Araç Tavsiyeleriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

"şişirilmiş ağır hasar kaydı vardır"

böyle dolandırıcılardan araç alınmaz.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

el arabası al Len :) yakışır sana 

Boş insan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

Hocam Honda Accord CL7 tavsiye ederim.

Türk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

abi herkez kendi kullandığı yada hayalindeki arabayı önerecektir fakat bazı gerçekler var MODELİ ESKI BMW veya MERSO demek sürekli arıza sürekli sorun parça parası usta parası demek. 

oyüzden yılı olabildiğince yüksek , km si düşük araç alacaksın. illaki alman arabası diyorsan opel corsa veya vw polo bakacaksın fiyatlar okadar yükseldiki 2015 de sıfır polomu 43 bin tl ye almıştım şimdi borş arabayi 75 bine alıyorsun.

skoda rapid , seat ibiza , vw polo , opel corsa   bu 4 marka da da sıkıntı yaşamazsın zaten ilk 3 ü aynı altyapıyı kullanıyor. 

hız sabitlemesi biraz lüx olmuş çünkü o genelde modeli eski ancak üst segment araçlarda olur oda sıkıntı çıkartacak araç demek.

fakat TSI araçlarda LPG sıkıntı turbosuz araç yani lpg istiyorsan opellerde lpg mümkün.

Hocam sedan araba arıyom.aile genişliyo artık.polo golf a3 corsa vs.hatchback tarzı arabalar dar gelir bize.

Сухое говно к жопе не липнет
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Eski luks araç alinmaz, 

O paralara WV, Reno, Pejo alınabilir. 

Fransız grubundan çıkıyom hocam.megane var bende fransız uzak olsun yani.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    CooLSTuFF bunu yazdı

el arabası al Len :) yakışır sana 

Sonuçta oda araba:)tek teker hemde

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    kiokhan bunu yazdı

Hocam Honda Accord CL7 tavsiye ederim.

Bunlar 2.4 motor diye biliyorum hocam.:) yakıtı vs beni aşar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

Opel insignia bakıyorum.passatlara baktım yorgun araçlar.jetta ve insignia bakıyorum.insignia kullanıcısı varsa yorum yapabilir mi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koraykrk
    koraykrk's avatar
    Erkek

2006 volvo s40 ile 2004 volvo s 60 2.3 T5 önerimdir. insigniada çok yakar

Hizmet nimettir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

Otomatik bakıyorsan o fiyat bütçesinde çift kavrama şanzımanlardan uzak dur. Aslında model 2006 değil de daha aşağı olsa gözüm kapalı Mercedes-Benz E200 önerirdim.

Yakıtı çok ekonomik, hız sabitleme el gazı (tempomat), sunroof , koltuk ısıtma, hava yastığı, elektrikli koltuklar gibi bir çok özellik var. Arıza olarak kesinlikle korkacak bir şey yok. Parça konusunda da için rahat olsun. Facebook gruplarında her türlü orjinal parça uygun fiyata satılıyor.

Şanzıman konforu günümüz araçlarının hemen hemen hepsinden iyidir.  

Genel konforu zaten iyi :)

Nerden biliyorsun dersen ben de 1998 model e200 kompresor elegance sahibiyim ordan biliyorum.

Dur bi bakayım diyorsan 1997-2001 arası e200 lere bakabilirsin. Kompresor tercihi sana kalmış. Kompresörler 2000 yılına kadar 186 beygir. 2001 den sonra 163 beygir. Ancak düz motorlar 136 beygirdir. Kalkışlarda düz motorlar hantal kalır ama kalktıktan sonra durduramazsın :)

Düz motorlar daha ekonomiktir. w210 kasa olarak geçen model 2000 yılında makyaj geçirmiştir. 

Kasa modellerinde avandgarde ve elegance en çok tutulanlarıdır. Avandgarde spor sürüş odaklı elegance yumuşak konforlu sürüş odaklıdır. Piyasada çokça dolaşan e1 paket e2 paket söylemleri de tamamen kafadan sallamadır :) öyle bir paket seçenekleri yoktur.

Avandgarde doludur elegance paket boştur gibi laflarında aslı yoktur. Dediğim gibi bu paketler sürüş dinamikleri ve konfor ile alakalıdır. 

https://www.sahibinden.com/mercedes-benz-e-e-200/otomatik,yari-otomatik?a5_min=1997&a5_max=2001&sorting=price_desc

buraya bahsettiğim araçların linkini koydum. Fiyatlar bu kasada uçmuş durumda ama çoğu şişirmedir. Sizin belirttiğiniz fiyatlara çok güzel bir araç bulmanız mümkündür. 250 bin km gibi sayılar gözünüzü korkutmasın. Motor durumu iyiyse korkmadan alın. Bu motorlar MERCEDESİN EN SAĞLAM MOTORLARIDIR (m111 kodu ile geçer)

HorbaDor tarafından 30/Mar/18 15:29 tarihinde düzenlenmiştir

Ha Ha!
Toplam Hit: 3425 Toplam Mesaj: 31
araç alımı