folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Asus - Hp - Monster Oyun Bilgisayarı Tercihi?

Asus - Hp - Monster Oyun Bilgisayarı Tercihi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

+1

Yazılan laptoplar arasında 1050ti ekran kartı sadece hp de var ama insanlar ısınır korkusu ile hp alma yazmışlar. Eskisi kadar ısınmadığından bahsediliyor birçok yerde.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

yeni konu acmyiim. daha yeni dell 7577 aldim hb'dan ama windows 10 kurduktan sonra (normalde freedos) login olunca veya olduktan x dk sonra ekran bi anda karariyor veya yanip yanip sonuyor bozuluyor vs ve donuyor laptop o sekilde. restart atmadan duzelmiyor. hb'ya yazdim iade etmeyi dusunuyorum. sorun ne olabilir sizce ?

Driver ları kendi sitesinden mi indirdin kurdun yoksa dışardan drv pack solution tarzı programla mı? Driverlarda problem olabilir. Flash disk e linux yazdır boot et kullan bakalım yine X dakika sonra aynı problemler çıkacak mı. Çıkarsa iade çıkmaz ise temiz kurulum doğru driverlar pompala devam.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek
    FeRoCi bunu yazdı

1-  Asus GL553VD CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB RAM-1TB+128GB SSD-15.6"-GTX1050 4GB-W10

2- OMEN HP 15-CE008NT CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-1TB+128SSD-15.6-GTX1050 Tİ 4GB-W10

3-ABRA A7 V7.1 17.3" GAMING LAPTOP

Bu üçü arasında kararsız kaldım.. sizce tercihim ne olmalı? Tecrubeleriniz varmi bu modellerle ilgili?

oyun oynayıp ne yapcan otur evinde :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    kajmerpac bunu yazdı
    FeRoCi bunu yazdı

1-  Asus GL553VD CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB RAM-1TB+128GB SSD-15.6"-GTX1050 4GB-W10

2- OMEN HP 15-CE008NT CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-1TB+128SSD-15.6-GTX1050 Tİ 4GB-W10

Bu üçü arasında kararsız kaldım.. sizce tercihim ne olmalı? Tecrubeleriniz varmi bu modellerle ilgili?

Evde otururken oynayacagım işte ☺

Bu arada konuyuda gündeme taşıyalım tekrardan..

Oyuncu arkadaşların tavsiyesini dikkate alacagim.. 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    FeRoCi bunu yazdı
    kajmerpac bunu yazdı
    FeRoCi bunu yazdı

Evde otururken oynayacagım işte ☺

Bu arada konuyuda gündeme taşıyalım tekrardan..

Oyuncu arkadaşların tavsiyesini dikkate alacagim.. 

Hocam neden laptop ? Toplama kasa dizelim mis gibi... Ekran küçük bilmem ne zevk vermez bence.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

HP alma diyenler omen serisini kullanmışlar mı acaba daha önce. 

Omen serisi tamamen farklı. HP'nin premium cihazı. Ayrıca eski çalışmayan pavilion cihaz serisi bulursanız para iadesi alma şansınız dar var.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Mx150 ekran karti nasildir ne icindir ? Cizim icin uygun mudur i7 8550u islemci ve 12 gb ram ile ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

asus'un rog serileri çok iyidir hocam !..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

aman monster'den uzak dur hocam bende 10k tl lik bi masaüstü veya laptop bakıyordum, msi monster, alienware, asus rog arasında gidip geldim bi ara masaüstü toplayacaktım ekran kartları aldı başını gitti.Bi' gün arkadaş aradı dedi monster aldım çok kasıyor ısınıyor vs dedim ara konuş monster ile ilk başta işletim sistemi sorunlu olduğu söylenmiş driverler eksik vs sonra temiz bir kurulum yapılıp denendi ve ısınma kasma sorunu geçmedi 14 gün koşulsuz şartsız iade olduğu için iade edip 1 hafta içinde parasını aldı.Zaten monster kasası dandik tofaş arabaya ferrari motoru takılmış gibi.Şuan msi aldı arkadaş ve 0 sorun.

Ignorance is bliss.
Toplam Hit: 3787 Toplam Mesaj: 29
asus hp monster oyun bilgisayarı