folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Atatürk"Ün Sizin Sevdiginiz Sözü?

Atatürk"Ün Sizin Sevdiginiz Sözü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

1-c/p ile onlarca söz yazmayın her post bir söz içersin reca ediyorum.

Bu memleket dünyanın beklemediği, asla umut etmediği ayrıcalıklı bir varoluşa sahne oldu. Bu sahne en az 7 bin senelik bir Türk beşiğidir. Beşik doğanın

rüzgarıyla sallandı; beşiğin içindeki çocuk doğanın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk doğanın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi

oldu sonra onlara alıştı; Onların oğlu oldu. Birgün o doğa çocuğu, Doğa oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu... Türk budur. YIldırımdır, kasırgadır,

dünyayı aydınlatan güneştir.Dünyada herşey için, medeniyet için, hayat için, başarı için, en hakiki mürşit bilimdir, fendir.

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener.

Tam bağımsızlık ancak ekonomik bağımsızlıkla olur

Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

---------Milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar.---------

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Size savaşmayı değil, ölmeyi emrediyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    Yüksel Türk; senin için yükselmenin hududu yoktur

All is well
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeForce
    GeForce's avatar
    Erkek
    Beni Övme Sözlerini Bırakınız Gelecek İçin Neler Yaptınız Bana Ondan Haber Veriniz...

Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir...

Bağımsızlık Benim Karakterimdir....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    Bombasırtı olayı (14 Mayıs 1915) çok önemli ve Dünya savaş tarihinde eşine rastlanması mümkün olmayan bir olaydır. Karşılıklı siperler arası 8 metre, yani ölüm kesin. Birinci siperdekilerin hepsi kurtulmamacasına düşüyor. İkinci siperdekiler yıldırım gibi onların yerlerine gidiyor. Fakat ne kadar imrenilecek bir soğuk kanlılıkla biliyormusunuz? Bomba, şarapnel, kurşun yağmuru altında öleni görüyor, üç dakikaya kadar öleceğini biliyor ve en ufak bir cekinme bile göstermiyor. Sarsılma yok. Okuma bilenler Kur' an-ı Kerim okuyor ve cennete gitmeye hazırlanıyor. Bilmeyenlerse Kelime-i şahadet getiriyor ve ezan okuyarak yürüyorlar. Sıcak cehennem gibi kaynıyor. İşte bu Türk askerindeki ruh kuvvetini gösteren dünyanın hiçbir askerinde bulunmayan tebriğe değer bir örnektir. Emin olmalısınız ki Çanakkale savaşlarını kazandıran bu yüksek ruhtur.

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

yurtta sulh cihanda sulh

"Cumhuriyeti kuranlar onu korumaya da muktedir olmalıdır."

İstiklal, istikbal, hürriyet, herşey adaletle kaimdir!

Öğretmen, yıllar sonra ödülünü alır.

Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır.

Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.

en çok beğendiğim sözler bunlardır.

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Eğer birgün ihtilal yapacak olursam yanıma alacağım ilk adam Yakub Cemildir. İhtilalden sonra asacağım ilk adam yine Yakup Cemildir :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-M-D
    C-M-D's avatar
    Erkek

"Bu millete her şeyi öğrettim; ama bir uşaklığı öğretemedim."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; başının üzerine çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki asli cevheri çok iyi tahlil etme dikkatinden asla vazgeçmesin.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

“EfendiLer ve ey miLLet..

İyi biLiniz ki Türkiye Cumhuriyeti şeyhLer,müritLer,meczupLar memLeketi oLamaz.En doğru,en hakiki
    tarikat medeniyet tarikatıdır.Medeniyetin emir ve gerekLerini yapmak,
    insan oLmak için yeterLidir.”

Toplam Hit: 4932 Toplam Mesaj: 55