folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Asus - Hp - Monster Oyun Bilgisayarı Tercihi?

Asus - Hp - Monster Oyun Bilgisayarı Tercihi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

aman monster'den uzak dur hocam bende 10k tl lik bi masaüstü veya laptop bakıyordum, msi monster, alienware, asus rog arasında gidip geldim bi ara masaüstü toplayacaktım ekran kartları aldı başını gitti.Bi' gün arkadaş aradı dedi monster aldım çok kasıyor ısınıyor vs dedim ara konuş monster ile ilk başta işletim sistemi sorunlu olduğu söylenmiş driverler eksik vs sonra temiz bir kurulum yapılıp denendi ve ısınma kasma sorunu geçmedi 14 gün koşulsuz şartsız iade olduğu için iade edip 1 hafta içinde parasını aldı.Zaten monster kasası dandik tofaş arabaya ferrari motoru takılmış gibi.Şuan msi aldı arkadaş ve 0 sorun.

Bu anlattığın monsterın kötü olduğunu göstermiyor iyi olduğunu gösteriyor. MSI da sıkıntı yaşasaydın paranı alamayacaktın muhtemelen.

Her türlü monster derim. Oyuncu bilgisayarında kasa değil içi önemli. Dizüstü oyuncu bilgisayarı olmaz ama illa olacaksa her fiyat sekmentinde monster bir tık yukarıdadır. Teknik servisi Türkiye'ye fazladır.

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

aman monster'den uzak dur hocam bende 10k tl lik bi masaüstü veya laptop bakıyordum, msi monster, alienware, asus rog arasında gidip geldim bi ara masaüstü toplayacaktım ekran kartları aldı başını gitti.Bi' gün arkadaş aradı dedi monster aldım çok kasıyor ısınıyor vs dedim ara konuş monster ile ilk başta işletim sistemi sorunlu olduğu söylenmiş driverler eksik vs sonra temiz bir kurulum yapılıp denendi ve ısınma kasma sorunu geçmedi 14 gün koşulsuz şartsız iade olduğu için iade edip 1 hafta içinde parasını aldı.Zaten monster kasası dandik tofaş arabaya ferrari motoru takılmış gibi.Şuan msi aldı arkadaş ve 0 sorun.

Bu anlattığın monsterın kötü olduğunu göstermiyor iyi olduğunu gösteriyor. MSI da sıkıntı yaşasaydın paranı alamayacaktın muhtemelen.

Her türlü monster derim. Oyuncu bilgisayarında kasa değil içi önemli. Dizüstü oyuncu bilgisayarı olmaz ama illa olacaksa her fiyat sekmentinde monster bir tık yukarıdadır. Teknik servisi Türkiye'ye fazladır.

0 km alınan bir laptopun aynı gün bozulup veya ( zaten bozuktu)  , 14 gün koşulsuz şartsız iade etmesinden mi çıkarttın hoca ? (monsterin iyi olduğunu )

Şimdi bu iade alınan laptop ne olacak ? tamir edilip başka müşterilere 0 diye mi satılacak ? Çünkü kozmatik olarak hala ilk günkü gibi ?

Bi' de benim anlamadığım monster'a gittiğinizde hemen laptopu alamıyorsunuz yani parayı veriyorsunuz akşam 5 gibi alın deniyor size sebebi nedir? kendileri elle mi yapıyor bu laptopu anlamadım gitti :D 

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Schwarz bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

0 km alınan bir laptopun aynı gün bozulup veya ( zaten bozuktu)  , 14 gün koşulsuz şartsız iade etmesinden mi çıkarttın hoca ? (monsterin iyi olduğunu )

Şimdi bu iade alınan laptop ne olacak ? tamir edilip başka müşterilere 0 diye mi satılacak ? Çünkü kozmatik olarak hala ilk günkü gibi ?

Bi' de benim anlamadığım monster'a gittiğinizde hemen laptopu alamıyorsunuz yani parayı veriyorsunuz akşam 5 gibi alın deniyor size sebebi nedir? kendileri elle mi yapıyor bu laptopu anlamadım gitti :D 

ben parayı verdiğim anda teslim ettiler, arkadaşınkini bir hafta sonra verdiler, stok miktarına göre değişebiliyor teslimat hede hödösü de adamlar aldıktan sonra inanılmaz ilgileniyorlar, arada sırada arayıp herhangi bir sıkıntınız var mıdır varsa hemen yardımcı olabiliriz falan diye soruyorlar. servisleri de epey iyi, zaten bol miktarda beleş bakımları falan da var. üstüne ben tulpar t7 kasası kullanıyorum 17 inç ekranı var ve kasası da hiç fena değil, herhangi bir yerde pcyi çıkartınca gözler bi bana dönüyor falan o ne diye :))

e hocam iphone da refurbished telefonları sıfır telefon diye yolluyor millete, millette ekranda jelatin görünce sıfır telefon yolladılar yupoii hebele höböle seviniyor :) bakarlar sorunu ne diye, değiştirir yollarlar napacak herifler çöpe mi atacak?

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Hocam evet el yapımı. Kasayı işlemci bilmem nesini birleştiriyorlar. Al sana monster diyorlar. Bu yüzden herşeyin abartı halini koyuyorlar. Bunun dışında yapıp satma muhabbetine girmişsin de diğer açıdan hiç düşünmüyorsun, MSI da kutuyu açtığın andan itibaren kullanılmış olmuyor mu? Aynı sorun olsa kendine nasıl muhatap bulabilecektin? (Kendi servisi mi aracı mı) Diyelim buldun geri iade alırlar mıydı? (Kolay yoldan, mahkeme vs uğraşmadan)

Fiyat olarak da bakabilirsiniz aynı fiyata daha abartı donanımlar sadece monsterdadır.

Ama zaten boşa tartışıyoruz laptoptan oyuncu bilgisayarı ol-maz :)

iyibu! yeniden..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Hocam seçeneklerin arasına msi eklemeni tavsiye ederim. Çok güzel sağlam ve kaliteli laptopları var. Yakında bende onlardan birine sahip olucam inşallah.

MSİ GE73 Raider tavsiye ederim

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    FeRoCi bunu yazdı

1-  Asus GL553VD CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB RAM-1TB+128GB SSD-15.6"-GTX1050 4GB-W10

2- OMEN HP 15-CE008NT CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-1TB+128SSD-15.6-GTX1050 Tİ 4GB-W10

3-ABRA A7 V7.1 17.3" GAMING LAPTOP

Bu üçü arasında kararsız kaldım.. sizce tercihim ne olmalı? Tecrubeleriniz varmi bu modellerle ilgili?

3 ay kadar önce bu laptobu aldım. gayet memnunum. bütçene de uyuyorsa tavsiye ederim.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lenovo-legion-y520-15-6-in%C3%A7-i7-7700hq-16-gb-2tb-256gb-ssd-gtx1060-6gb-80yy003jtx-notebook-1176670.html

Sadelik demek güzellik demektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Monster leş aga onermem. Clevo nun rename hali. En asagi 1050 ti li butcene uygun asus dell msi lenovo omen bakabilirsin

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Mx150 ekran karti nasildir ne icindir ? Cizim icin uygun mudur i7 8550u islemci ve 12 gb ram ile ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 3770 Toplam Mesaj: 29
asus hp monster oyun bilgisayarı