folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aranip Aranmadigimi Nerden Ögrenebilirim?

Aranip Aranmadigimi Nerden Ögrenebilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek

The_Holigan bunu yazdı:
    -----------------------------
    sau_nightmare bunu yazdı:
    karatahtanın dediği gibi tanıdık bi polise rica edip gbt kaydına burdan baktırıp arandığın ortaya çıkarsa o tanıdığın polisten şahsı yani seni isterler sen bu şahsın sorgulamasına bakmışsın adam aranıyor ee hani adam nerde diye sorarlar şahıs ortada yok ne yaptın adamı rüşvet alıp serbest mi bıraktın ne çıkar ilişkisi ldu aranızda gibi suçlamalara maruz kalır. sonuç olarak polis soruşturma geçirir meslekten bile uzaklaştırılabilir. avukat aracılığıyla bu işi özebilirsin yasal yollardan artık gerisi sana kalmış.

Müthiş :/ Polismisin La yoksam? :D

naptın hacı alakası yok :D amcam polis az çk bizde sorduk amca şu çocuktan şüpheleniom falan filan aynen dedğimi söyledi :D

çok uzakta uzak denizlerde...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Konuda net bilgi sahibi değilim de...Aklıma şöyle bir şey geldi:

Türkiye'den güvendiğin birine(eş,dost,akraba,arkadaş) vekalet ver. Senin adına gidip adliyeye yada gerekli merciye başvursun sabıka kaydı için vs...

Olmaz mı böyle bir çözüm? Bilen arkadaşlar bunu bi yorumlasın bakalım? 

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Olabilirde böle bişei kim yaparki:S:S:S hadi adamın sabıka kaydı çıktı dielim bozuk çıktı o adamı tutarlar nerde bu suclu die vs.vs. bi ton iş adamın basınıda durduk yere boka sokmak olmas hajım.

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    tc kimlik no ver   bide  bana bi kac gün ver 

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    "Aranip Aranmadigimi Nerden Ögrene Bilirim?" değil "Aranip Aranmadigimi Nerden ÖĞRENEBİLİRİM?" "öğrene bilirim" diye 1 kelime ortasından ikiye ayrılmaz.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:

Her zaman komik çocuğu oynamak zorunda mısınız?Arkadaşın bir derdi var,anlatmış,bilen söyler bilmeyen sükut eder.Neden sürekli bir geyik olayı?

Dostum,en basitinden Tc Kimlik No'nu türkiyeden birine söyle,tanıdık bir polis memuruna rica etsin,GBT'ne baksın hallolur.
    sau_nightmare'nin dediğine göre.. ki mantıklı bence... demekki hallolmuyormuş,

herzaman çok bilmiş çocuğu oynamak zorunda mısınız? Arkadaşın bir derdi var, anlatmış, bilen söyler bilmeyen sükut eder. Neden sürekli bir çokbilmişlik, kendinibeğenmişlik, kibir olayı?

///______________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:
    karatahta bunu yazdı:

Her zaman komik çocuğu oynamak zorunda mısınız?Arkadaşın bir derdi var,anlatmış,bilen söyler bilmeyen sükut eder.Neden sürekli bir geyik olayı?

Dostum,en basitinden Tc Kimlik No'nu türkiyeden birine söyle,tanıdık bir polis memuruna rica etsin,GBT'ne baksın hallolur.
    sau_nightmare'nin dediğine göre.. ki mantıklı bence... demekki hallolmuyormuş,

herzaman çok bilmiş çocuğu oynamak zorunda mısınız? Arkadaşın bir derdi var, anlatmış, bilen söyler bilmeyen sükut eder. Neden sürekli bir çokbilmişlik, kendinibeğenmişlik, kibir olayı?

baron_27 sidik yarıştırma dostum benle,bu konularda senin işediğin mesafeye,ben attırırım (ilk kez ağzımı bozuyorum,affola) bilmesem söylemem,soruşturma falan hikaye,ki tc kimlik numaranı ver diyip öğrenebilirim pm at bana diyenler de var,yedin ayarı otur aşağı efendi ol,ha ben bunları yazmakla efendi mi oldum,olmadım,bu da benim kabalığım olsun bu sefer..hangi kibirden bahsediyorsun sen?Kimin burda hukuki bi problemi olmuş bana ulaşmış,ben de terslemişim böbürlenmişim cevap vermemişim?Hak edene hak ettiğini vermek hakkaniyetin gereği!

Çekil,Önümden Çekil...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

@karatahta:

neden bana adam gibi cevap veremiyorsun ?

sende okuduğunu anlama özelliği varsa, son yazdığın cümleyi bi oku bakalım, orada çokbilmişlik varmı-yokmu?

sen böyle mi hukuk okuyorsun ?  böyle mi savunacaksın müvekkillerini ?

senin seviyene inemem kusura bakma ...

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Avukat yoluyla görüşürsen bi şey olmaz usta.Bu arada forumlarda ergenekoncumuz eksikti oda oldu :)

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sau_nightmare bunu yazdı:
    karatahtanın dediği gibi tanıdık bi polise rica edip gbt kaydına burdan baktırıp arandığın ortaya çıkarsa o tanıdığın polisten şahsı yani seni isterler sen bu şahsın sorgulamasına bakmışsın adam aranıyor ee hani adam nerde diye sorarlar şahıs ortada yok ne yaptın adamı rüşvet alıp serbest mi bıraktın ne çıkar ilişkisi ldu aranızda gibi suçlamalara maruz kalır. sonuç olarak polis soruşturma geçirir meslekten bile uzaklaştırılabilir. avukat aracılığıyla bu işi özebilirsin yasal yollardan artık gerisi sana kalmış.

evet aynen ayrıca çalıntı araç sorgulamada araç çalıntı ise direkt memuru arayıp bu arabayı felan nerde gördün gördüysen niye bağlamadın diyorlar sistemi ilermletti polis

yaşasın POLNET her ne kadar yavaş olsana :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 7264 Toplam Mesaj: 29