folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Alacağım Ama Bilemedim

Araba Alacağım Ama Bilemedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

BMW alırsan kaskosuz kesinlikle binme. Yedek parçaları dehşet pahalı. 

Hayalet gösterge veya Xenon far varsa sokağa park edemezsin. Anında söküp çalıyorlar. 

mkyb tarafından 14/Kas/21 22:09 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    EnerJiC bunu yazdı
    CiRKiN bunu yazdı

Benm mantığım biraz ters çalışır ama yine de söyleyeyim ;

onu alacağıma 2010 üzeri hyyundai accent fln alırım hem Parçası bulunur hemde satacağın zaman hızlı gider 

Yok BMW almaya niyetlendim bozmayacağım niyetimi 

O zaman 3 seirisi otomatik derim ( anladığımdan değil) 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hayalet gösterge veya Xenon far varsa sokağa park edemezsin. Anında söküp çalıyorlar. 

O zaman 2000 motor yakışır sanırım 3.20 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Abi sayende ülkedeki her türlü inovasyondan haberdar oluyoruz. Nasıl bir zamanın/araştırma kapasiten varda bu kadar herşeyden haberdarsın.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

50 cc scooterımın lastiklerindeki 5 liralık sibop kapaklarını bile çalmışlar, her şey beklenir bu hırsızlardan.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

doğru söylemiş. Garaj yoksa hırsızlar lüks araçları kendilerine bir meslek edinmişler. İlla BMW alacam diyorsan kamera sistemi olan bir yere koymak lazım arabayı. Onun dışında konfor açısından VW Passat, Golf önerebilirim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Hoca 3 5 ay binerim 5 10 bin km yaparım dersen bin hevesini al sat. Bmw otomotiv sektörü içerisindeki en eğlenceli arabaların başında gelir. Alıştın mı bırakmak istemessin. Arabanın her yeriyle oynayabilirsin sürüş dinamizmi harikadır. 

Eski kasa benzinli otomatik olanlara bakabilirsin. Alacağın arabanın trigeri değişmiş mi, motor restore edilmiş mi, şasede oynama var mı bunları iyi hesap et. Bmw insanı hız yapmaya drift yapmaya iten bir araç temizini bulman çok çok zor. Bu arada ben olsam 5 kasa bmw alırım bmw bindim derim.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

Hoca 3 5 ay binerim 5 10 bin km yaparım dersen bin hevesini al sat. Bmw otomotiv sektörü içerisindeki en eğlenceli arabaların başında gelir. Alıştın mı bırakmak istemessin. Arabanın her yeriyle oynayabilirsin sürüş dinamizmi harikadır. 

Eski kasa benzinli otomatik olanlara bakabilirsin. Alacağın arabanın trigeri değişmiş mi, motor restore edilmiş mi, şasede oynama var mı bunları iyi hesap et. Bmw insanı hız yapmaya drift yapmaya iten bir araç temizini bulman çok çok zor. Bu arada ben olsam 5 kasa bmw alırım bmw bindim derim.

5 kasaların 1.6 benzinli motorları 2 litrelik motordan evrilmiş bir motor. Dolayısı ile mercedesteki gibi A serisinden E serisine uzanan aynı motoru kullanmıyorlar ve bu da motorun mercedes e kıyasla hem daha güçlü hem de daha ekonomik olmasını sağlıyor. İşin audi tarafına hiç girmiyorum çünkü A6 da 1.6 motor seçeneği yok.

Ama mkyb nin dediklerini de dikkate alınca insan korkmuyor değil ki haberlerde de sık sık görüyoruz. Benim de aklımda A4 avant veya 5.20i var 2016-2017 modeller ama bir far çalınması, hayalet ekran çalınması vs binlerce dolara denk geliyor. Kapalı garajın varsa al geç tabiki ama yoksa rahat uyuyamazsın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

adam kuyruğu kaldırmış beyler illa eski bir bmw istiyor..

Belli ki otosanayideki yağ kokusunu çok seviyor..

haydi hayırlısı

edit: sanırım yeni bmw alacak eski değil. O zaman gidem de biraz daha eleştirem.

Millette ne paralar var arunekore...

DrKeworks tarafından 15/Kas/21 09:12 tarihinde düzenlenmiştir

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

evvel zamanda da yazdıydım

ilk sahibi bmw'ye sonraki sahiplerine de bmw biner hocam.

radyatör tıkanır conta yakar yaptırırsın kapak ister onu da yaptırırsın, piston gömlek ister, katlanır yaptırırsın, yatak yorgan ister. ister de ister.

eskiye bineceksen japona bin hocam yağ ister su ister en fazla. yanlayaman ama düz gidersin en fazla.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
Toplam Hit: 2910 Toplam Mesaj: 31
araba e46 bmw araba