Asus Zenfone 6 Soru Cevab

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

Selamun Aleyküm \ Ve Aleyküm Selam

Zenfone 6 kullanan arkadaşlar telefon hakkında olumlu yada olumsuz görüşleri telefondaki eksik gördüklerimizi bu konu altında paylaşabilirseniz sevinirim...

Siftahı ben yapam :)

Alıdığımdan beri karşılaştığım sorun Ön Kamera problemi

Kısaca Açıklayayım...

Ön kamerada açıkken ekranın solunda gördüğünüz nesneyi fotoğrafı çektikten sonra sağında gözükmesi yada tam tersi sorunu

Asus'u çağrı merkezi arayıp sorduğumda bu durumun normal olduğunu belirtti Konuştuğum kişi biraz acemi biri idi :)

Daha sonra Online Chat'ten sorduğumda ise yine aynı cevabı aldım ...

Farklı kamera uygulamalarında bu sorun mevcut değil yazılımsal sorun belli lakin sizlerdede aynı sorun mevcut mudur?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hocam ben iPhone 6 kullanıyorum, aynen bende de resim çektiğim zaman sağdaki nesne solda oluyor. Yani bu ayna paradoksuyla alakalı bişey. Resimi çekilirken güzel çıkıyo, çekilden sonra albümden bakınca çirkinleşiyor perspektif değişince :D o yüzden Power Cam adında bir uygulama ile resim çekiyorum, otomatikman göründüğü gibi alıyorum resmi. Mutlaka android içinde bir kamera uygulaması vardır bunun için. O kadar dert edilecek bişey değil yani

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

Ek uygulamalarla sorun olmuyor önemli olan kendi uygulamasında düzelmesi ...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Valla bildigim kadariyla tum cihazlarin on kamerasinda ayni durum var. Ama dedigim gibi cokta buyuk bir sorun degil bana gore. 

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG candır. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

konu dışı ama söylemeden edemeyeceğim :D 

Mustafa 2-3 gün önce nick başkaydı sabah vodafone du şimdi yine değiştirmişin bir karar ver artık :D

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yemillie
    yemillie's avatar
    Erkek

Bir Teknosa çalışanı olarak dostum sana şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ;
    800 liraya akıllı telefon adı altında alabileceğin en donanımlı,tasarımı en şık cihaz bu.
    Bu ay peynir ekmek gibi satıldı ürün,milyon tane iyi yönünü anlatmak yerine sana tek bi kötü özelliğini söyleyeyim;
    Ekran çözünürlüğü.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    evsiz bunu yazdı

Mustafa 2-3 gün önce nick başkaydı sabah vodafone du şimdi yine değiştirmişin bir karar ver artık :D

biliyorsun benim nick ismimdi. işyerinde bir kaç kişi bu sitede ne var sürekli buradasın dedi. en son birini buraya bakarken yakaladım bende nick değiştireyim dedim o sırada gözüm telefonun operatör kısmıa takıldı vodafone olsun dedim fakat sonradan saçma oldu amk deyip tekrar değiştirdim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    evsiz bunu yazdı

biliyorsun benim nick ismimdi. işyerinde bir kaç kişi bu sitede ne var sürekli buradasın dedi. en son birini buraya bakarken yakaladım bende nick değiştireyim dedim o sırada gözüm telefonun operatör kısmıa takıldı vodafone olsun dedim fakat sonradan saçma oldu amk deyip tekrar değiştirdim.

sen şu salatalık avatarı olan mustafamısın ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=6nzBPaIhGV0

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

vodafonu değiştirmen iyi olmuş bari :D

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
Toplam Hit: 2652 Toplam Mesaj: 22