folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arkadaşlar Ben Ailemle Yani Tahribat.Com La Geçiriyorum Yılbaşını !!!

Arkadaşlar Ben Ailemle Yani Tahribat.Com La Geçiriyorum Yılbaşını !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben ailem le yani sizlerle geçirecem yılbaşını beni duyan varsa bekliyorum mesajlarını lan kimler var benim gibi tahribatta yılbaşı geçiren holyone baba sözüm sana bi bölüm açsaydın ya yılbaşını tahribatta geçirecek olanlara hala da açabilirsin vaktin varsa... ben gibi burada geçiren varsa yazın oğlum bişeyler bekliyorum msj ları hadi gençlik yeni yılınız şimdiden kutlu olsunnnn....

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

selam guzel kardesım ben sadece yılbasını değilki butun bı omrumu tahrıbatla gecırıyorum :))))

herkese nıce mutlu yıllara arkadaslar

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    abi bu site ilk çıktığında ben takılıyodum bu sitede ilk hack girişimi için bilgi aldım ozamanlar daha kötü biyapısı varsı bu yenilendikten sonra hiç burdan çıkmaz oldum yılbaşınıda burada geçirmekten şikayetçi değilim tahribaaaatttt  seni seviyorum üyelerinden bazıları gıcık olsa da üyelerini de seviyorum   yokmu başka online olan heeeeyyyy   yokmu yılbaşını burada geçiren yaw

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek
    Bende burdayım

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    ilker adilcevazda havalar nasıl kardeş tanıyamadım kusura bakma sende mı burada geçiriyon okulda bi eylence düzenlenmedimi len ben böyle okulun taa....

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    war canım kardeşim war bende asosyalim sizin gibi 2 msj geldi daha tele biri kanka biri hatun hade içelim güzelleşelim:D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    perişen burası çhat sayfası gibi oldu sende tahribat yılbaşı eylencesi tahfasına katıldın kutlarım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    içelim amele içelim a.g. zaten tek kaldık partilerin hepsi dolmuş sik.. böyle işi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek
    abıcım adılcevaz berbat yaw acıığ soguk butun musluklar donmus yaw ne banyoya gırebılıyoz nede wc ye ben boole soguk gormedım :)))))

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    2 hafta once macta sakatlandim
    yuruyemiyorum
    mecburen pc basinda gecirioz yilbasini
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    glado oğlum bu senin kaderin ama bizimki daha farklı şerefsizim bütün partiler dolmuş dam da vardı yanımda ortada kaldık kızı ewine bıraktım bende pc başında tahribatta geçirmeye karar verdim    ilker adilcevaza gelince orası hiç değişmedi ki bok vardı yazdım tercihlerde gelmek istemiyorum adilcevaza şimdi antalyada dolaşıyorum bayrama geldim memlekete ...   msn  yi mail at benim adrese orada konuşalım  bari biraz    alikadirbagcioglu@mynet.com

Toplam Hit: 3796 Toplam Mesaj: 34