Araba Sahibi Olmak Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Merhaba mürid(e)ler

Kredi veya kredi kartı kullanma gibi bir şansım yok (Eski borçlardan dolayı. Borcum şuan olmasada kara listedeyim). Bu şartlarda 8 veya 10 bin peşinatla aylık 2-3 bin TL lik ödemeler şeklinde bir araba satın almanın bir yolu var mıdır? Normalde kiralama yoluyla ihtiyacımı görüyordum ancak dün kiralamacı ile yaşadığım problemlerden dolayı kesin olarak araba almaya karar verdim.

-- Düzenleme

Merhaba mürid(e)ler. Şimdi bir kredi ayarladım gibi. 45-55 bin TL aralığında alabileceğim, 2. el veya 0 km de, güvenliği yüksek, modeli çok eski olmayan (iyi markalarda model gözardı edilebilir ancak 2008 altını düşünmüyorum), beni sanayiye senede 1 günden fazla sokmayacak :), (vergisi düşük olursa tadından yenmez) mümkünse dizel (veya LPG li) bir araç önerebilir misiniz? Veya siz olsaydınız ne alırdınız?

Yazilimci tarafından 13/May/16 22:51 tarihinde düzenlenmiştir

Titanyumun gücü adına!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam tefeci tarzı galericilerden rahat alırsın senetle ama sikerler hiç yanaşma derim

DevilKingtr tarafından 11/May/16 13:21 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

tanıdıgın bir galerici yada tanıdığının tanıdığı bir galerici sana senet ile satabilir.

peki borcundan dolayı haciz gelmez mi arabaya?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    esinti bunu yazdı

tanıdıgın bir galerici yada tanıdığının tanıdığı bir galerici sana senet ile satabilir.

peki borcundan dolayı haciz gelmez mi arabaya?

Adam borcum yok demiş hocam. Arkadaşların dediği gibi  senetli alabilirsin araba ama piyasa fiyatının 1-2k üstü para ödersin tanıdık biri yoksa galerici olan. Yeni sigorta şeysine göre de 1.5k civarı zorunlu trafik sigortası ödersin. Bunu da not olarak ekliyim.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

10 tl parayla 10tl lik araba alsan? mazda 626 örnek verilebilir.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam eminotomotiv var.Tayipgillerin kabilesinin ama sağlam firmadır.İstediğinden farklı hemen alamıyorsun ama bir süre sonra kuradan çıkınca alıyorsun.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

Eminotomativ var onun gibi birkac firma var araştır

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar. Hem up olsun hem yazan arkadaşlara cevap vereyim.

Tanıdık galerici yok. Eminevime giremem acil araba ihtiyacı söz konusu (küçük çocuk olduğundan).

10 TL parayla 10 TL lik araba almaya korkuyorum. Sanayiden çıkmaz durumu olursa hurdaya ayırmak zorundayım. Sanayide gezecek vaktim yok malesef (keşke olsa severim arabaya bakım yaptırmayı) :)

Titanyumun gücü adına!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

edit

Merhaba mürid(e)ler. Şimdi bir kredi ayarladım gibi. 45-55 bin TL aralığında alabileceğim, 2. el veya 0 km de, güvenliği yüksek, modeli çok eski olmayan (iyi markalarda model gözardı edilebilir ancak 2008 altını düşünmüyorum), beni sanayiye senede 1 günden fazla sokmayacak :), (vergisi düşük olursa tadından yenmez) mümkünse dizel (veya LPG li) bir araç önerebilir misiniz? Veya siz olsaydınız ne alırdınız?

Titanyumun gücü adına!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

edit

nereden ayarladın kara listede sin ve 45 - 55 k para dıyorsun buyuk basarı bana göre

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    csr288 bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

edit

nereden ayarladın kara listede sin ve 45 - 55 k para dıyorsun buyuk basarı bana göre

Hocam kendi adıma çekmiyorum :) Bir başkası adına çekip ödemeleri ben yapacağım.

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 2290 Toplam Mesaj: 14
araba satın almak