Araba Sahibi Olmak Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    csr288 bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

edit

Merhaba mürid(e)ler. Şimdi bir kredi ayarladım gibi. 45-55 bin TL aralığında alabileceğim, 2. el veya 0 km de, güvenliği yüksek, modeli çok eski olmayan (iyi markalarda model gözardı edilebilir ancak 2008 altını düşünmüyorum), beni sanayiye senede 1 günden fazla sokmayacak :), (vergisi düşük olursa tadından yenmez) mümkünse dizel (veya LPG li) bir araç önerebilir misiniz? Veya siz olsaydınız ne alırdınız?

nereden ayarladın kara listede sin ve 45 - 55 k para dıyorsun buyuk basarı bana göre

Hocam kendi adıma çekmiyorum :) Bir başkası adına çekip ödemeleri ben yapacağım.

Muhtemelen 6-7 ay sonrada "baskasinin adina kredi cektim simdi krediyi odemiyor ne yapacagim" diye bir baslik gorecegiz :D

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam yerine olsam dizel alırdım sakınha tüplü benzinli olaylarına girme bana kalırsa

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Muhtemelen 6-7 ay sonrada "baskasinin adina kredi cektim simdi krediyi odemiyor ne yapacagim" diye bir baslik gorecegiz :D

Üzgünüm hocam seni sevindiremedim ama muhtemelen o dediğin olmayacak :D. Zor ihtimal gibi görünsede velev ki oldu diyelim. O dediğin konuyu tahribat içinde asla açmam. İlk üye olduğum zamanlarda belki açabilirdim ancak az çok tanıdım herkesi. Burada açacağım o tarz bir konu sadece bana moral bozukluğu olarak geri döner :D

DevilKingtr bunu yazdı

hocam yerine olsam dizel alırdım sakınha tüplü benzinli olaylarına girme bana kalırsa

Sağol hocam yorumun için. Zaten dizel düşünüyorum.

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 2293 Toplam Mesaj: 14
araba satın almak