Askerlerin! Pkk İle Vedalaşması! :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

yaw arkadaş onu bunu bırak bi insan sılah arkadaşlarının şehid oluşunu ve bi kısmınında yaralandını görüp nasıl teslim olabilir hadi bi türlü ellerine düştün, be adam nasıl o katil sürüsüyle güle oynaya poz veriyon! hem de apo piçinin posterleri olan bi yerde! bunları adam akıllı sorgulayıp icabına bakma lazım! biz yine sırtımızdan vurulduk! biz hep böle içerden köstek yedikçe böle dünyaya rezil olmaya devam edecez! kesinlikle bu olayın faturası çok ağır kesilmeli! hem tabi buna dtpli piçleride eklemek lazım!

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

Karın çoluğun çocuğun anan baban bakacak ailen varsa onun sorumlulukları varsa. nası olacak o iş.

senin orda ölmenin onlara ne faydası olacak. Bugun elini sık o piçlerin yarın vur arkasından pezevenklere. okadar abartılacak bir durum değil. 

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Amuna kodumun cocuklari ellerini sıkmak ve sohbet etmek icinmi kacirdiniz askerleri ?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

Amuna kodumun cocuklari ellerini sıkmak ve sohbet etmek icinmi kacirdiniz askerleri ?

yoo. tüm dünyaya tsk nın haketmediği seviyeyi göstermek için yaptılar.

ben askerlerin esirlikten kurtulmasına sevinmiyorum bileeeee....aylar önce planlanmış bir iş.

edit: 87 li denizli memleketinden olan hariç hepsi g.doğulu ne kadar rahatlar. sanki pkk lı olmak istercesine görüntü vermişler.zorlada olsa yapılmaz bu tavır.

dağlıcada 12 asker ölmüşken bunların esir düşmesi ve rahat tavır sergilemesi vatan hainliğidir. ülkemizi küçük düşürmüştür. askeri yargıda en ağır şekilde yargılanmaları gerekir. ölüm korkusu ile yaşasan bile. o anda kameranın karşısına geçer kırardım kamerayı ve orda şehit olurdum. söylemesi kolay gelsede bunu yapardım ve oyunlarını bozardım. hangi yüzle yaşayacaklar merak ediyorum. atalarımız esir düşmemiş. 15 yaşında bile.ya gerekirse kurşunu kafana sık ama rehin düşme olay bu.

lanet olsun onlaraki Türk Milletini rezil ettirdiler. şehit askerler ölümü düşünmedi mi? bunlara noluyoda kancık gibi esir düştüler. hiç eğitim almamışmı komutandan. esir düşmeyeceksiniz diye. o anda şehadet şerbeti içmek varken kancık köpek gibi kaçtınız pkk lılara isteye isteye. türk askeri olduklarına inanmıyorum.

bana deselerki 12 askerinizi şehit ettim el sıkış benle deseler öldürürüm kendimi yinede elimi sıkmam pisliklerle.

galiba 6 asker dtp gençlik kolları üyesi 2 sini bilmiyorum. bu işin altında bir iş var 8i özel mi rehin oluyor. nasıl oluyorda aklıma mukayet olayım ya ..

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Bunların hiç biri adam değil hepsi köstebek 12 şehit verildi bir sürü asker yaralandı ama bunların burnu bile kanamadan esir düştü üstünede ayrılırken tokalaştılar onların elini sıkıp arkadaş gibi ayrıldılar. Askerlik yapan müridler bilir düşman şiddetli çatışmaların sürdüğü anlarda nasıl senin siperine kadar gelip seni esir alır akıl almaz bir şey bu vatan bize emanet edildi biz emanetimizin paha biçilmez değerini biliyoruz bilmeyenlerde ya öğrenir ya geberir yada defolup gider

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

yaw insan psikolojisi çok başka bişeydir.

orhan abim ne güzel söylemiş.

o kamuflajı giyip eline tüfeği aldın mı aslan olursun ama cephanen azalıp destek geciktikten sonra hayatını neden orda olduğunu sorgulamaya başlarsın.

geride bırakacaklarını,ardından ağlayacakları,yüreğine ateş düşecekleri düşünmeye başlarsın,savaşamazsın.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

dayı sana hiç küfür yakışmıyo ben ederim senin yerine :)

Şöyle bir durum var kürtçe konuşanları ellemiyorlarmışmışmış 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    Catısma sırasında destek gormessenız ve kısır bır dongude catısmaya devam edıyorsanız cephanenızde bıtmek uzere ıse PKK sıze teslım ol cagırsı yapar bazen abrtırlar sızle alıp veremedıgımız yok komutanınızı verın gıdeın derler . sen canınını dısıne takıp catıssırken destek görmessen en sevdıgın yanı vatanın tarafından satıldıgın hisiyatına kapılırsın ve kendını sorgulamaya baslarsın benım ne ısım var burda dercesıne . fakat o pisikolojide bunları bır tarafa atıp ölümüne savaşa devam edersın bun pısıkolojılerı yasayan bırı olarak soyluyorum . eger bu askerler köstebek ve haın olsalardı PKK bu goruntulerı şüphe cekmesın dıye yayınlamazdı yanı kendı adamlarını bu tepkının ortasına atmazdı . zaten askerlerın cogunlugu kürt satılmış pisikolojisinde konusmuslar bır kızgınlıkları var her hallerınden bellı  ve korkaklar bız burda sadece korkaklıklarını elestırebılırız ortada bır haınlık gormuyorum ben

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishmydonoz
    turkishmydonoz's avatar
    Erkek
    bu olay oldugunda bilecikde askeri görevimi yapmaktaydım.subay astsubay komutanlarımızın söyledikleri şunlardı bir askerde silahdaki şarjörle birlikte 120 adet mermi olur dedi.bir tane bile sıkmamışlar dedi.ayrıca 12 tane şehit kardeşimizide 6 adet korucu şerefsizi ispiyon etmiş telefon ederek gelin şurdalar burdalar die.ve milli gazetenin dediğine göre askerlerden birisi dtp li vekilin yeğeni haberi var.yani olay bundan ibaret orda pkk lı askerimiz olduguna inanıyorum ( 8 kişinin içinde ) birde bize söylenen şey orda esir olacagınıza ölün aslanlar gibi...

La vittoria sara nostra !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    olay tamamen organizasyonlu bi durum. Anlamadığımız sır sorular; Neden dtp gönderildi? Dtplileri kim gönderdi? Ne sıfatla 3 salak bilmedikleri bi yere gittiler? Bizi mi temsil ettiler lan bu 3 salak milletvekilleri :)
Toplam Hit: 7214 Toplam Mesaj: 51