folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Arkadaşlar Karar Verdim Bende Rock Dinlicem Elveda Pop Öneri Bekliyom

Arkadaşlar Karar Verdim Bende Rock Dinlicem Elveda Pop Öneri Bekliyom

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    +9999999999 ACEVENTURA :D ama bak şunuda unutmaki Black Eyed Peas ne olursa olsun dinlenmeye değer ;) gerçi pop deil R&B die biliom ama olsun :D dinle bak sana tavsiyem pump it,hey mama bu ikisi en sevdiklerim,dier şarkılarıda güsel ama :D şu söz kimin imzasındaydı hatırlamıyom ama çalıyorum :P
    POP DİNLEYİP KIÇIMI SALLIYCAĞIMA ROCK DİNLEYİP BAŞIMI SALLARIM!!!
    Hocam birde şu var,müzik tarz yapmak için dinlenilmez,sevdiin için dinlersin bi müziği :) bu benim sözüm :D

:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnT_X
    EnT_X's avatar
    Homo
    bnce Placebo dinle eheuheuehueheuh
    mereth e sor o ii annar:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    arkadaşlar tşk ederim ama asıl nedenim bu değil yani başkası için tarz değiştirmiyorum bi ara zaten bi sempatim wardı ama insanıda etkiliyor tabi bulunduğu ortam sempati sewgiye dönünce işte böle oluyo nese çook tşk ediyorum yardımlarınız için

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    metallica dinle cok agır oldu baslangıc galiba şebo dinle çilekeş dinle dorian dinle vegaa dinle duman dinle dinlede dinleeee :)

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    zaten istesende artık metal dinliyemezsin..çünkü öncelikle müzik kulağı olması gerekiyo ki sen pop dinliyomuşsun..metal dinlemeni beklemiyorum zaten..
    rock müzik dinliyebilirsin ama pop-rock tarzı şeylerle başlaman gerek..
    mesela mor ve ötesi,teoman,şebnem fereh tarzı şeylerle başla..
    müzil kulağın yavaş uyavaş gelişicektir ve sadece tek bi grupta takılı kalma farklı tarzlar ve farklı gruplar dinle..
    kolay gelsin...

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deeppurple33
    deeppurple33's avatar
    Erkek
    deeppurple.sentenced.cradle of filth. manowar missfitt.vs vs

hard istiyosan dai cradle of filth dinlicen.2 saat dinle sokaga cık adam öldür .:):):)

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    ( dale gibi öğğğhphğ )

yane sen daleye popmu diosn..?? allahdan popdan rap e donmemişsin ucuz yırtdık :D sana yeni rock hayatında basarılar..

NesTo | same shit diffirent asshole
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitOW
    RitOW's avatar
    Erkek
    Rock dinlicem diye tutturuyosan bence Sebnem Ferahtan basla(son albümü en sert albümü) sonra da klasiklere gec pink floyd Led zeppelin olmadı bon jovi onlar hosuna giderse bence devam et dinlemeye en eskiler en iyilerdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ganymede
    Ganymede's avatar
    Erkek
    Ben Pink Floyd,Led Zeppelin,AC/DC,Deep Purple gibi grupları dinliyorum.Saf rock bunlar.Sana önerim de bunlar olacaktır.Hem çok ağır değiller,çabuk alışırsın hem de bunlar dünyanın en iyi grupları...

Sonra metale geçmek istersen Iron Maiden,Metallica,Megadeth,Motörhead,Slayer,Judas Priest vs.. bunlar iyidir.

Sonra extreme türler gelecek.Black Metal gibi(ben dinlemiyorum)Venom öncüsüdür black'in.Marduk,Dimmu Borgir,Gorgoroth,Mayhem vs...

Neyse uzar gider...
    Ama sana kesinlikle şunu söyleyeyim;Korn,Linkin Park,Placebo gibi salak,saçma grupları bi dinle.Babaları da dinle.Aradaki farkı çok çabuk anlayacaksın...

Umurumda değil mesafeler....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    Müzik ruhun gıdasıdır.Hangisi hoşuna giderse onu dinlersin. Ben rock dinleyecem, ben pop dinleyecem ne demek?

ismail yeka dinle. rock,rap,arabesk,pop hepsinin karışımı hem hoşunada gider ;)

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 4964 Toplam Mesaj: 40