folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Audi Vs Brodway

Audi Vs Brodway

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Bu aksam 170 ile öndeki aracin hizini takib ederek yol gidiyordum. 160 190 civari bir hizla gidiyorduk sonra aynadan silik bir far fark ettim merak ettim iki de bir bakiyordum geliymu gelmiyormu falan iste ama anladim eski bir model olabileceğini lakin oyle bir hizlada geliyordu dedim biraz yavasliyayim bu hangi aractir boyle seri geliyor. Sonra brodway solamaya geçince gordümkü araç brodawy 170 civari bir hizla canini dişine takib son hizla gelib geçti.. sasirdim bu araç bu hizla gidiyormu diye konuyu buraya actim.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

Yıl 2012 benim tofaşla (LPG'li) 175'leri gördüğümü hatırlıyorum.

Mesele şöförl ve aracın motor durumu ile alakalı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    serhat8102 bunu yazdı

Bu aksam karşilastiklarim iyi şöfür müydü yoksa ölümü mü göze almişlardi bilmiyorum. Hocam siz belki gündüz o hizla gitmişsiniz bunlar o silik farla karanlik dao hizla gidiyordu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek
    Realseyler bunu yazdı
    serhat8102 bunu yazdı

Bu aksam karşilastiklarim iyi şöfür müydü yoksa ölümü mü göze almişlardi bilmiyorum. Hocam siz belki gündüz o hizla gitmişsiniz bunlar o silik farla karanlik dao hizla gidiyordu.

Bence ölümü göze almışlardır. Şahsen ben tofaşla 100 km uzağa gideceğim zaman bile 2 kez düşünüyordum. Hızlanacağım zaman tekerin fırlayıp gidebileceği aklıma geliyor ve hızlanmaktan vazgeçiyordum.

Allah nasip etti de sattım focus 1 aldım :D

Allah düşürmesin :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

broadway değil renault flash seni geçen araç... kadranda 200 yazıyor ama hicarb takılı ise 240 km görür, 150km sonrası frenleri unutuyorsun kesin taklan var ölüm de garantili. o araçla 2000 senesinde lyon morezden istanbula geldim yol bitsin diye bastıkça arkadakiler feryat ediyordu. benim en sevdiğim ama asla satın almadığım araçtır kendisi :D

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    serhat8102 bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı
    serhat8102 bunu yazdı

Bence ölümü göze almışlardır. Şahsen ben tofaşla 100 km uzağa gideceğim zaman bile 2 kez düşünüyordum. Hızlanacağım zaman tekerin fırlayıp gidebileceği aklıma geliyor ve hızlanmaktan vazgeçiyordum.

Allah nasip etti de sattım focus 1 aldım :D

Allah düşürmesin :D

Amin :))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

broadway değil renault flash seni geçen araç... kadranda 200 yazıyor ama hicarb takılı ise 240 km görür, 150km sonrası frenleri unutuyorsun kesin taklan var ölüm de garantili. o araçla 2000 senesinde lyon morezden istanbula geldim yol bitsin diye bastıkça arkadakiler feryat ediyordu. benim en sevdiğim ama asla satın almadığım araçtır kendisi :D

Hocam flahs arkasi kesik olanlar değilmiydi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Realseyler bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Hocam flahs arkasi kesik olanlar değilmiydi

arkası kesik, altı yere daha yakın, 1.7 alttan egzantrik motorlu.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Motor değiştirmişlerdir. Tempra motoru takıyorlar. Tempra motoruda kuvvetli bir motor. Şase hafif olunca uçuruyor. Tabi sonrasında durmuyor amele sümüğü gibi yapışıyor en ufak kazada.

Mercedes motoru takanda var :

https://www.youtube.com/watch?v=F5nvjW8eBHI

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

https://youtube.com/shorts/ZfT8SaHkF_A?feature=share

😂😂

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyb
    hyb's avatar
    Erkek

fairway dır o 1,6 motor var onlrda kasa aynı broadway

........................................
Toplam Hit: 2079 Toplam Mesaj: 27
audi brodway