folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Aracımı Park Halindeki Başka Bir Araca Vurdum

Aracımı Park Halindeki Başka Bir Araca Vurdum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

henüz 2 aylık aracımla (2012 ford fiesta) park halindeki bir araca vurdum . arka cam buhuluydu park sensörüne güvenerek geri geri çıkıyordum lak sesini duydum tabiki sensör çalışmadı ne alakaysa . benim aracın sağ arka tampon kötü görünüyor ama o araçta hasarı görmek için 10dk uğraştık açıkcası ama adam görünce dellendi ulan ben insanlık yapıp gelmişim sana durumu anlatmışım ,senin hasarı benim sigortam karşılayacak zaten ama herif kendini yerden yere vuruyor şaşırdım kaldım telefonunu falan parçaladı herifin hasarı bile görünmüyor benim aracın arka tamponu yalan olmuş herifin yaptıgına bak . sonra abisi falan geldi anlaştık yarın tutanak tutulup halledilecek. kaçıp gitsem o karanlıkta herif onu fark etmez sabahta görüp kendi kendine dellenirdi insanlık yapalım dedik pişman olduk . memlekette ne adamlar var...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

salla hocam sen insanlığını yapmışsın, yarın bigüns ende arabanı kapı önünde kazalı bulsan hoşuna gitmezdi, kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmamışsın.. adamıda salla gitsin, az dah aüsteleseydi ağzına 2 tane vuraydın iyiydi :) :) telefon parçalamalra artistliğe felan gerek yok :D 

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Yeni fiestalar güzel olmuş.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam. park sensörünü de araştır. neden çalışlmamış.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:
    -----------------------------

salla hocam sen insanlığını yapmışsın, yarın bigüns ende arabanı kapı önünde kazalı bulsan hoşuna gitmezdi, kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmamışsın.. adamıda salla gitsin, az dah aüsteleseydi ağzına 2 tane vuraydın iyiydi :) :) telefon parçalamalra artistliğe felan gerek yok :D 

adamın cebinden zaten para çıkmayacaktı ama artistlik yapıcam derken kendini daha da zarar soktu . ben bir tepki vermedim ama etraftaki insanlar arkadaşa pekbir sövdüler , çay bahçesi sahibide dalga geçti haraketlerinden dolayı daha da dellendi herif .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

myblackworldweb bunu yazdı:

sağol hocam , yarın servisi iyi yoklayacağım bu konuda. hiç yoktan iş çıkardı başıma

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

şans tamamen hocam ya cins adamına denk gelmişsin. bizim bi tanıdık arkadan vurmustu adamın eline direk biraz para verdi adam anlayıslı cıkmıs Allahtan alıp gitmiş..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Yanlış yapmışsın :) hata kesinlikle sende inip bakacaktın baktın birşey yok çekip gidecektin bu kadar basit.

Yol kavgası yüzünden millet gündüz gözü birbirini kesiyor sen gidip çarptığın aracın sahibini aramışsın :)

Benim park halindeki arabama adam aynasıyla çarptı benim ayna düştü gitti. Arabayı da camdan gördüm plakasını aldım. Polis çağırdım adam git karakola tutanak tuttur mahkeme vs vs dedi. Bastım küfrü döndüm eve uğraşılacak gibi değil.

Aklında bulunsun, ufak hasarlarda direk git durma bile.

Solak Cerrah
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

Gecement bunu yazdı:

Yanlış yapmışsın :) hata kesinlikle sende inip bakacaktın baktın birşey yok çekip gidecektin bu kadar basit.

Yol kavgası yüzünden millet gündüz gözü birbirini kesiyor sen gidip çarptığın aracın sahibini aramışsın :)

Benim park halindeki arabama adam aynasıyla çarptı benim ayna düştü gitti. Arabayı da camdan gördüm plakasını aldım. Polis çağırdım adam git karakola tutanak tuttur mahkeme vs vs dedi. Bastım küfrü döndüm eve uğraşılacak gibi değil.

insanlık yapasım tuttu işte herife dalıcaktımda iyice kötü duruma düşmiyeyim diye birşey yapmadım zaten kalabalıktı. araçta alüminyum baseball sopası vardı çıkardığım an ortalık karışırdı zaten . ayar oldum gece gece

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

PsychoDawn bunu yazdı:

myblackworldweb bunu yazdı:

sağol hocam , yarın servisi iyi yoklayacağım bu konuda. hiç yoktan iş çıkardı başıma

bazı sensörler kalitesiz midir nedir içine su alıyo olsa gerek karlı veya yağmurlu havalarda sorun çıkarabiliyor.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

PsychoDawn bunu yazdı:

Gecement bunu yazdı:

insanlık yapasım tuttu işte herife dalıcaktımda iyice kötü duruma düşmiyeyim diye birşey yapmadım zaten kalabalıktı. araçta alüminyum baseball sopası vardı çıkardığım an ortalık karışırdı zaten . ayar oldum gece gece

Olm dalsak ne olucaktı sonra bide dadaşlarla uğraş babaeskide köpek sürüsü gibiler zaten. ama ismail abi iyi taşak geçti elemanın hareketleriyle :D

Toplam Hit: 5526 Toplam Mesaj: 35