folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Astral Projection Yada Başka Bir Şey?

Astral Projection Yada Başka Bir Şey?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Bu aralar sıkıntılarım var kız meselesi vs. özel konuları anlatmak istemiyorum ancak ruh halim iyi değil hayattan kopmuş gibiyim hatta koptum. Bir kız için değmez vs. gibi şeyler söylemeyin yaşamadan bilinmez zaten konumuz bu değil.

Dün gece yatağa yattım fakat bir türlü uyuyamıyorum sanki bişey üstüme oturuyor bir baskı hissediyorum üzerimde madden ve manen uyanık olduğumu düşünüyorum sonra kalkayım biraz dolaşayım diyorum kalkamıyorum bir türlü konuşamıyorumda biraz zorladıktan sonra uyanıyorum aniden, birkaç defa daha tekrarlandı böyle. Daha önce de stresli günlerde yaşamıştım buna benzer bişey, fakat dün farklı olan şey.

Yukarıdaki olay tekrarladığında kendimi uyanık sanıp kendimi çok zorladım ve yavaş yavaş doğrulduğumu hissettim yataktan çıkmadan olduğum yerde dizlerim üstünde elimle ışığa yöneldim (Işığı açmadım vazgeçtim bir anda) sonra kafamı çevirdiğimde kendimi gördüm bir anda şok oldum fakat hala bilincim yerinde ne yapıcağım derken (Bilincim yerinde tabi o anda burdaki Astral Projection konuları aklımdan geçti birden) olduğum gibi kendi bedenimin üzerine uzandım yavaş yavaş kendime geldiğimi hissettim ve uyandım, çok sakindim biraz susamıştım ama su almaya üşendim ve tekrar yattım.

Bunların bir açıklamasını yapıcak yada en azından tahmin yürütecek arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var, dün gece bana olanlar neydi ? İlk bölümü daha önce yaşamıştım hatta bir ara baya sık oluyordu ama son yaşadığım korkuttu beni açıkçası sanki ruhumun bedenimden ayrıldığını hissettim.

Saygılar...

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jetlag
    jetlag's avatar
    Erkek

profil resminden belli ne oldugu içkiyi fazla kacırmışsın :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

ambient bunu yazdı:
    -----------------------------

profil resminden belli ne oldugu içkiyi fazla kacırmışsın :)

Alkol aldığım kısmı atlamışım fakat alkolle alakası olmadığına eminim tamamen kendimdeydim ve herşeyi harfiyen hatırlıyorum. Alkol ile ilgili en ufak bir şüphem olsa burda paylaşmazdım konuyu. Ciddi anlamda ne olduğunu öğrenmek istiyorum.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

ilk bölümün aynısı geçem gün banada oldu :F
    görüyosun ama gözlerin kapalaı hareket etmek istiyosun edemiyosun ,
    büyük bi ihtimalle rüya.

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı olsun astral projection un ilk safhaını yaşamışsın. Umarım devamını istemezsin :)

İndia İndia !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

bloodmage bunu yazdı:

Hocam hayırlı olsun astral projection un ilk safhaını yaşamışsın. Umarım devamını istemezsin :)

Dediğim gibi burdaki Astral konuları aklıma geldi birden devam edebileceğimi hissettim fakat geri dönemem tam bilgim yok diye tırstım farklı bir şeydi sanki hafiflemiş yada raqhatlamış hissettim bir an için. İsteyerek yada planlı yaptığım bişey değildi nasıl oldu anlamadım üstümdeki baskıdan kurtulayım uyanayım dedim çünki ilk kısımda da bilincim yerinde ama uyanamıyorum birden zorlayınca oldu sanırım tam anlam veremedim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Hacı aynısı sarhoş oldugumda banada oluyor hatta bütün geceyi uyanık geçirdiğimi zannettiğim oldu :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

e2 bunu yazdı:

Hacı aynısı sarhoş oldugumda banada oluyor hatta bütün geceyi uyanık geçirdiğimi zannettiğim oldu :)

Ben en sarhoş olduğum yada çakırkeyf olduğum zamanlarda bile kafayı yastığa koyduğum anda deliksiz uyurum genelde, dediğim gibi bunun alkolle ilgisi yok.

Edit: Genelde değil istinasız olucak dün geceye kadar...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

astrale çıkmışın hacı olay bu :D dolaşsaydın az keşke

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

ilkin halk arasinda al basmis seni.

sonrasinda fazla basmis olacak ki canini cikarmis.

hocam yanlis anlama ama hangi sarhosa sorarsan sor ayik oldugunu iddaa eder iste sarhosluk budur.

ha bilincin yerindeyse gercekten bi daha yasarsan korkma takil biraz farkli boyutlarda totem motem al yanina ama sonra neresi gercek neresi sahte anlayamazsin uyandiginda. 21. yy olmus hala bi astrale cikamamis insanlar var benim gibi:)

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:

ilkin halk arasinda al basmis seni.

sonrasinda fazla basmis olacak ki canini cikarmis.

hocam yanlis anlama ama hangi sarhosa sorarsan sor ayik oldugunu iddaa eder iste sarhosluk budur.

ha bilincin yerindeyse gercekten bi daha yasarsan korkma takil biraz farkli boyutlarda totem motem al yanina ama sonra neresi gercek neresi sahte anlayamazsin uyandiginda. 21. yy olmus hala bi astrale cikamamis insanlar var benim gibi:)

:) Hacı ben 17 yaşında çocuk değilim sarhoş olup olmadığımı biliyorum en ufak bir şüphem olsa bu konunun peşine düşmezdim bilincim yerindeydi diyorum burdaki astral konuları aklımdan geçti diyorum. Peşinde olduğum şey bunun neden olduğu ? İ;stediğimde böyle birşeyi yapabilirmiyim? Sınırları nelerdir?Nelerle karşılaşabilirim vs. bunların cevaplarını bulmak.

Toplam Hit: 2278 Toplam Mesaj: 15