..ufaktımda 13-14 yaşındaydım ..çokk kötü gerilmiştim ..karı benim ufaklıkla oynuyodu resmen tentirdüyot sürücem die a.q ..utancımdan artı ürpertiden ağrı-sızı klmamıştı ..aynı şeyi yaşadın mı?

bide yine tentürdiyotlama sonrası ekibin alayı giyinmeye falan gitmişti ..o sıra bilgisayarlara falan bağlıyım ..kalp atışı falan ..monitör arkamda ..dönüp bakıyorum ..meraq işte ..döndüm bi baqtım kalp atışı sonsuza giden bi doğru parçası nakşetmeye başladı ..di di di diiitTT die bi ses akbinde ..kalbim mi durdu lan ..ölüyor muyum hüleeannNN die panik yapıp hemşireee die bağırmıştım ..karı geldi -noldu canım -monitrü gösterdim ..dedi memenin üstündeki yapışkan bant çıkmış .::hööÖ olmuştum :)

sora doktor geldi canım şimdi uyuyacaksın ve bizde işimizi yapoıcaz die narkoza yüklendi ..uyumayacağım lan die direnmeye kastım ama ..ertesi gün şöyle böyle uyanmaya başlamışım :)

.::dikişlerini fazla zorlama iice iyileşene kadar sonradan prob yaratır yoksa::.

NoT: 1 hafta hastanede yattım ..aşırı eğlenceli günlerdi :) .::harbiden başka hastalıktan vs vs ne zman hastaneye yatırılsam çokk eğlenceli geçmiştir  a.q :D 

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    noel_baba bunu yazdı:
    -----------------------------

bende vakti çocukluğumda geçirmiştim o ameliyatı :) .::bişi sorucam .::ben ameliyata gireceğim zaman ameliyat için kesilicek bölgeyi biliyosun ..gördün .yaşadın vs vs .::şimdi sorum şu ameliyat öncesi hemşire gelmişti ve ameliyat olacağım bölgenin yanı sıra göğüs hizamdan başlayarak dal-taşak tentürdiyotlamıştı beni a.q :o ..ufaktımda 13-14 yaşındaydım ..çokk kötü gerilmiştim ..karı benim ufaklıkla oynuyodu resmen tentirdüyot sürücem die a.q ..utancımdan artı ürpertiden ağrı-sızı klmamıştı ..aynı şeyi yaşadın mı?

bide yine tentürdiyotlama sonrası ekibin alayı giyinmeye falan gitmişti ..o sıra bilgisayarlara falan bağlıyım ..kalp atışı falan ..monitör arkamda ..dönüp bakıyorum ..meraq işte ..döndüm bi baqtım kalp atışı sonsuza giden bi doğru parçası nakşetmeye başladı ..di di di diiitTT die bi ses akbinde ..kalbim mi durdu lan ..ölüyor muyum hüleeannNN die panik yapıp hemşireee die bağırmıştım ..karı geldi -noldu canım -monitrü gösterdim ..dedi memenin üstündeki yapışkan bant çıkmış .::hööÖ olmuştum :)

sora doktor geldi canım şimdi uyuyacaksın ve bizde işimizi yapoıcaz die narkoza yüklendi ..uyumayacağım lan die direnmeye kastım ama ..ertesi gün şöyle böyle uyanmaya başlamışım :)

.::dikişlerini fazla zorlama iice iyileşene kadar sonradan prob yaratır yoksa::.

NoT: 1 hafta hastanede yattım ..aşırı eğlenceli günlerdi :) .::harbiden başka hastalıktan vs vs ne zman hastaneye yatırılsam çokk eğlenceli geçmiştir  a.q :D 

-----------------------------

aynı muameleyi banada yaptılar yaa hemşire başladı tentirdüyotla heryerimi temizlemeye...aynen bende çok gerilmiştim..ondan sora yatırdılar beni kolalrımı bacaklarımı böle sabitlediler sağa sola hass.. dedim kaçamıycam sıçtık..ondan sora en son hatırladığım bi tane okijen maskesini burnuma dayadılar..ondan sora gözüm yandı açmaya çalıştım gözümü bi kere açtım sora daha pis yandı bu sefer bidahakine yoğun bakımda açtım..anam babam abim etrafımdaydılar...

amma korkmuştum yav...

bu arada tahribatta amma çok apandistsiz eleman varmış :D

Toplam Hit: 16381 Toplam Mesaj: 44