folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Atatürk"Ün Sizin Sevdiginiz Sözü?

Atatürk"Ün Sizin Sevdiginiz Sözü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek
    Hattı müdafaa yoktur sathı müdafa vardır ve bu satnhı vatandır. Vatanın her karış toprağı şehit kanıyla sulanmadıkça düşmada teslim edilmeyecektir.

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Scarlett bunu yazdı:
    -----------------------------
    Atatürk'ün söylemiş olduğu tüm sözler çok güzel ve anlamlı zaten, anlayabileye tabi...özelliklede ülkemizin içinde bulunduğu şu günlerde...

Çok merak ediyorum durmak yok yola devamdan başka bazı hıyarlar tarafından ATatürke benzetilen Tayyibin özlü sözü filan varmı... Hadi dier yanlarını filan geçtim Atatürkün a sı olamazda. 

Atatürkün Ne mutlu Türkim diyene sözünü hiçbirşeye değişmem.Onun kadar anlamlı gaza getiricek şekilde bu Ülkede de kimse söyleyemez ve kimse her duyduğumda içimi titretemez.

Bir insan düşünün hem sesiyle hem dik duruşuyla hem laflarıyla tamamıyla bir lider. Bir insan düşünün her türlü mantık,her türlü zeka,her türlü ilim irfan onda.Bİr insan düşünün başına gelmeyen aksilik kalmamış ama her türlü başarı onda.Cesur,yürekli vatanınadüşkün. Bir insan düşünün ordusuyla savaşta cephede çarpışan lider.Bir insan düşünün sadece emirleriyle savaş kazandıran.Bir insan düşünün heryeri işgal altında olan bütün padişahların kaçtığı bir ülkenin bağımsızlığını kazanması için herşeyi yapan. Devrimler yaratan,ülkenin bütün sorunlarına çözümler üreten ülkeyi ayındınlığa kavuşturan.Bir insan düşünün bütün dünyanın gıptayla baktığı,keşke bizede böyle bir lider gelse dünyaya bir kere gelir denilen tek lider  vs. vs. say say bitmez ve bu insan bir TÜRK yani ATATÜRK gerisi yalan...

o içki içerdi diyenleride ATatük sıradan komutandı vs. diyenleride kale almam o kadar cahillerki kendi atalarını bilmiyorlar bunlardan melekete fayda mı gelir Allahın yobazları...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Çocukken bu lafını çok severdim

Atatürk ne demiş?

boş bulduğun enseye vur demiş :)

ama gerçekte öyle değilmiş sonradan öğrendim.

İnönü, Atatürk'e, paşam harp var demiş

Atatürk, ben de imtihan var sandım demiş, harpse birşey değil :))))) 

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    Atatürk'ün eksik bilnen yada o şekilde lanse edilmek istenmiş sözünün tamamı "Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene." M. K. Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

attack bunu yazdı:
    Atatürk'ün eksik bilnen yada o şekilde lanse edilmek istenmiş sözünün tamamı "Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene." M. K. Atatürk

Bu da gercekten cok anlamli ve guzel.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TESKILAT
    TESKILAT's avatar
    Erkek
    "EN MÜHİM MESELE TERBİYE MESELESİDİR"Mustafa Kemal ATATÜRK

"benim evlatlarım kanatsız yeryüzü melekleridir"SHT
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

narkozMRT bunu yazdı:

ne olursan Ol İzmir'e Git.

MEVLANA

Boku çıktı artık bu izmirin şahsen beni izmirden soğuttun

bu konuyuda Gene izmir'e getirdin İzmir halkı öpsün seni 

Konumu silenlere inat kürdüm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    Yüzünüz Batıya dönük olsun ama unutmayınki güneş doğudan doğar.

Merhabaaaaa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Benim yaratılışımda fevkalade olan bir şey varsa, Türk olarak dünyaya gelmemdir. Her Türk ferdinin son nefesi, Türk milletinin nefesinin sönmeyeceğini, onun ebedî olduğunu göstermelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
     K.Atatürk...

Toplam Hit: 4931 Toplam Mesaj: 55