folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Tavsiyesi Yardım!

Araba Tavsiyesi Yardım!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Arslan25 bunu yazdı
    jayde bunu yazdı
    T-Bag bunu yazdı

Beyler max bütçem 35.000 TL. Alacağım arabada hb olacak. Şehiriçi kullanacağım.

Renault Megane III HB-- Clio 4-- Citroen c4 arasında kalmış durumdayım. Clio 4 çok hoşuma gidiyor gönlümde onda donanım olarakta iyi fakat fazla güven vermiyor. C4 piyasını tam bilmiyorum. Megane 3 ise içi donanımı iyi değil. Allah rızası için yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum :)

Not: Kıyaslamayı kronik arıza ,yakıt tüketimi 2. el piyasası v.s gibi değerlendirirsek sevninirim.

sadece not kısmına ithafen yazıyorum

2009+ fiesta al  sadece mazota para ver

aynen katılıyorum.Fiestalar cok az yakar sorun cıkarmaz guzel araçlardır.

ben 15 bin e gittim getz aldım cok pişmanım her viraja korkuyla gırıyorum.

Hocam sakın 2. el piyasasına gırme cok buyuk kazıklar yersın. 0 olsun kotusu olsun 

delimisin la adamı yanlış yönlendirion

işin gücün tıkırında olurda gider 0 araba alırsın ama yine satıyom dediğinde haşırt 15-20 bin göte girer...

aynen fiesta da olur az yakıo ipne arabalar...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

0 hyundai i20 ye bak belki ilgini çeker.

21 mayıs 1864
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

opel astra bence en ideali.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-hatasiz-19000-km-de-2011-astra-1.3-cdti-fuller-fulu-122409642/detay

bu tarz bir arabanın düşük kmsini bulabilirsin bütçene göre.

He is finding himself.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazussak
    lazussak's avatar
    Erkek
    kilit11 bunu yazdı

0 hyundai i20 ye bak belki ilgini çeker.

arkadaşa katılıyorum,tipi pek güzel olmasada çok az yakıyor. i30 daha tipli ama biraz daha pahalı.biraz daha ucuz olsun diyorsan ford focus olabilir yedek parçası daha uygun olur malum çok satan bir araba. fiesta güzel ama arka camı çok küçük,eğer geri giderken arka camı kullanıyorsan fazlasıyla sıkıntı yaratır.onun dışında düşünürsen belki opel corsa da olabilir..

1 , 2 , 3 TIP!.. Hayır Hayır!?! 1, 2, 3 Öğretmenlik ! ehu ehuu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek

CAgAtAy bunu yazdı

Chevrolet cruze tek geçerim ;)

Cruze lar benzini su gibi içiyor bize gitmez o :)

Arslan25 bunu yazdı
    jayde bunu yazdı
    T-Bag bunu yazdı

Beyler max bütçem 35.000 TL. Alacağım arabada hb olacak. Şehiriçi kullanacağım.

Renault Megane III HB-- Clio 4-- Citroen c4 arasında kalmış durumdayım. Clio 4 çok hoşuma gidiyor gönlümde onda donanım olarakta iyi fakat fazla güven vermiyor. C4 piyasını tam bilmiyorum. Megane 3 ise içi donanımı iyi değil. Allah rızası için yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum :)

Not: Kıyaslamayı kronik arıza ,yakıt tüketimi 2. el piyasası v.s gibi değerlendirirsek sevninirim.

sadece not kısmına ithafen yazıyorum

2009+ fiesta al  sadece mazota para ver

aynen katılıyorum.Fiestalar cok az yakar sorun cıkarmaz guzel araçlardır.

ben 15 bin e gittim getz aldım cok pişmanım her viraja korkuyla gırıyorum.

Hocam sakın 2. el piyasasına gırme cok buyuk kazıklar yersın. 0 olsun kotusu olsun 

Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium'lar fena değil ama forumlarda yorumlara baktığımda çoğu kişi sıkıntılı yazmış ?

janni bunu yazdı

sıfır diosan bende Clio 4 öneririm. Dizel arabadanda uzak dur derim kullanmadıysan daha önce hiç.

Bir şey daha sıfır alacaksan önden bir 10 kağıt bayılıp peşinata aylık 500 - 600 civarı ödemek en mantıklısı böylece paranıda değerlendirirsin.

Sıfır peşin araba almanın günümüzde hiç bir mantığı yok tabe param cok dersen o ayrı.

Düşüncem bu yöndeydi zaten aklımı okudun :) Meganı eledim zaten ama  fiesta yı da ekledim listeye kimse citroen c4 için birşey dememiş ?

Oyun yeni başlıyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

belki az yakma konusunda en iyisi c4 ama  satarken birz zor ve düşüüe verme ihtimalin var.kullanıcıyım kolay kolay satmam dersen alabilrsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    yillardir her marka arabayi kullandik.suan 2011 dizel polom var.pederde de focus var benzinli.sana sifir mi ikinci el mi lazim.benzinli mi olucak dizel mi onu soyle. :) sana hangi virajda kacla takla atarsina kadar anlatayim :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErolSs
    ErolSs's avatar
    Erkek

c4 tavsiye ederim baya özelliği var sirkete aldık 1 sene olmak üzere 240 tl lik mazota 980 km falan yapıyor ilk bakımı olmadı halde ilk bakımda daha fazla gider diyorlar bakım aralıklarıda 15 binde bir yada 1 yılda bir her bakımı 220 tl agır bakımı triger i 180 bin de değişiyor agır bakımda 780 tl bunlarıda göz önünde bulundur derim

simdiden hayırlı olsun

Toplam Hit: 3185 Toplam Mesaj: 29