Artık Yeter.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wking bunu yazdı:
    -----------------------------

swastika bunu yazdı:

Andrei kardes,

bir kizin üstüne cok düsersen degerden kaybedersin unutma bunu. ters davranacanki itibar göresin.  hic yüz verme bide öyle dene.....

Bu durumda işe yarayacağını sanmam çünkü kız zaten başkasını seviyor. Yani bizim eleman hiç ilgi göstermese de, kızın "aa nerde bu çocuk" diyeceğini sanmıyorum :/ Çünkü zaten başkasını seviyor.

aynen öyle. balo cıkısı cocugu öpebilecek birilerini arıyorum simdi bursadan..

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swastika
    swastika's avatar
    Erkek

wking bunu yazdı:

swastika bunu yazdı:

Andrei kardes,

bir kizin üstüne cok düsersen degerden kaybedersin unutma bunu. ters davranacanki itibar göresin.  hic yüz verme bide öyle dene.....

Bu durumda işe yarayacağını sanmam çünkü kız zaten başkasını seviyor. Yani bizim eleman hiç ilgi göstermese de, kızın "aa nerde bu çocuk" diyeceğini sanmıyorum :/ Çünkü zaten başkasını seviyor.

baskasini seviorsa eger ýolu acik olsun. basini agritmaya degmez be kocum.

Toplam Hit: 11607 Toplam Mesaj: 73