folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder At Satın Alıp Araba Gibi Kullanmak.

At Satın Alıp Araba Gibi Kullanmak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    metalati bunu yazdı

3.havalimanı çalışmasının oldugu yerde dünde ordaydım 100 e yakın at başı boş sahipsiz dolaşıyorlar 

:| kamyon bulup geliyorum.

kasap dukkani mi acmayi dusunuyorsun ?

hocam o espri kısmı, at kesebileceğimi sanmıyorum, bir hafta vahşi yaşam kastım kaplumbağayı tavşanı zor kestim, tavşan kabuslarıma girdi, kaplumbağaya da keserken içim gitti (ilginçtir epey lezzetliydi), koca atı kesmek epey vicdan rahatsızlığı yapar bende. binek olayında ciddiyim para vermeden çözebilirsem daha da güzel olur, ultra pinti yaşamaya çalışıyorum, pintilikten anormal derecede zevk almaya başladım, yakında çöpleri falan da karıştıracağım, belki ata araba da ilave edip çöpleri karıştırırım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

At deyince aklıma bu video geldi.

http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/254640/fransiz-mezbahaneleri-1946

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

lokasyon olarak neredesin ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Şakası bir yana gerçekten İstanbul'un işlek semtlerinden birisinde oturmama rağmen sırf bu vergi ve akaryakıt fiyatarından dolayı birkaç sene önce ben de at almayı düşündüm :) Şimdi yine araba bakıyorum arabadan ziyade muayene ücreti, zorunlu trafik sigortası ücreti, egzoz pulu ücreti, yıllık motorlu taşıt vergisi, bandrol bedeli ve sürekli yükselen akaryakıt fiyatları yüzünden arabadan daha fazla bu giderleri düşünüyorum. Kasko yaptırmayı düşünmüyorum umarım bir sorun yaşamam :/

Mustafa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

lokasyon olarak neredesin ?

şu an gelibolu :) edirne, çanakkale, tekirdağ da mantarhanelerim var, istanbul'da ofisim ve evim var, ofisi data center a çevirdim sayılır orda zavallı bir odtülü arkadaş çalışıyor bütün müşterileri insan sorununu ona yığdım kaçtım :D istanbula pek uğramıyorum artık. Mantar işini sevdim, edirne ve tekirdağda otomasyon var geliboluda manuel devam ediyorum zaten burası yeni çadır yerine ahır tercih ettim burada... 300m2 de bostanım var evle bitişik, hıyar domates patlıcan biber hepsi organik, bunları sattığım da oluyor, şarköy pazarına inip ses tellerim çatlayıncaya kadar bağırıyorum, vallahi yaşam şekli çok güzel, süper kafa dinleniyor insanla uğraşmıyorsun, ofise tıkılıp kalmak yok, götün 12 saat koltukta değil. şu vergileri görünce sinirim tavan yapıyor atı alıp araçları da sattım mı benden kralı yok. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    metalati bunu yazdı

3.havalimanı çalışmasının oldugu yerde dünde ordaydım 100 e yakın at başı boş sahipsiz dolaşıyorlar 

Ciddi mi?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Retret bu fikrin bana nasıl iştahlandırıyor ama bende arabasız yapamam 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-buyukbas-hayvanlar-at-laren-safari-park-tan-satilik-binek-kisrak-464829611/detay

beyler bu nasıl, gandalf ın atı kadar olmasa da epey heybetli duruyor. 3 sene binsem beni kurtarır.

bir de şuna baktım da

sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-buyukbas-hayvanlar-at-binek-ve-kosu-ati-445565115/detay

bunun babasında sanki biraz eşeklik varmış gibi geldi bana.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Valla süper fikir, son yanlış vergisel girişimler iyice araç sahiplerini bezdirir oldu.. Aslında millet olarak hepimiz at kullanmaya geçelim.. Hükümet ettiği rezilliğin rezilliği ile kendiside burun sürtsün.. Hep Milletinmi burnu sürtecek yahu?

Tek negatif tarafı ülke tüm dünyaya rezil olacak.. ama ülkenin başındaki dahada rezil olacak.. Gerçi bizde öyle siyaset ehli yetişiyorki, rezil olmak nedir onuda bilmezler.

ShockMan tarafından 31/Tem/17 14:06 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

LvL 8 Binek At :)

Garajın var mı bağlamak için?

var hocam, şarköy, gelibolu, edirne merkez, tekirdağ merkez de küçük boş alanlarım var, istanbulda balkona alırım 3 5 gün kalacağım zaman.

edirnedeki arsa nerde bi seyapda kutuk ev dikelim oraya hocam .d

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
Toplam Hit: 7238 Toplam Mesaj: 54
at ötv