folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Apo İtinin Devlete 1 Günlük Maliyeti - İster İnanın İster İnanmayın | 125.000 TL

Apo İtinin Devlete 1 Günlük Maliyeti - İster İnanın İster İnanmayın | 125.000 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek

Adama harbiden iyi bakıyo devlet. Nede olsa para bizim bizlerden çıkıyo adamlarıon umrundamı

bi hayır kurumuna verseler günlük 125.00 tl yi en azaından dua alırlar.

TURKCELL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek
    by_felsefe bunu yazdı:
    -----------------------------
    destekleyen itler utansin !!! sözüm bu apo itini destekleyenlerin alayina !!! isminde hayir yok, yap boz gibi a.k.c.
    +10

Emekli
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    Daha bunların destekçileri var yani bu itttoğlu itin.Hıncımı alamıyorum ya.Artistlik yapıyorlar birde örnek "Emine Ayna Çal Çal Oyna" şerefsiz karı!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    bu onun bunun çocugunu yakaladıklarında geberticeklerdi. catısma cıktı geberttik dicektiler. sırf secim malzemesi olsun diye. paketleyip getirdiler. sıkıp kafasına leşini getirselerdi keşke

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

by_felsefe bunu yazdı:
    Allura bunu yazdı:

bu adamı öldürem cehenneme kesin gidermiyim ?

adam öldüren herkes kesin cehenneme mi gider ?

kardes ben olsam öldürmem önce ayak ve el parmaklarinin arasini jiletler arasina tuzu basar elimede kör bir testere alir ayak parmaklarindan kulaklarini kadar 2-3-4 hafta icinde yavas yavak keserdim ibreti alem olsun diye

Hoşuma gtii =) 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

tohumunu siktimin evladını  öldürsen kahraman olcak. eceli ile geberip gittiğinde en fazla 3-5 sene sonra top olur gider. 

Herşeyi siktir edinde şu günlerde Ata'nın gençliğe hitabesinin gerçekleştiğini görmek (yada öyle olduğunu hissetmek) insanı çıldırtıyor amk. 

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Bide derlerki Devlet yanlış yapmaz derler...

Hergün vergimden kesilen parayla bu haini besleyen devlet yanlış yapmaz mış.......

Cıks. kavrayacağımız tespit şudur ;

Derki elin oğlu avrupa : apoyu asarsanız sizi ab ye almayız der. ülkeyi yönettiğini sananlarda asamaz. utanmadan şehitlerin kemiklerini sızlattığını düşünmeden bize hep yalan söylerler masal anlatırlar...

ab denen haçlı ekonomisini bu millet niye sever anlamadık gitti. müslümansan niye ırakta diğer müslüman ülkelerde katliam yapan bu haçlı cenabetlerini seversin? hımm düşününce paraya tapıyoruz abi para olsunda ab nin şakşakcısı bile oluruz derler....

1 günde 125 bin tl gidiyor. 1 ayda düşün. 1 yılda düşün 10 yılda düşün...beceriksizler asamıyor işte.hayır birde bu şerefsiz imralıdan dağdaki eşkiyayı kontrol ettiğini filan söylüyorlar. ayrıca AB ne derse onu emredip yapan bu adalet bakanlığı dünyanın adaletsiz bakanlığına adaydır bana göre...adalet diyorlar kendilerine bu mu adalet ? avrupanın emri mi adalet ? 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

bu a.qodumun oğlunun doktorları var hep düşünüyorum ben bi doktor olsam bunun ameliyatında bu orospu çocuğunun boynunu keserdim o orospu çocuğu için tatil merkezi kuran devlet beni bir hücreye atcak olsa bile bunu yapardım

bu arada bazı kişiler var forumda bu konuları es geçiyor girip apo hakkında kötü bişey yazmak zorlarına gidiyor...

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

öldürmezdim ben olsam. koyardım adanın ortasına. eline bi kazma bi kürek. kaz bak burayı. kendine tünel yap.

2. hafta öldürün beni diye yalvarmazsa adam değilim.

All I need is a possibility.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    her türlü zararı var.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 6487 Toplam Mesaj: 42