Arıza Kimde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    xtlan bunu yazdı:
    -----------------------------

1. korfez savasin da kendi ussunu bombalamisti f16lar. bu savas da kendi helikopterlerini dusurduler.bizim sinirimizada yanlislikla girme ihtimalleri var.

yoksa dedikleri gibi istihbarat amacli girdiler lafi komik kaliyor.google bile uydusundan bizim birliklerin yerini hatta cocacola icen askerin elindeki teneke kutuyu gorecek teknolojiye sahipken f16 ile istihbarat calismasi yapmak cok komik.

Amerikan uyduları karanlık bir gecede zenci bir bebeğin göz bebeği rengini saptayabilecek teknolojiye sahip.

Ciddi anlamda çok doğru kelimeler kullanmışsın.Amerikanın istihbarat yapma gibi bir derdi olamaz,olmadıda. Amerikanın uygulama problemi var..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

peşmergelerin götü kalktı göya kardan girersek yenerlermiş ulan tobe tobe

ilk önce bi uyarı verirler çık die eğer hala devam ederse öpebilirsin havada  

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    kac yildir f16 kullaniyorsun merak ettim. yoksa awacs falan mi kullaniyorsun.

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Hata kesinlikle bizim hükümette!

Bizim hükümet şımartı bu adamları. Bunlar yarın öbür gün gelir toprağımızı alır elimizden. Hükümetin bu tür olaylara sessiz kalması gerçekten çok saçma. Yarın polat alemdar filminde gider bu pilotlara iki tokat çeker olay gider bitter. Ama harbiden öyle. Bizim halkımız hemen filmden sonra << ula ne kahraman adamlarız yaaaa>> diyerekten kendini avutur.

Neden diyorsanız abi çuval olayı öyle olmadı mı. Yok abi yok. Tama akp hükümeti borçları filan kapattı ama memleketi sattı aq. Özelleştirmediği bişey kalmadı. Yarın bunlar tbt yide özelleştirir :)))

Valla bence önümüzdeki seçim çok mantıklı davranmalıyız...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    demek istiyolarki bugün 3 uçakla geldin yarın 3000 taneyle geliriz...

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

çok basit aslında. ordumuz sınıra yığınağını yoğunlaştırıyor, son bombalama eyleminden sonra sınırötesi operasyon isteği arttı. Amerika ben burdayım dedi.

zumsuk Türk cumhuriyetleri var bizle birleşmek istiyor filan demişsinde öyle bir şey yok maalesef. Orta Asya'daki türk cumhuriyetleri Rusya'nın etkisi altında, bizle ilişkileri rusyayla olan ilişkileri yanında çok sönük. turancılık öleli yıllar oluyor. Gerçekçi düşünmek lazım.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:

çok basit aslında. ordumuz sınıra yığınağını yoğunlaştırıyor, son bombalama eyleminden sonra sınırötesi operasyon isteği arttı. Amerika ben burdayım dedi.

zumsuk Türk cumhuriyetleri var bizle birleşmek istiyor filan demişsinde öyle bir şey yok maalesef. Orta Asya'daki türk cumhuriyetleri Rusya'nın etkisi altında, bizle ilişkileri rusyayla olan ilişkileri yanında çok sönük. turancılık öleli yıllar oluyor. Gerçekçi düşünmek lazım.

+100

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:

hocam rusya-çin-iran iş birliğini düşün :) zaten hindistan da bizimle müttefik olmak istiyor orda yaşayan bir tanıdık varda arada gleiyor siyaset yapıyoruz.Hİndistandada müzik, film, teknoloji çok sağlammış.Böyle bir grubun içinde zaten Türk devletleri otomatik var.Her zaman dile getiriyorum

çin-rusya-hindistan teknoloji demek Türkiye askeri eğitimi verecek diğer ülkeden toplanılan askerlere, bor var bizde topla boru gir bor işine arabada yaparsın :).Eh güç desen bir çok ülkenin toprağına sahibiz.Öyle böyle dğeil ama akıllı oynamak lazım.Diyorum ya önce tayyip bush un taşaklarından dilini çekmesi gerek buda imkansız.

Tayyip daha başbakan olmadan ameirkada kırmızı halılarla karşılandı :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    keşke hocam dediklerin o kadar basit olsaydı. 4 ülkeyi bırak, 2 ülke arasında bile o kadar karmaşık çıkar çatışmaları varki... devletlerarası karmaşa oyunu.. Ayrıca Amerika'nın tek amacı avrasyadan böyle bir güç çıkmasını engellemek ki Amerika'nın etkisini gözardı etmemek lazım. Bu tür bi oluşumun şu anki şartlarda  50 yıl içinde oluşması çok zor. Zira Türkiye'nin siyasi ve ekonomik yapısı  Amerika'nın köpeği durumunda.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
Toplam Hit: 2896 Toplam Mesaj: 24