folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aranip Aranmadigimi Nerden Ögrenebilirim?

Aranip Aranmadigimi Nerden Ögrenebilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek
     ADLİ SİCİL VE İSTATİSTİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNEANKARA  ………………………………………………verilmek üzere, sabıka kaydım olup, olmadığının tarafıma bildirilmesini saygılarımla arz ederim.    …/…/2007  
    Adı ve Soyadı

İmza

Açık Kimliği : T.C Kimlik No                         : 
    Soyadı                                      :  
    Adı                                            :  
    Baba Adı                                  :  
    Ana Adı                                    :  
    Doğum  Yeri                            :  
    Doğum Tarihi                          :
    Nüfusa Kayıtlı
    Olduğu Yer (İli-İlçesi)             :

Önemli Not :

Dilekçe ile birlikte Nüfus Cüzdanı aslını ibraz etmek mecburidir. 

buna benzer bir dilekceyi konsolosluga gonder, daha duzgun olsun istiyorsan konsoloslugu ara ne gerektigini sor, is basvurusu icin sabika kaydi gerekiyor de sonra gerekenleri gonder.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teomanyak
    teomanyak's avatar
    Erkek
    yardimlariniz icin tesekkürler. en mantikli ve kolay yolu sanirim kimseyi bulastirmadan mtz'in önerdigi yöntem. tekrar tesekkürler.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Al sana kolaylık;

T.C.

ADALET BAKANLIĞI

Adlî Sicil ve İstatistik Genel Müdürlüğü

Sayı : B.03.0.AİG.0.00.00.03/2 01/01/2006

Konu : Adlî Sicil Sorgulama Esasları

GENELGE

No : 55

Adlî sicil kayıtlarının şahsi başvurularda ilgilisi dışındaki kişilere verilmemesi gerektiği hususunda, Genel Müdürlüğümüzde düzenlenen hizmet içi eğitim kurslarında üzerinde önemle durulmasına ve tüm uyarılara rağmen konuya gereken özen ve hassasiyet gösterilmeyerek, ilgilisi dışındaki şahıslara adlî sicil kaydı verilmek suretiyle yer yer şikayetlere sebebiyet verildiği müşahede olunmuştur.

Adlî Sicil Kanununun 7 nci maddesi;

"(1) Adlî sicil bilgileri, kullanılış amacı belirtilmek suretiyle;

a) İlgili kişiye veya vekâletnamede açıkça belirtilmek koşuluyla vekiline,

b) Kamu kurum ve kuruluşlarına, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşlarına,

Verilebilir.

Çekil,Önümden Çekil...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

-----------------------------

baron_27 sidik yarıştırma dostum benle,bu konularda senin işediğin mesafeye,ben attırırım (ilk kez ağzımı bozuyorum,affola) bilmesem söylemem,soruşturma falan hikaye,ki tc kimlik numaranı ver diyip öğrenebilirim pm at bana diyenler de var,yedin ayarı otur aşağı efendi ol,ha ben bunları yazmakla efendi mi oldum,olmadım,bu da benim kabalığım olsun bu sefer..hangi kibirden bahsediyorsun sen?Kimin burda hukuki bi problemi olmuş bana ulaşmış,ben de terslemişim böbürlenmişim cevap vermemişim?Hak edene hak ettiğini vermek hakkaniyetin gereği!

tahtacan bugüne kadar kaç kere hikaye anlattığımı gördün. kaç defa böyle olayla karşılaştın hikaye diyorsun tc kimlik no nu ver diyip öğrenirim diyenler bilmeden konuşyor erkek olan yapsın bakalım şahıs da aranıyor çıksın. ;)

çok uzakta uzak denizlerde...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    forumu kendi tartışmamızla kirletmeyelim sau_nightmare,pm at bana,ben sana işlerin nasıl işlediğini bir bir anlatayım,sonra sen arzu edersen konuşmalaramızdan çıkan sonucu buraya yazarsın,nihai karara varmış oluruz,çünkü ben bir şey yazıcam,ardından sen,ardından gene ben,sonra gene sen,forum ahalisinin keyfini kaçırmaya lüzum yok,pm atıyorum sana,oradan konuşalım : )

Çekil,Önümden Çekil...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sylar
    sylar's avatar
    Erkek
    http://www.uyap.gov.tr/sms/icerik/icerik/tgenel.asp Bu link fazlasıyla işini görür sanırım...

Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir... MeSeNe hacklemek için hemen tıkla: http://img123.imageshack.us/img123/9100/msnuw1tu0.swf
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

sylar bunu yazdı:
    http://www.uyap.gov.tr/sms/icerik/icerik/tgenel.asp Bu link fazlasıyla işini görür sanırım...

zerre haberim yoktu bundan,sen biliyor musun hocam bu sistemi?Mesaj gönderip öğrenebiliyormuşuz demek,ama zannımca (emin değilim) tutuksuz yargılaması devam eden davalar ve davacı taraf olduğun davalar içindir bu? Düşünsene hakkında  tutuklama emri çıkarılmış,sms gönderiyorsun,cevabı geliyor,sim kartı kırıp-atıyorsun,kayıplara karışyorsun sonra..

Çekil,Önümden Çekil...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Başka telden kendini ara :D

meşglse aranıyosun :D

zuhahaha :D 

Konumu silenlere inat kürdüm
Toplam Hit: 7259 Toplam Mesaj: 29