folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Tavsiyesi Yardım!

Araba Tavsiyesi Yardım!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek

Beyler max bütçem 35.000 TL. Alacağım arabada hb olacak. Şehiriçi kullanacağım.

Renault Megane III HB-- Clio 4-- Citroen c4 arasında kalmış durumdayım. Clio 4 çok hoşuma gidiyor gönlümde onda donanım olarakta iyi fakat fazla güven vermiyor. C4 piyasını tam bilmiyorum. Megane 3 ise içi donanımı iyi değil. Allah rızası için yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum :)

Not: Kıyaslamayı kronik arıza ,yakıt tüketimi 2. el piyasası v.s gibi değerlendirirsek sevninirim.

Oyun yeni başlıyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Megane 3 bizde bakmıştık pederle ama araba full elektronik.Bi şey olursa çok pis yolarlar adamı.Dikiz aynası bile 800 lira dediler.Düşün yani.Ayrıca usta Megane 3'lerde kronik sorun var dedi.2011 sonrası modellerde düzeltmişler ama.Eğer alacaksan Toyota Corolla al taş gibi kullan.

mkyb tarafından 20/Nis/13 14:48 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    T-Bag bunu yazdı

Beyler max bütçem 35.000 TL. Alacağım arabada hb olacak. Şehiriçi kullanacağım.

Renault Megane III HB-- Clio 4-- Citroen c4 arasında kalmış durumdayım. Clio 4 çok hoşuma gidiyor gönlümde onda donanım olarakta iyi fakat fazla güven vermiyor. C4 piyasını tam bilmiyorum. Megane 3 ise içi donanımı iyi değil. Allah rızası için yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum :)

Not: Kıyaslamayı kronik arıza ,yakıt tüketimi 2. el piyasası v.s gibi değerlendirirsek sevninirim.

sadece not kısmına ithafen yazıyorum

2009+ fiesta al  sadece mazota para ver

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Pek anlamamda a3 düşündünmü hocam. Şimdi konuyu görünce baktım güzel araçlar var o fiyat aralığında

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ikinci el juke iyi giderdi de hb istiyosan toyota bak bence. en taşı onlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

daha bu gün gittim, abi piyasaya ne olmuş öyle ya. ideal orta sınıf bir araba bakayım dedim. dizel olsun, az yaksın yeter. 40.000 tl den başlıyor. varsa bu doğrultuda önerilerinz bende dinleyebilirim :)

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Gharzvog bunu yazdı

daha bu gün gittim, abi piyasaya ne olmuş öyle ya. ideal orta sınıf bir araba bakayım dedim. dizel olsun, az yaksın yeter. 40.000 tl den başlıyor. varsa bu doğrultuda önerilerinz bende dinleyebilirim :)

Megane 2 veya Ford Fiesta-Focus olabilir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    Gharzvog bunu yazdı

hocam renault düşünmüyorum. opel astraya baktım, 52 ye dizel body kitli kırmızı çok tatlı bi araba vardı. ama pahalı. polo var birde 42.000 e ama içi bomboş. yani doğuştan falan almak yerine daha ucuz 0 satan yerler varmıdır ki ? galeri desem daha pahalı satar heralde ?

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Pek anlamamda a3 düşündünmü hocam. Şimdi konuyu görünce baktım güzel araçlar var o fiyat aralığında

a3 leri 2007 leri falan ancak benim bütçeye uyuyor o kadar eskiye gitmeye gerek yok hocam ya

Oyun yeni başlıyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Gharzvog bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı
    Gharzvog bunu yazdı

hocam renault düşünmüyorum. opel astraya baktım, 52 ye dizel body kitli kırmızı çok tatlı bi araba vardı. ama pahalı. polo var birde 42.000 e ama içi bomboş. yani doğuştan falan almak yerine daha ucuz 0 satan yerler varmıdır ki ? galeri desem daha pahalı satar heralde ?

Citroen Ely-see mi ne var onlarda güzel.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Ford Focus Al kafan rahat etsin.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 3200 Toplam Mesaj: 29