Araç Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

Banka Kredisiyle Araba almak istiyoruz. Bununla ilgili hiç fikir sahibi değilim. Almak istediğimiz arabada olacak özellikler hatchback 5 kapı ve dizel olmalı. 

Sizce hangi model araba almalıyız ? Bankalar neye göre kredi verir ? ileriye dönük satımı kolay araç olması lazım. Bizim tercihimiz Toyota Opel Peugeot.

15 000TL ila 30 000TL arasında Banka kredisiyle Araba almak istiyoruz. Yardımda bulunacak olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Zehirrr . . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Peugeot 207
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GICIKCAN
    GICIKCAN's avatar
    Erkek

alacağın aracın %70-80'ine kadar kredi kullanabilirsin kalan ücreti cebinizden siz veriyorsunuz. Tamamen kredi kullanacaksanız ihtiyaç kredisi olarak çekin olmazsa. dizel araç dediğine göre nıssan note veya opel araçlara bakın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

JackDaniels bunu yazdı:
    -----------------------------
    Peugeot 207

307 düşünüyoruz. Ama Benim tam olarak konuda istediğim şey. Şu arabayı alırsan bu şekilde olur bu kadar kredi alırsın bu kadar aya bölünür bu kadar ödersin. 

Kârın bu yönde varsa zararın bu şekilde olur tarzında.

Zehirrr . . .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arne
    Arne's avatar
    Erkek

Bak eğerki önüme gelen arayla kapışmak istiyorum dersen hem rahat hem zevk verici arıyorsan.

Fiat tempra 2000 motor ie 16v süper bir araç 148 beygir gücünde klimali EDİT: Hayranlığım nerdenmi geliyor.( toyota corolla ile 140km de iken yanımıza gelip aha yol devam deyip sonra biz 150km ile giderken yanımızdan Vızzzz diye geçip giden bir araba. :) sonra sizin arabayla takas değil dönüp araba diye bakmam diyen bir şöför şiddetle öneririm. :) 
    )

Ya da Toyota Avensis 99 model 2000 motor al acayip gider 210-220km yi görürsün.

Tahribat.com/Dua Ederek bekliyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

Arne bunu yazdı:

Bak eğerki önüme gelen arayla kapışmak istiyorum dersen hem rahat hem zevk verici arıyorsan.

Fiat tempra 2000 motor ie 16v süper bir araç 148 beygir gücünde klimali EDİT: Hayranlığım nerdenmi geliyor.( toyota corolla ile 140km de iken yanımıza gelip aha yol devam deyip sonra biz 150km ile giderken yanımızdan Vızzzz diye geçip giden bir araba. :) sonra sizin arabayla takas değil dönüp araba diye bakmam diyen bir şöför şiddetle öneririm. :) 
    )

hacı 99 modele kredi vermiyorlar malesef :) 5 yaşından küçük olması gerekli.

Zehirrr . . .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

hyundai i30 bakın hyundai aştı artık bu işleri 2.elide sağlm...

l enfer c est les autres Sartre ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arne
    Arne's avatar
    Erkek

Sezpanhe bunu yazdı:

Arne bunu yazdı:

)

hacı 99 modele kredi vermiyorlar malesef :) 5 yaşından küçük olması gerekli.

Bankanın doğru işi olmazki :D

Tahribat.com/Dua Ederek bekliyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

dacia.com.tr/page.aspx?id=416

türkiye yol şartlarına uygun araç bu, bindim gördüm.

blackline olanı 29600 lira, arka koltuğa 3 yetişkin rahat binebiliyor, bagaj hacmi fena değil, yüksek olduğu için bozuk yol şartları daha az zarar veriyor, görüş açısı iyi, abs, klima vs zaten var, 1.5 dizel gayet yeterli fazlası masraf düşüğü güç kaybı olurdu. markası boktan onu da karizma derdin yoksa es geçeceksin.

bu videoya çok gülmüştüm

youtube.com/watch?v=63Q7P-6CiN4

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

blackline olanı 29600 lira, arka koltuğa 3 yetişkin rahat binebiliyor, bagaj hacmi fena değil, yüksek olduğu için bozuk yol şartları daha az zarar veriyor, görüş açısı iyi, abs, klima vs zaten var, 1.5 dizel gayet yeterli fazlası masraf düşüğü güç kaybı olurdu. markası boktan onu da karizma derdin yoksa es geçeceksin.

bu videoya çok gülmüştüm

Bu aracın alıcı bulacağına inanmıyorum :) Tşkler önerin için

Zehirrr . . .
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    IRET bunu yazdı:

bu videoya çok gülmüştüm

Türkiye yol şartlarını düşünürsek massey ferguson alması lazım arkadaşın :D
Toplam Hit: 2393 Toplam Mesaj: 18