folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Asker Kaçaklarının Ödeyeceği Ceza

Asker Kaçaklarının Ödeyeceği Ceza

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yaaaa biliyorsunuz şahinlerle doğanlarla lise önünde egsoz patlatmayı 

hadi bakalım muayeneye :D

benmi yapayım .?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sayqo
    sayqo's avatar
    Erkek

ulan kafamı allak bullak ettiler.. 2006 yılında kalpten ufak bi rahatsızlık geçirdim üniden sonra gittim tecile geçirdinmı hastalık dediler geçirdik dedik askeri hastanedir, heyettir derken karar erteleme verdiler kasım 2012de yine gel dediler gitmedim, şimdi tekrar heyet.. ulan sınavlara hazırlanıyorum, kpss A dır bilmem nedir, 5 ay bile demek benim için ölüm demek yapmayacaz demedik ki lan durun bi hayatımızı yola sokalım artık. şimdide kaçak olduk. bi bu eksikti. adaletine yandıgımın dünyası, sanki askerlik bitince hoop al sana iş diyecekler. temmuz ayında sınavım var mülakatlar sınavlar. hangi arada derede teslim olayım. yok abi illa nefret ettirecekler. 

Dostum! Ölmek değil mesele: Gömmüyorlar beni. Sorun,toprağa girememekte!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sinerji61
    Sinerji61's avatar
    Erkek

beyler gbt girdiginizde direk alıp götürüyorlarmı? varmı başına gelen yada bilen :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sinerji61
    Sinerji61's avatar
    Erkek
    Sinerji61 bunu yazdı

beyler gbt girdiginizde direk alıp götürüyorlarmı? varmı başına gelen yada bilen :)

kimseden bir yanıt yok mu ? korka korka gezmek istemiyorum :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Sinerji61 bunu yazdı
    Sinerji61 bunu yazdı

yok hacı hangi devirde yaşıyoz alıp gidecekler. en fazla ceza yazar muayeneye götürüp sonraki celpte yollarlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Askeriye şöyle böyle diye atıp tutanların %90 o askerlik yapmamış elemanlardır garanti :)

Yazılanları okuyorumda hayır ben Küba'da filanmı yaptım askerliği tsk da değilmiydim :)

ben niye hiç görmedim asker karısına hizmet eden asker :) yok köpek gezdirenmiş vs vs 

çayını demliyeceksin tabi evinde misafirine çay ikram etmiyor musun sivildede çaycılık yapan adam çay Ocağı'na bakıyor ayrıca çaycılık yapmak için can atan onca asker var ki çaycılık on numaradır yatarsın :) 

Benim kışlamda binbaşının oğlu erle tartışıyor emir verir gibi konuşuyor

binbaşı o askerin gözü önünde kendi oğlunu tokatlıyor.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

ulan benim tecilin bitmesine de az kaldı gidiyimde aöf yi kasayım azıcık :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sinerji61
    Sinerji61's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Sinerji61 bunu yazdı
    Sinerji61 bunu yazdı

yok hacı hangi devirde yaşıyoz alıp gidecekler. en fazla ceza yazar muayeneye götürüp sonraki celpte yollarlar.

:) iyimiş hacı belki başına gelen biri vardır yada konuya vaakıf biri vardır bizide aydınlatır

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    Sinerji61 bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    Sinerji61 bunu yazdı
    Sinerji61 bunu yazdı

:) iyimiş hacı belki başına gelen biri vardır yada konuya vaakıf biri vardır bizide aydınlatır

eskiden çıkmıodu şimdi çıkıo. hocam adamı alıp bi giderler dediğine pişman olun snra :D

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sinerji61
    Sinerji61's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı
    Sinerji61 bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    Sinerji61 bunu yazdı
    Sinerji61 bunu yazdı

eskiden çıkmıodu şimdi çıkıo. hocam adamı alıp bi giderler dediğine pişman olun snra :D

hocam apar toparda götürmezler galiba :) hemen gel gel de demezler diye tahmin ediyorum :)

Toplam Hit: 6032 Toplam Mesaj: 61