Araç Tavsiyeleriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

Slm mürid(e)ler.konuyu kısa kesiyim.max 51k bütçem var.

en az 2006 ve üstü benzin lpg li 

az km li otomatik vites

hız sabitlemesi olan 

siyah  ve kırmızı olmayan alman menşei li araç arıyom.önerilerinize açığım.

Сухое говно к жопе не липнет
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben olsam şöyle bir bmw e46 bakardım, bunun dışındakiler aşağı yukarı hep aynı araba
    not:ilandaki arabayı rastgele seçip örnek olsun diye koydum.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-orjinal-kazasiz-degisensiz-542962589/detay

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

ben olsam şöyle bir bmw e46 bakardım, bunun dışındakiler aşağı yukarı hep aynı araba
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-orjinal-kazasiz-degisensiz-542962589/detay

Bişey söyleyim kendi görüşüm.bu bmw de konfor yok.4 kişilik bi araç.hızlı performans lı ama bana göre konfor yok.

Сухое говно к жопе не липнет
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

abi herkez kendi kullandığı yada hayalindeki arabayı önerecektir fakat bazı gerçekler var MODELİ ESKI BMW veya MERSO demek sürekli arıza sürekli sorun parça parası usta parası demek. 

oyüzden yılı olabildiğince yüksek , km si düşük araç alacaksın. illaki alman arabası diyorsan opel corsa veya vw polo bakacaksın fiyatlar okadar yükseldiki 2015 de sıfır polomu 43 bin tl ye almıştım şimdi borş arabayi 75 bine alıyorsun.

skoda rapid , seat ibiza , vw polo , opel corsa   bu 4 marka da da sıkıntı yaşamazsın zaten ilk 3 ü aynı altyapıyı kullanıyor. 

hız sabitlemesi biraz lüx olmuş çünkü o genelde modeli eski ancak üst segment araçlarda olur oda sıkıntı çıkartacak araç demek.

fakat TSI araçlarda LPG sıkıntı turbosuz araç yani lpg istiyorsan opellerde lpg mümkün.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Musab abi naber?

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

abi herkez kendi kullandığı yada hayalindeki arabayı önerecektir fakat bazı gerçekler var MODELİ ESKI BMW veya MERSO demek sürekli arıza sürekli sorun parça parası usta parası demek. 

oyüzden yılı olabildiğince yüksek , km si düşük araç alacaksın. illaki alman arabası diyorsan opel corsa veya vw polo bakacaksın fiyatlar okadar yükseldiki 2015 de sıfır polomu 43 bin tl ye almıştım şimdi borş arabayi 75 bine alıyorsun.

skoda rapid , seat ibiza , vw polo , opel corsa   bu 4 marka da da sıkıntı yaşamazsın zaten ilk 3 ü aynı altyapıyı kullanıyor. 

hız sabitlemesi biraz lüx olmuş çünkü o genelde modeli eski ancak üst segment araçlarda olur oda sıkıntı çıkartacak araç demek.

fakat TSI araçlarda LPG sıkıntı turbosuz araç yani lpg istiyorsan opellerde lpg mümkün.

son 3 yılda herşeyin fiyatı uçuşa geçti. vergiler git gide daha ağırlaştı. gidişat hiç iyi görünmüyor..

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hocam forumda senin poloyu ve sürekli vw önerdiğini bilmeyen yok heralde  :))))))))))))

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Eski luks araç alinmaz, 

O paralara WV, Reno, Pejo alınabilir. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Kia ceed'e yada Reno ya bak abi .

+Eski araba alınmaz parçası yok ustası yok diyen arkadaşlar yetkili servise gitmeye devam edebilir.

AslanAmca tarafından 30/Mar/18 10:48 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-buyuk-baba-satisda-545571794/detay

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
Toplam Hit: 3426 Toplam Mesaj: 31
araç alımı