Askerlerin! Pkk İle Vedalaşması! :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

yok abi yalan bu :|

silah zoruyla çektirilmiş olabilir,

Türk ordusundaki hainler olabilir, o çatışma zamanında kendi istekleriyle pkk kamplarına gitmiş olabilirler

hatırlarsanız o 12 askerimizi şehit verdigimiz zamanda işin içinde bi bokluk vardı, 

şimdide var bi bokluk bu olayda 

çocuktum,büyüdüm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    dikkat ederseniz turk askerleri gulmuyor sadece pkk lilar guluyor reklam laf.bu oyuna gelmeyin olm 8 kisi ne yani onlarami gecicek bide esaret altindalar.yuzleri gulmuyor bile oyun olarak hazirlanmis resimde bile gulmuyor.pkk lilarda aslan gibi askerleri gorunce yuzleri gulmustur kaltaklarin baksana nasi gulumsuyolar dagda aslan gibi adami nerde bulucaklar.bu oyuna gelmeyin NE MUTLU TURKUM DIYENE

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    Ya bu askerlerın anasını babasını hıc gormedım ben Tvlerde De yansımadı her halde ve askerlerın goruntulerı sankı bozuk bı ezber Sezintisi aldım ..

....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

arkadaşlar çok büyük para vaad ederek bunları kandırmış olabilirler, ailelerininde bilgisi olabilir.

acaba sizin çevrenizde olsalardı nasıl bakardınız ne derdiniz bunlara,

korkak mı?, vatan haini mi, yoksa oturup pkk nasıl yaşıyor onu mu tartışırdınız,

yoksa sadece gözlerine mi bakardınız. acaba ne yapacaklar bundan sonraki hayatlarında.

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

youmsuz..bunun altndan çok ey çıkar o yuzden yorum yapmayacam.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    hasbin allaa :@

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Ya inanın benim aklimdan geciriyordum kelmelere dkmemiyordum coook ağır bir itham olurdu amm birşeyi anladımki bu videoları izledikten sora hakikaten düşüncelerimde haklı olduğumu anladım ama bu beni çok üzdü.Bu konuşmaları yapacaklarına öl....lr....i belki daha hayırlı oldrdu.Ama aileleri için sevindirici tabii o başka.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Valla bilemeyecem bende bi bok anlamadım bu işten. :(

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolalper
    coolalper's avatar
    Erkek

TSK nın açıklamalarını merakla bekliyorum, bakalım bunları nasıl yorumlayacaklar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarninG_ErroR
    WarninG_ErroR's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Soysuz KöpekLer...Kendi kafaLarına sıkmamışLarsa ..bunLarın a.q ßen...ßi de tesLim oLmuşLar utanmadan söyLüyorLar..ŞerefinizLe öLseydiniz !..Yazık Yazıkk !...Esir de oLsa zorLa da oLsa ... ßunLarı söyLeyenin TÜRK'lüğüne inanmam !

helikopter kiralayıp norveçli üstsüzleri görsel taciz edesim var.
Toplam Hit: 7215 Toplam Mesaj: 51