Araç Telefon Tutucu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Yillardir kanayan yaram, ne alsam 1 hafta sonra cikiyor. Ne cam tutuyor ne konsol da duruyor, ne klimada nedir bunun çozumu

Ziraatci tarafından 12/May/24 18:54 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyd
    mkyd's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı

Yillardir kanayan yaram, ne alsam 1 hafta sonra cikiyor. Ne cam tutuyor ne konsol da duruyor, ne klimada nedir bunun çozumu

Bir kupon vereyim derdim ama yok çözümü.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    mkyd bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

Bir kupon vereyim derdim ama yok çözümü.

Bi kupon alirim, artik almaktan yoruldum 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyd
    mkyd's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    mkyd bunu yazdı

Bu babasi belli olmayan cocugu neden  banlamiyolar anlamis degilim 

Ziraatci tarafından 12/May/24 19:08 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyd
    mkyd's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Seni banlasalar forumda ziraatçi kalmayacak.

mkyd tarafından 12/May/24 19:10 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Wozlo Araç Içi Telefon Tutucu Uzayabilen 360° Ayarlanabilir Fiyatı (hepsiburada.com)

cama değil konsola tutturuyorum ben drift atsan bile çıkmıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

Bende aynı şeyden müzdariptim https://www.trendyol.com/mimtec/arac-ici-uzayan-ayarlanabilir-dikiz-aynasi-telefon-tutucu-car-holder-aciklamayi-okuyunuz-p-378035196?boutiqueId=61&merchantId=346231 bunu aldım rahatladım valla hatta geçen baya uzun yolda yaptım rahat rahat kullanabildim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/nite-ize-steelie-squeeze-dash-kit-miknatisli-telefon-tutucu-pm-HBC00001W2YR7 

11 yıldır kullanıyorum. Ürün fotoğraflarındaki gibi de değil daha zorlanacağı yere yapıştırdım. Telefonu koyunca 90 derece yere bakıyor. Yapışkanı çok sağlam çıkmıyor. Mıktası sökerken araya tırnak takıp çıkartıyorum öbür türlü yapışkanı yerinden söker diye korkuyorum. Ama çıkartmaya gerek yok artık sabit bırakıyorum. Alırsan mutlaka klima havasını vurabileceğin yere yapıştır. Yazın sıcağında telefon güneşten yanarken ortadaki 2 ızgarayı telefona çeviriyorum buz gibi oluyor. Kışın da buğu olmasın diye sürekli camlara sıcak hava vuruyorum yine ısınmamış oluyor.

DarkSkull tarafından 12/May/24 22:57 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iPhone kullanıyorsanız çare magsafe kılıf ve magsafe tutucu. iPhone kullanmıyorsanızda çare aynı. Telefon marka ve modeline göre magsafe mıknatıslı kılıflar var onlara bakabilirsiniz.

Apple'ınkı kadar kalitelide olmasa iş görüyor. Çünkü Apple'da telefonun kendisindede mıknatıs olduğundan magsafe kılıf kemik gibi telefona yapışıyor kendini bırakmıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=82po_sYbbio

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 1021 Toplam Mesaj: 25
arac tutucu