folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Aselsanda Bir Mühendisi Daha Kaybettik

Aselsanda Bir Mühendisi Daha Kaybettik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    saqeslanger bunu yazdı

http://c1301.hizliresim.com/15/t/jc5td.png

yorumlara ayrı bakıyorum 1 milyon kişili Atatürk sayfasında ölmeseydi ne yapacaktı yazılıp arkasındaki linkte bu konuda hiç bilgi olmamasına ayrı bakıyorum.hit alsın yeter yani

kardeş bu mesajın banamı bilmiyorum ama aselsanın türkiyenin arka bahçesi olduğunu biliyorum ve kaldıki oraa herkes seçilmiyor ve herkes giremiyor bu yeter de artar bile foruma konu açmaya

İts My Life. NOW or NEVER
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

değerli mürid kardeşlerim ve abilerim değerli bir abiden aldığım bir bilgiye göre kaza ihtimali çok yüksek gelecek hafta içi belli olur kazamı suikastmı diye

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

değerli mürid kardeşlerim ve abilerim değerli bir abiden aldığım bir bilgiye göre kaza ihtimali çok yüksek gelecek hafta içi belli olur kazamı suikastmı diye

kurtlar vadisi dündü:S buda özetimi...

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

kurtlar vadisi dündü:S buda özetimi...

ortak oraadn çalışan bir abi söyledi şimdi bana

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı
    saqeslanger bunu yazdı

http://c1301.hizliresim.com/15/t/jc5td.png

yorumlara ayrı bakıyorum 1 milyon kişili Atatürk sayfasında ölmeseydi ne yapacaktı yazılıp arkasındaki linkte bu konuda hiç bilgi olmamasına ayrı bakıyorum.hit alsın yeter yani

kardeş bu mesajın banamı bilmiyorum ama aselsanın türkiyenin arka bahçesi olduğunu biliyorum ve kaldıki oraa herkes seçilmiyor ve herkes giremiyor bu yeter de artar bile foruma konu açmaya

ne alakası var la :S sdkf nasıl giremiyor edemiyor bizim sitede sırf 3 tane mühendis çalısıyor aselsanda 2 tanesi antepte havalanı yapıyolardı :D

"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin.

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

ASELSAN Akyurt Tesisleri’nde mikroelektronik güdüm ve elektro-optik grubu projelerde çalışan Hakan Öksüz (42), geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22447130.asp

allah rahmet eylesin. bu kadar kolay işte adam harcamak amkodumun ülkesinde! anasını avradını neyse ya..

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek

norveç vatandaşı olmak için ne yapmak gerekiyor..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

Bu olay hakkında bilgim yok ama tüm bu olanlar ülkeye zarar veriyor. Benim kuzen daha önceki ölümlerden önce aselsanda çalışacaktı ama ölümler sonrası fikrini değiştirdi şimdi yurt dışında Boing'de kariyer yapıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Kafa hangi kafa bilmiyorum da; cehalet mutluluktur sözüyle alakalı olsa gerek...

Kimse oturduğu yerden suikast yada normal ölüm diyemez. Arkaplanını bilmiyoruz. 

Fakat; "nolcak onlarda insan , ölürler" şeklinde yorum yapmakta bir garip. Aynı düşünce tarzının, lüzumsuz iken gönderildiği yerde ölen insanlara ve askerlerede "nolcak insan, ölür" şeklinde yorum yapacağını düşünüyorum.

İşin enteresan kısmı, olayın ölümün var olup olmaması ile alakası yok. Bu sonuca nereden varmışlar ??? Ölümü herkes kabul ediyor. Sorun, ölüm şeklidir. Nasıl öldüğüdür. 

1 değil, 2 değil... Aselsan çalışanları sürekli "kaza" yaparak "ölüyor" ise; ve ölenlerin bir çoğu sağlam projelerde kilit noktalardaki adamlar ise , insanın aklına başka birşey geliyor.

Ya Aselsan'a seçilen adamlar; Türkiye'nin en cenabet kişileri , ya da ölümlerde bi iş var...

Adam ne olacak ölür, oda insan demiş... Yok amk biz onları yarı ölümsüz Arwen sanıyorduk. Sağolun aydınlattığınız için.

Toplam Hit: 5126 Toplam Mesaj: 43