folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Araba Alıcam Modeline Karar Veremedim

Araba Alıcam Modeline Karar Veremedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben size beklentilerimi yazayım siz de bana ona göre araç markası modeli önerirseniz çok memnun olurum. Öneri yaparken kullandığınız bir araç olursa ve objektif değerlendirme yaparsanız daha iyi olur. Onun haricinde tavsiye ederken sebeplerini de yazarsanızı rica edeceğim.

Önceliklerim:

1. Benzin-LPG

2. Sedan ( bagajı geniş olması tercihim)

3. 22bin lirayı geçmeyecek.

4. Klimalı

Olursa iyi olur:

1. Mümkünse zırt pırt sanayiye götürtmeyecek.

2. Bundan sonra 0 araç almak istediğim için satışı kolay olabilen.

3. Güvenlik olarak kaportası iyi denilebilecek.

4. Yakıtı az.

Diğer özellikleri, hızlanması tipi görüntüs vs önemli değil. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

2004 - 2005 model Ford Focus.

klima , 4 airbag , abs , 4 cam otomatik , aynalar ısıtmalı  1.6 100 HP  benzin + lpg 

:)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

2004-2006 Model Hyundai Accent Admire var o fiyatlarda fena araba da değil. Benim bir önceki aracımdı 1,6 motor lpgli, klimalı, çift airbagli, yol ilgisayarı, abs filan vardı. Yakıtı da iyiydi.

Memnundum.

Not late for nothing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

2milyar daha cikabilirsen toyota corolla 2003 1.6 terra ozelliklerini gördüm yazdiklarin da. Araba saglamdir sanayi yolunu unutturur gayet ekonomiktir satışı kolaydır. Temiz bulursan sıfır almana bile gerek kalmaz bu aractan sonra uzun süreli kullanabilirsin.

Özellikle söylüyorum  kazanin şakası olmaz. Kağıt gibi arabalara para yatırma ozellikle reno hyundai dacia gibi markalara. Bu söylediğim aracin önünde öyle bir zırh koruması varki takdire şayan. Ayni zırhı honda civic 2010 modelde gördüm resmen aliminyumdan yapilmis gibi dokunsan esniyor hic güven vermiyor. Ama toyota harbiden güzel yapmış çok sağlam.  Ayrica araç 1200 kilo ne demek istedigimi anlamissindir ;)

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

2milyar daha cikabilirsen toyota corolla 2003 1.6 terra ozelliklerini gördüm yazdiklarin da. Araba saglamdir sanayi yolunu unutturur gayet ekonomiktir satışı kolaydır. Temiz bulursan sıfır almana bile gerek kalmaz bu aractan sonra uzun süreli kullanabilirsin.

Özellikle söylüyorum  kazanin şakası olmaz. Kağıt gibi arabalara para yatırma ozellikle reno hyundai dacia gibi markalara. Bu söylediğim aracin önünde öyle bir zırh koruması varki takdire şayan. Ayni zırhı honda civic 2010 modelde gördüm resmen aliminyumdan yapilmis gibi dokunsan esniyor hic güven vermiyor. Ama toyota harbiden güzel yapmış çok sağlam.  Ayrica araç 1200 kilo ne demek istedigimi anlamissindir ;)

Arabalardan çok anlamam corollayı herkes över sağlımlık konusunda... Takıldığım nokta arabanın ağırlığına bakılarak  sağlamlığı ve güvenilirliği ne kadar iyidir anlaşılacağı konusunda tereddüt ediyorum. 2011 hyundai i30 dizel ruhsatta gördüğüm 1450 kilo civarındaydı diye hatırlıyorum.Corolladan daha mı sağlam ve güvenlidir bilemiyorum.

21 mayıs 1864
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

290k KM görmüş  bir araca bu parayı vermek bana göre kerizlik. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

arabadan hiç anlamam ama şunu önereyim. aldığın arabanın servisi kaldığın ilde varmı. biz bundan çok çektik. ufacık iş için başka ile gitmek zorunda oluyorsun yoksa sanayiye gidiyorsun bahtına kim gelirse işte

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    kilit11 bunu yazdı
    enesshn18 bunu yazdı

Arabalardan çok anlamam corollayı herkes över sağlımlık konusunda... Takıldığım nokta arabanın ağırlığına bakılarak  sağlamlığı ve güvenilirliği ne kadar iyidir anlaşılacağı konusunda tereddüt ediyorum. 2011 hyundai i30 dizel ruhsatta gördüğüm 1450 kilo civarındaydı diye hatırlıyorum.Corolladan daha mı sağlam ve güvenlidir bilemiyorum.

ben yukarda sadece arabanın ağırlığı sağlamlığını işaret eder demedimki zaten hocam:) ama ağırlıkta arabanın sağlamlığında etkili bir ayrıntıdır. 

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

2000-2002 arası sanayıye götürmeyecek araba bulursan haber et aga :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

Alfa Romeo 156 ları bi incele 

yan cizdim
Toplam Hit: 4816 Toplam Mesaj: 47