folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Aracımı Park Halindeki Başka Bir Araca Vurdum

Aracımı Park Halindeki Başka Bir Araca Vurdum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

PsychoDawn bunu yazdı:
    -----------------------------

henüz 2 aylık aracımla (2012 ford fiesta) park halindeki bir araca vurdum . arka cam buhuluydu park sensörüne güvenerek geri geri çıkıyordum lak sesini duydum tabiki sensör çalışmadı ne alakaysa . benim aracın sağ arka tampon kötü görünüyor ama o araçta hasarı görmek için 10dk uğraştık açıkcası ama adam görünce dellendi ulan ben insanlık yapıp gelmişim sana durumu anlatmışım ,senin hasarı benim sigortam karşılayacak zaten ama herif kendini yerden yere vuruyor şaşırdım kaldım telefonunu falan parçaladı herifin hasarı bile görünmüyor benim aracın arka tamponu yalan olmuş herifin yaptıgına bak . sonra abisi falan geldi anlaştık yarın tutanak tutulup halledilecek. kaçıp gitsem o karanlıkta herif onu fark etmez sabahta görüp kendi kendine dellenirdi insanlık yapalım dedik pişman olduk . memlekette ne adamlar var...

iyi işte birader sana ders olsun bundan sonra insanlık yapmazsın :)

hata yapmışsın, ne uğraşıyorsunki bas git...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

c0der bunu yazdı:

PsychoDawn bunu yazdı:

henüz 2 aylık aracımla (2012 ford fiesta) park halindeki bir araca vurdum . arka cam buhuluydu park sensörüne güvenerek geri geri çıkıyordum lak sesini duydum tabiki sensör çalışmadı ne alakaysa . benim aracın sağ arka tampon kötü görünüyor ama o araçta hasarı görmek için 10dk uğraştık açıkcası ama adam görünce dellendi ulan ben insanlık yapıp gelmişim sana durumu anlatmışım ,senin hasarı benim sigortam karşılayacak zaten ama herif kendini yerden yere vuruyor şaşırdım kaldım telefonunu falan parçaladı herifin hasarı bile görünmüyor benim aracın arka tamponu yalan olmuş herifin yaptıgına bak . sonra abisi falan geldi anlaştık yarın tutanak tutulup halledilecek. kaçıp gitsem o karanlıkta herif onu fark etmez sabahta görüp kendi kendine dellenirdi insanlık yapalım dedik pişman olduk . memlekette ne adamlar var...

iyi işte birader sana ders olsun bundan sonra insanlık yapmazsın :)

hata yapmışsın, ne uğraşıyorsunki bas git...

öyle hocam bu zamanda insanlık yapmaya gelmiyor...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

bi dha dene eğer problem varsa git diret sensör için.Tamponu değiştirsinler.Öyle şey olmaz hocam.

---

Nazar çıkmış.Allah korumuş hocam seni..Geçmiş olsun.

Demek ki neymiş : elektronik makinalara güvenmicez.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Hocam geçmiş olsun sen gerekeni yapmışsın ;D

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

2011i de bizde var, sensörün tepki süresi biraz geç gibi geldi bana, bende yaşadım aynı olayı, dokundurdum birisine ama ikimizdede bişey yoktu, adamı buldum helalleştik bitti , sensör bozuk olmayabilir yine de bir baktır ama hoca

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

aynısı bana oldu, bende birşey yoktu adamın kaput dağıldı sigortamı verdim yaptırsın diye 

başka bir arkadaşta seninyaptıgını yaptı aradı buldu adamı parasını ödedi vs..

2 gün sonra bu arkadaşa vurup kaçmışlar 

iyilik yap kötülük bul :)

"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

hocam satarken bu kazalar hep çıkıyor.Resimlerini filan çek zaten tutanağa resim isteyebiliyorlar. Arabaları yaklaştırın aynı şekilde resmini çekin. Resimleri sakla ilerde kaza dediğin bu işte dersin çünkü satarken karşına çıkıcak.

Sen insanlığını yapmışın siktir et onun hayvanlığı yanına kalsın.Böyle danalarda var işte ne yapacan.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Bizim burda kaza yapti iki arac sahipleri indi arabalarndan dedim kavga cikacak bktim selamlasip opustuler birsey olmamis gibi devam ettiler .hasar cizikti sadece.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Gecement bunu yazdı:

Yanlış yapmışsın :) hata kesinlikle sende inip bakacaktın baktın birşey yok çekip gidecektin bu kadar basit.

Yol kavgası yüzünden millet gündüz gözü birbirini kesiyor sen gidip çarptığın aracın sahibini aramışsın :)

Benim park halindeki arabama adam aynasıyla çarptı benim ayna düştü gitti. Arabayı da camdan gördüm plakasını aldım. Polis çağırdım adam git karakola tutanak tuttur mahkeme vs vs dedi. Bastım küfrü döndüm eve uğraşılacak gibi değil.

Aklında bulunsun, ufak hasarlarda direk git durma bile.

Bu nasıl bir mantıkdır böyle ya ... Birisi benim aracıma çarpsa , sonra da kaçsa ve ben bir şekilde onun plakasını alsam , valla götünü keserim o şahsitetin. Dostum kaza anında diğer aracın sahibini bulup durumu izah etmekle sen doğru olanı yapmışsın. Vurup kaçmak orospu çocukluğunun önde gidenidir!

İndia İndia !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

geçmiş olsun dostum

adamın arabasının marka ve modeli neydikine ?

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
Toplam Hit: 5510 Toplam Mesaj: 35