Artık Yeter.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

oy oy oy ergen bunalımı ... 

lanet olsun kim bu insanlar , neden bu asık suratlar , adaletsiz bu dünya :P

herşeyin bir şeyi vardır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

bu sene neoldu arkadaş millete giden gidene senide kaybetmeyelim amk nedir bu  intahar havası arkadaş kendi hayatımdan örnek vereyim iki kere evlendim birkere boşandım bundanda boşanıcam sanırım ama zerre kadar kafama takmıyorum yol ver gitsin keyfine bak bu dünyaya birkere geliceksin onun içinde keyfini çıkar bırak başkaları üzülsün ben öyle yapıyorum en kötü şeyleri bile sıradanlaştırıyorum umruna alma yol ver gitsin bak örnek vereyim hemen bir iş yapıyorduk adam tek laf etti diye siktir ettim gitti ben dünyayı sallamıyorum dünya beni sallasın onun için sende kendine çeki düzen ver sonuçta ölücez birgün ama neden birazdaha bu dünyanın içine etmeyelim demi yazık etmeyin kendinize değmez.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

EcHoLL bunu yazdı:
    -----------------------------

bu sene neoldu arkadaş millete giden gidene senide kaybetmeyelim amk nedir bu  intahar havası arkadaş kendi hayatımdan örnek vereyim iki kere evlendim birkere boşandım bundanda boşanıcam sanırım ama zerre kadar kafama takmıyorum yol ver gitsin keyfine bak bu dünyaya birkere geliceksin onun içinde keyfini çıkar bırak başkaları üzülsün ben öyle yapıyorum en kötü şeyleri bile sıradanlaştırıyorum umruna alma yol ver gitsin bak örnek vereyim hemen bir iş yapıyorduk adam tek laf etti diye siktir ettim gitti ben dünyayı sallamıyorum dünya beni sallasın onun için sende kendine çeki düzen ver sonuçta ölücez birgün ama neden birazdaha bu dünyanın içine etmeyelim demi yazık etmeyin kendinize değmez.

Bazı şeyler insanın elinde olmuyor. Andrei'nin de öyle sanırım, benimki öyle mesela. İstesen de istemesen de düşünüyorsun işte...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

bende benim cektiklerime bir şey diyordum, ne hikayesi olanlar varmış meğer

hocam bence çözüm yeni kişiler tanımak, ondan uzak durmak, oyalıyıcı ve zor uğraşlar bulmak...

bnde zmanında kabul etmiyeceğini düşündüğüm için açılmamıştım ama iyi oldu sanırsam şuan bir hissim kalmadı, arkadaşta kalmadım ondan uzaklaşmalıyım dedim ve onla bi daha konuşmadım, zor oldu ama bi süre sonra unutuyorsun be hacım...

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

EcHoLL bunu yazdı:

hocam herkesin dertleri ayrı evet ama genelde ortak bir yere cıkıyor..

"kız kız kız" ..

kimseyle cıkmamama ragmen o kadar koyuyor ki kaale alınmamak.. 

simdi acı cekmeleri icin her seyi yapmaya hazırım.. 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

akşına bıraksana olanları ne kadar çok siklersen o kadar çok ...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

ArmadA bunu yazdı:

amk ben 8 senedir birine aşığım üstelik kız bunu bilmio :S ben bi koşu gidip intihar ediyim üstelik imkansız olduğunu bile bile aşık olmuşum :S

hocam kendine ben aptalım gerizekalıyım dicene. önce ben akılııyım de madem azın iyi laf yapar ben iyiyim de daha yaşın küçük madem daha nelerini görüceksin önce ÖZGÜVEN sahibi olmaya başla sonra gerisi kendiliğinden gelir hea o olurmuu bilmem ama kendi kendine yetmeye bak her şeyden kendine gel gülümsemeyi öğren önce...

hacı sen yine iyisin imkansız falan filan. Ben naapiim sevdiğim kızın manitası war ve bir senedir ayrılsınlar die yapmadıım şey kalmadı bırakmıo amk.. Bu gidişlede ayrılcak gibide görünmüyo. Dur hacı ben bi koşu intaar ediim bööle olmiicak :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

vay amk... 8 senedir aşık oldugum kızı en son 5 sene evvel görmüştüm... gecen sene facebookta karsılastım...  erkek arkadasıyla evlenme planları yapıyodu 20 yasında... ben hergün yatarken abartısız onu düşünürken o baskasıyla :(  üstelik ona aşık oldugumu biliyo, ben hiç söylemedim ama eminim biliyo. 

Ulan bu aşk imkansız ben ne yapayım söyleyin. bunca derdin arasında bide aşk acısı var a.q

Unutmaya calısıyorum unutamıyorum 8 senedir unutamadım... 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swastika
    swastika's avatar
    Erkek

Andrei kardes,

bir kizin üstüne cok düsersen degerden kaybedersin unutma bunu. ters davranacanki itibar göresin.  hic yüz verme bide öyle dene.....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

swastika bunu yazdı:

Andrei kardes,

bir kizin üstüne cok düsersen degerden kaybedersin unutma bunu. ters davranacanki itibar göresin.  hic yüz verme bide öyle dene.....

Bu durumda işe yarayacağını sanmam çünkü kız zaten başkasını seviyor. Yani bizim eleman hiç ilgi göstermese de, kızın "aa nerde bu çocuk" diyeceğini sanmıyorum :/ Çünkü zaten başkasını seviyor.

Toplam Hit: 11587 Toplam Mesaj: 73