folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Arama Gelinde Direk Akıllı Saat Cevaplıyor

Arama Gelinde Direk Akıllı Saat Cevaplıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar zebkaze marka vibeb6 saat kullanıyorum konuşma özelliği var ve yeni aldım telefonhma bağladım 2 gündür sorunum yok fakat dün bir arama geldi telefonu açtım direk saate yönlendirdi konuşmayı ama ben telefonda görüşmek istiyorum. Bunun için bir secenek varmı telefondan açtığımda telefon saatten açtığımda saat gibi ? Ben her görüşmeyi saatğmden yapmak istemiyorum yardımcı olurmusunuz ?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

baya akıllı saatmiş. zibabke sikek6 alırsan olacağı bu hocam. :D

edit.  hocam yabancı kaynaklara da baktım tek çözüm göremedim. saate dair yorumlarda bile yok böyle bişi. ismi de Zeblaze Vibe 6 ymış bakacak arkadaşlar.

PathfindeR00 tarafından 24/Oca/21 15:12 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

her android sürüm'ünde var'mıdır bilmiyorum da, telefonunun Bluetooth Ayarlar bölümünden, saati'nin Bluetooth adı'nı gördüğünde, buna dokunup detâyları'na girdiğinde  , farklı adlar altında 3 adet Bağlantı görünüyordu. ben bunlardan her birini deneyerek  kapattığımda olmuştu.

yalnız, farklı marka ve model bir saat kullanıyordum.

RitmFarbRacourci tarafından 24/Oca/21 15:13 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

her android sürüm'ünde var'mıdır bilmiyorum da, telefonunun Bluetooth Ayarlar bölümünden, saati'nin Bluetooth adı'nı gördüğünde, buna dokunup detâyları'na girdiğinde  , farklı adlar altında 3 adet Bağlantı görünüyordu. ben bunlardan her birini deneyerek  kapattığımda olmuştu.

Senin dediğin müzik, arama seçeneği var. Aramayı kapatırsan gelen tüm aramalar telefondan çalışır ama arkadaşın dediği gibi olayı ben de bilmiyorum.

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Konuşurken Arama ekranında hoparlöre aldığın yerde üç seçenek yok mu ahize/hoparlör/saat olarak

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

baya akıllı saatmiş. zibabke sikek6 alırsan olacağı bu hocam. :D

edit.  hocam yabancı kaynaklara da baktım tek çözüm göremedim. saate dair yorumlarda bile yok böyle bişi. ismi de Zeblaze Vibe 6 ymış bakacak arkadaşlar.

ne adamsınız ya :D  up niyetine D:

Dur be kadınnnn....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Senin dediğin müzik, arama seçeneği var. Aramayı kapatırsan gelen Tüm Aramalar telefondan çalışır ama arkadaşın dediği gibi olayı ben de bilmiyorum.

evet, ben Tüm aramaları kapatmıştım.

o tercih yapmak istemiş. @NoName'in önerisi olur gibi. ona da hiç bakmadım. 

~@~ 

@PathFindeR00 ^^D` ZeBlaze Vibe'dan , zibabke sikek6 'e nasıl bir uydurmadır.. bi negro bi titreşim. ^^` 

RitmFarbRacourci tarafından 24/Oca/21 16:20 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Adam kendi yanlış yazmış ben de bir iki harf değiştirdim sadece :d

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

Hocam haklısın yanlış yazmışım malum telefonların oto düzeltmesi zeblaze vibe 6 yeni cıkan bir saat kullanımı cok güzel fakat benim takıldığım konu sıkıntı

Telefondan acıyorsak telefondan konuşalım saatten açıyorsak saatten konusalım dimi ama bu durum akıllı saatlerde konuşma özelliği olan bütün akıllı saatlerde böyleymiş malesef bunun bir çözümü mutlaka vardır diye düşünüyorum ama bulsa bulsa bizim tarikat bulur bunu

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı

Hocam haklısın yanlış yazmışım malum telefonların oto düzeltmesi zeblaze vibe 6 yeni cıkan bir saat kullanımı cok güzel fakat benim takıldığım konu sıkıntı

Telefondan acıyorsak telefondan konuşalım saatten açıyorsak saatten konusalım dimi ama bu durum akıllı saatlerde konuşma özelliği olan bütün akıllı saatlerde böyleymiş malesef bunun bir çözümü mutlaka vardır diye düşünüyorum ama bulsa bulsa bizim tarikat bulur bunu

Eşleşmeyi kaldırıp tekrar eşleştirmeyi denedin mi 

Saatin kendi uygulaması varsa yüklü mü

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı

Eşleşmeyi kaldırıp tekrar eşleştirmeyi denedin mi 

Saatin kendi uygulaması varsa yüklü mü

...said addicted.
Toplam Hit: 1412 Toplam Mesaj: 14
bluetooth telefon akıllı saat