folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Arazi Sınırlarını Net Öğrenmek İçin Pratik Bir Yöntem Var Mı?

Arazi Sınırlarını Net Öğrenmek İçin Pratik Bir Yöntem Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Arkadaşlar sonraları işine yarayan yada arayan biri olursa diye söylüyüm resmi olarak değil gayri resmi olarak bir tapucu yardımı ile ölçtürdüm fiyat olarak tüm tarlaları 1000 TL ye nokta atışı ölçtürüp kazık dikip sağı solu sprey boya ile çarpıladım.

Parsel sorgulama uygulaması iş görmedi mi hocam ? Biz bizimkileri ordan ölçüyoruz hep.

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Arkadaşlar sonraları işine yarayan yada arayan biri olursa diye söylüyüm resmi olarak değil gayri resmi olarak bir tapucu yardımı ile ölçtürdüm fiyat olarak tüm tarlaları 1000 TL ye nokta atışı ölçtürüp kazık dikip sağı solu sprey boya ile çarpıladım.

Parsel sorgulama uygulaması iş görmedi mi hocam ? Biz bizimkileri ordan ölçüyoruz hep.

Hocam bazi bölgelerde google Haritada kayma oluyor ayrıca kordinatlari tam çıkmaz Kadastro kordinatları nettir

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı
    Khan23 bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Hocam bazi bölgelerde google Haritada kayma oluyor ayrıca kordinatlari tam çıkmaz Kadastro kordinatları nettir

Anladım hocam.

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
Toplam Hit: 1933 Toplam Mesaj: 14
sınır tapu ölçüm