folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Astral Projection Yada Başka Bir Şey?

Astral Projection Yada Başka Bir Şey?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

3 gün önceki bir tecrübemi yine bu altında yazmak istiyorum  tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Yine bir karabasan durumundan sonra (Bu sefer panik yapmadım) sakin bir şekilde doğruldum ve ayağa kalktım odanın kapısı kapalıydı koridora geçerken biraz karıncalanma falan gibi bişey hissettim sonra ne yapabilirim derken evin önünde buluverdim kendimi bir yer düşündüm gitmek istediğim fakat daha önce hiç görmediğim bir yerde buldum kendimi (Birden bire ışınlanmış gibi) bir stat vardı yakınlarında da bir eczane gibi bişey gördüm tertemiz yol boyu ağaç dikili bir caddeydi. Tabelaları okudum neresi olduğu aklımdaydı kendime geldiğinde fakat kendimi çok yorgun hissediyordum sabah yazarım dedim bir yere fakat sonradan hatırlayamadım.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

yaşadığın bana göre Astral Seyehat ama Lucid de olabilir. biraz daha ayrıntı ver mesela. herşey olduğu gibimiydi, günlük hayattaki evin, eşyaların falan mıydı? yoksa hayali mi? yani senin kontrolundemiydi?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

RotKerim bunu yazdı:
    -----------------------------

yaşadığın bana göre Astral Seyehat ama Lucid de olabilir. biraz daha ayrıntı ver mesela. herşey olduğu gibimiydi, günlük hayattaki evin, eşyaların falan mıydı? yoksa hayali mi? yani senin kontrolundemiydi?

-----------------------------

Biraz odada bekledim ne olduğunu ne yapmam gerektiğini düşünene kadar, kendimi yatar vaziyette görebiliyordum oda olduğu gibiydi, sonra kapıyı açmayı bile denemeden içinden geçebilecekmiyim diye denedim ve geçtim fakat bir karıncalanma hissettim üzerimde, koridordayken dışarı çıksam mı diye düşünürken kendimi birden dış kapının önünde buldum kendi arabam ve dayımınki ay yerlerindeydi gitmeyi istediğim yere gidemedim, gideceğim yeri düşünürken birden kendimi daha önce hiç görmediğim bir yerde buldum işte.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek

banada sıkca olur böyle şeyler uyurken kolun bacağın biyerin uyuşunca oluyo en azından bende öyle

edit

ruh seyahati olayından dolayı uyuşmalar oluyomuş :S tırstım şimdi bunun bi zararı filan varmı acaba 

Toplam Hit: 2289 Toplam Mesaj: 15