folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Aracıma Vurup Kaçtılar, Far Parçaları Elimde.Yardım.

Aracıma Vurup Kaçtılar, Far Parçaları Elimde.Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

Merhaba dostlar. umarım konuyu doğru yere açmışımdır.bundan 3 gün önce 24ü 25e bağlayan gece saat 00:00-01:00 'da öküzün biri arabama gömmüş.Aracımda kör nokta bir yerdeydi.kamera falan görmüyor.yani.

kaç gündür izleri koşturuyorum ama bulamadım birşey.Ufak bir kasabada ikamet ediyorum.İnsanlar birbirlerini tanıyorlar az çok.Bir kaç şüphelendiğimde var. Sizden ricam eklediğim fotoğraftaki far parçalarından hangi arabaya ait olmanı bulmanız.Eğer bulunursa. hemen hemen adamı bulucam gibi birşey .Yardımlarınızı esirgemeyin.

Araba:

Far Parçaları:

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Nasıl bulursun bilemem ama bana aşağıdaki olayı hatırlattı.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Evindeki muhtemel çıkış yönünde olan sokaklarda bulunan her esnaftan kayıt saatlerini iste verirlerse.

o saatte geçen arabaları tespit et plakalarını keşfe çık sonra. Bildigin elindeki parçalarla dedektifçilik oynucan mobeseden tanıdık varsa onlarda olur.  

elindeki malzeme çok az bişey belli olmaz.

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kasko yoksa geçmiş olsun

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

araba sanırım eski far'lardan onu anlıyorum

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Fiat Tempra veya Tofaş Kuş serisine ait o far. O arabaların farları bildiğimiz cam ve bu şekilde gözenekli yapıya sahipti.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Fiat Tempra veya Tofaş Kuş serisine ait o far. O arabaların farları bildiğimiz cam ve bu şekilde gözenekli yapıya sahipti.

http://www.hepsiburada.com/eser-on-sinyal-lambasi-dogan-slx-sahin-s-citali-far-p-HBV000003MPHD?magaza=OTO%20ÜNLÜ&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=Cj0KEQjwrYbIBRCgnY-OluOk89EBEiQAZER58k6EKYbbNoyyg5NLLCak49-QZe97thFKrMySpR152eUaApsv8P8HAQ 

dediğin gibi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@mkyb nin dediği gibi ise bende birşey ekliyim. Senin ataç kaportasında beyaz dışında habgi boya varsa vuran araç o renktedir. Fotodan göremedim karanlık olduğu için. Vurduğu an boyasını kaportana bırakması yüksek olasılık. Beyaz değilse vuran araç hemen kendini belli eder. Eger beyaz dışında boya yoksa vuran araçta beyaz.

Edit: far parçalarının olduğu fotoda görünen macunlu boya beyaz senin araç boyalı değilse vurana ait . Araç beyaz bu çemberi daraltır.

AyTurk tarafından 27/Nis/17 15:01 tarihinde düzenlenmiştir

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

küçük biyerdeysen  araç kaborta aksamı satan dükkanlara git kim ön far sorduysa bir araştır belkide almış olabilir 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

Hocam aracına ait bir kaç foto daha eklersen daha rahat yorum yaparız ancak

Belliki arabana karşıtaraftan gelirken vurmuşlar zira çamurluk açılmamış içe kapanmış bir de arka tamponun köşesi kırılmış.

Buradan da vuran arabanın sağ ön tarafıyla vurmuştur yani sağ ön tarafından hasar almış araba arayacaz 

Anıl
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Hacim ufak bi kasaba ise git sanayiye sordum böyle böyle far alan değiştiren var mı diye? En kötü şüphelendiğin kişilerin farlarına bi bak yeni taktirdiysa bariz belli olur. Ama kanıtlaman çok zor olur kayıt olmadan.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 7435 Toplam Mesaj: 39
araba kazasi