Aramızda Pilot Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Kuzenim var.

THY de kendisi pilot.

çok soru olmamak kaydı ile yardımcı olabilirim.

Müdür Kuzeninle ile konuşmuşsundur kesin ona göre çekilecek bir iş midir ? her şey para değil sonuçta 

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Kuzenim var.

THY de kendisi pilot.

çok soru olmamak kaydı ile yardımcı olabilirim.

Müdür Kuzeninle ile konuşmuşsundur kesin ona göre çekilecek bir iş midir ? her şey para değil sonuçta 

bir çok kez muhabbet ediyoruz.

Hayatından ve maaş olarak çok memnun. 

En azında dünyanın her yerini geziyorum. farklı insanlar ve yemekler ortamlar görüyorum demişti.

http://www.ayjet.aero/tr/54-donem-thy-1/

15THY112 - 12 nci sıradaki kişi :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

THY öğrenci alımı yapacakmış ondan mı soruyorsun hocam benim kuzenim yeni oldu uçuş saatlerini bitirdi pegasustan teklif geldi yeni

Ucus ucretleri cok pahali diyorlar dogru mu

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

THY öğrenci alımı yapacakmış ondan mı soruyorsun hocam benim kuzenim yeni oldu uçuş saatlerini bitirdi pegasustan teklif geldi yeni

yardımcı pilot'un 15k ve üstü , ana pilot'un 40-50k + üstü aldıgını pilot bir kişiden dinledim ( kendi 45k aylık alıyordu ) diger duydugum kisiler ise sivil havacılık / havacılık yönetimi gibi bölüm okuyorlardı. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

iki kere gitmiş

Roark tarafından 28/Haz/18 11:21 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

yardımcı pilot'un 15k ve üstü , ana pilot'un 40-50k + üstü aldıgını pilot bir kişiden dinledim ( kendi 45k aylık alıyordu ) diger duydugum kisiler ise sivil havacılık / havacılık yönetimi gibi bölüm okuyorlardı. 

Hayir pilot olmak icin egitim alirken yaptigi ucuslarin ücreti cok diye duymustum 

Birisi su yardimci pilotluk pilotluk yada kargo ucak pilotlugu filan tam olarak anlatsada ogrensek

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam sorularını buraya da yazarsan hem müridlerin ilerde dönüp bakabileceği bir konu olmuş olur.

özel jet pilotu tanıdığım türk ve yabancı dostlarım var spesifik soruların varsa sorabilirim.

üstte bir yerde okudum değecek meslek mi diye

başta belki uçuşlardan sıkılırsın olmadık saatlerde uyu kalk yapıyorum diye isyan edersin ama kazandırdığı para kesinlikle herşeyin önüne geçecektir.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

havacılık yönetimi okuyorum hocam. lakin pilotajlık konusun da pek bilgim yok , özel soruların olursa yardımcı olabilirim.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı

havacılık yönetimi okuyorum hocam. lakin pilotajlık konusun da pek bilgim yok , özel soruların olursa yardımcı olabilirim.

Bu pilotlarınasil yetirtirmisler kimse bir sey bilmiyor yahu

Toplam Hit: 5895 Toplam Mesaj: 36
pi̇lot